Resultat  Kuliga Hoppgalan 11 mars 2006

KFUM Örebro och Mosjö SK arrangerade i Mässhallen, Örebro
 
    P17 HÖJD    
1Christoffer Andersson -90SOK Träff1.55

    P17 STAV    
1Jonatan Mennig -90Bålsta IK3.07

    P17 LÄNGD    
1Tim Sundström -89KFUM Örebro5.13
2Christoffer Andersson -90SOK Träff4.92
3Simon Bergqvist -89KFUM Örebro4.43
-Martin Bergkvist -90IK Westmannia0.00

    P15 HÖJD    
1Joakim Nilsson -91Fjugesta IF1.51

    P15 STAV    
1Robin Olsson -91KFUM Örebro3.17
2Joakim Nilsson -91Fjugesta IF2.02

    P15 LÄNGD    
1Simon Suontausta -91KFUM Örebro5.03
2Joakim Nilsson -91Fjugesta IF4.14

    P15 KULA 4,0    
1Joakim Nilsson -91Fjugesta IF8.98

    P14 HÖJD    
1Matthew Mereman -92Hanvikens SK1.70
2Ted Ellbén 92Stocksäters IF1.58
3Erik Runge -92Västerås FK1.50
4Michael Hjort -92Västerås FK1.43
5Oskar Wange -92Glanshammars IF1.38
6Sebastian Nyberg -92Glanshammars IF1.38
7Mattias Holmqvist -92Kvismaredalens IF1.18

    P14 STAV    
1Michael Hjort -92Västerås FK2.92
2Sebastian Nyberg -92Glanshammars IF2.02
3Oskar Wange -92Glanshammars IF2.02

    P14 LÄNGD    
1Matthew Mereman -92Hanvikens SK5.65
2Michael Hjort -92Västerås FK4.64

    P14 KULA 4,0    
1Philip Gustafsson -92Katrineholms SK11.34
2Erik Runge -92Västerås FK8.59
3Ted Ellbén 92Stocksäters IF8.04
4Mattias Holmqvist -92Kvismaredalens IF7.61

    P13 HÖJD    
1Oskar Norström -93Stocksäters IF1.50
2Geir Thyresson -93Stocksäters IF1.50
3Filip Gärdefors -93KFUM Örebro1.50
4Johannes Pettersson -93KFUM Örebro1.47
5Andreas Kallström -93IK Westmannia1.38
6Filip Larsson -93SOK Träff1.34
7Theodor Eriksson-Kekki -93KFUM Örebro1.21
8Niklas Andersson -93SOK Träff1.21

    P13 STAV    
1Oskar Norström -93Stocksäters IF2.87
2Johannes Pettersson -93KFUM Örebro2.22
3Patric Hjort -93Västerås FK2.02

    P13 LÄNGD ZON    
1Filip Gärdefors -93KFUM Örebro4.98
2Patric Hjort -93Västerås FK4.74
3Andreas Kallström -93IK Westmannia4.65
4Johannes Pettersson -93KFUM Örebro4.59
5Geir Thyresson -93Stocksäters IF4.44
6Niklas Andersson -93SOK Träff4.31
7Rickard Strengbom -93IFK Arboga4.16
8Niklas Utterheim -93KFUM Örebro3.94
9Theodor Eriksson-Kekki -93KFUM Örebro3.90
10Petter Holmgren -93SOK Träff3.90
11Axel Frisén -93Stocksäters IF3.63
-Filip Larsson -93SOK Träff0.00

    P13 KULA 3,0    
1Geir Thyresson -93Stocksäters IF8.85
2Fredrik Robertsson -93Frövi IK8.51
3Niklas Utterheim -93KFUM Örebro8.46
4Theodor Eriksson-Kekki -93KFUM Örebro7.25
5Axel Frisén -93Stocksäters IF7.09
6Petter Holmgren -93SOK Träff6.71
7Rickard Strengbom -93IFK Arboga6.38

    P12 HÖJD    
1Adam Waltari -94Västerås FK1.45
2Robin Forsell -94KFUM Örebro1.42
3Erik Annerfalk -94SOK Träff1.33
3Simon Åkerling -94Kvismaredalens IF1.33
5David Lagerroth -94SOK Träff1.21
6Oskar Mellqvist -94Fjugesta IF1.11
7Tony Holmgran -94Frövi IK1.11

    P12 LÄNGD ZON    
1Joel Carlsson -94KFUM Örebro4.48
2Jesper Svensson -94Tibro AIK4.234.20
3Erik Annerfalk -94SOK Träff4.230.00
4David Lagerroth -94SOK Träff4.10
5Jakob Rhan -94Glanshammars IF3.95
6Simon Skoglund -94Frövi IK3.78
7Oskar Mellqvist -94Fjugesta IF3.58
8Ossian Kalm -94Glanshammars IF3.55
9Simon Åkerling -94Kvismaredalens IF3.53

    P12 KULA 3,0    
1Robin Forsell -94KFUM Örebro8.86
2Simon Skoglund -94Frövi IK8.13
3Oskar Mellqvist -94Fjugesta IF7.62
4Jesper Svensson -94Tibro AIK7.54
5Simon Åkerling -94Kvismaredalens IF7.19
6Tony Holmgran -94Frövi IK5.91

    P11 HÖJD    
1Eddy Meyerdiercks -95SOK Träff1.35
2Philip Andersson -95SOK Träff1.30
3Jesper Gravé -95IFK Arboga1.30
4Carl Gustafsson -95Tiveds IF1.24
5Joar Thyresson -95Stocksäters IF1.16
6Samuel Spjut -95Frövi IK1.16
7Ante Jälevik -95KFUM Örebro1.11
8Trolle Smedberg -95KFUM Örebro1.01
-Stefan Berg -95Kvismaredalens IF0.00

    P11 LÄNGD ZON    
1Eddy Meyerdiercks -95SOK Träff4.44
2Carl Gustafsson -95Tiveds IF4.17
3Jesper Gravé -95IFK Arboga4.16
4Trolle Smedberg -95KFUM Örebro3.86
5Joar Thyresson -95Stocksäters IF3.69
6Samuel Spjut -95Frövi IK3.56
7Erik Birkelöf -95KFUM Örebro3.55
8Robin Törnqvist -95KFUM Örebro3.49

    P11 KULA 2,0    
1Jesper Gravé -95IFK Arboga9.12
2Philip Andersson -95SOK Träff8.85
3Carl Gustafsson -95Tiveds IF8.21
4Daniel Karlsson -95KFUM Örebro8.15
5Joar Thyresson -95Stocksäters IF7.38
6Robin Törnqvist -95KFUM Örebro7.32
7Stefan Berg -95Kvismaredalens IF6.89
8Samuel Spjut -95Frövi IK6.56
9Trolle Smedberg -95KFUM Örebro6.48
10Erik Birkelöf -95KFUM Örebro5.22

    P10 HÖJD    
1Hampus Edqvist -96Mosjö SK1.26
2Emil Svantesson -96KFUM Örebro1.20
3Vincent Almgren -96KFUM Örebro1.17
4Alexander Malm -96KFUM Örebro1.14
5David von Frisendorff -96KFUM Örebro1.11
6Christopher Sandberg -96Glanshammars IF1.06
6Philip Granath -96Mosjö SK1.06
8William Malm -96KFUM Örebro1.06
9Didrik Eriksson -96KFUM Örebro1.06
10Patrik Johansson -96IFK Arboga1.01
11Niclas Haag -96Frövi IK1.01
12Olle Ahlsson -96Mosjö SK1.01
13Jens Roslund -96Mosjö SK0.91

    P10 HÖJD MJUK RIBBA    
1Emil Frid -96Motala AIF1.11
-Emil Scapaticci -96Motala AIF0.00

    P10 LÄNGD ZON    
1Jesper Frykholm -96Glanshammars IF4.02
2Philip Granath -96Mosjö SK3.80
3Patrik Johansson -96IFK Arboga3.79
4David von Frisendorff -96KFUM Örebro3.70
5William Bergenarp -96Glanshammars IF3.64
6Anton Johansson -96KFUM Örebro3.583.57
7Hampus Edqvist -96Mosjö SK3.583.52
8Vincent Almgren -96KFUM Örebro3.553.41
9Alexander Malm -96KFUM Örebro3.553.39
10Jens Roslund -96Mosjö SK3.54
11Emil Frid -96Motala AIF3.53
12Christopher Sandberg -96Glanshammars IF3.37
13William Malm -96KFUM Örebro3.19
14Olle Ahlsson -96Mosjö SK3.14
15Niclas Haag -96Frövi IK3.06
16Didrik Eriksson -96KFUM Örebro2.95
17Oliver Kihlberg -96KFUM Örebro2.78
18Emil Scapaticci -96Motala AIF2.54

    P10 KULA 2,0    
1Olle Ahlsson -96Mosjö SK7.44
2Didrik Eriksson -96KFUM Örebro7.28
3Patrik Johansson -96IFK Arboga7.07
4Hampus Edqvist -96Mosjö SK6.97
5Alexander Malm -96KFUM Örebro6.90
6William Bergenarp -96Glanshammars IF6.87
7Anton Johansson -96KFUM Örebro6.57
8Vincent Almgren -96KFUM Örebro6.55
9Oliver Kihlberg -96KFUM Örebro6.14
10William Malm -96KFUM Örebro6.11
11Niclas Haag -96Frövi IK6.01
12Emil Svantesson -96KFUM Örebro5.97
13Philip Granath -96Mosjö SK5.93
14Emil Frid -96Motala AIF5.78
15Jens Roslund -96Mosjö SK5.68
16David von Frisendorff -96KFUM Örebro5.62
17Emil Scapaticci -96Motala AIF5.05

    P9 HÖJD    
1William Gunnarsson -97KFUM Örebro1.08
2Adam Fridell -97KFUM Örebro0.95
3Filip Halldén -97KFUM Örebro0.95
4Jonas Classon -97Stocksäters IF0.95
5Simon Andersson -97SOK Träff0.95

    P9 HÖJD MJUK RIBBA    
1Markus Strickert -97Motala AIF0.88
2Olle Lundmark -97Motala AIF0.78
2Max Reimblad -97Motala AIF0.78
4Jacob Eklund -97Motala AIF0.73

    P9 LÄNGD ZON    
1William Gunnarsson -97KFUM Örebro3.44
2Jonas Classon -97Stocksäters IF3.28
3Markus Strickert -97Motala AIF3.09
4Adam Fridell -97KFUM Örebro3.00
5Filip Halldén -97KFUM Örebro2.89
6Adam Gillman -97Stocksäters IF2.84
7Noah Rosengren -97Mosjö SK2.76
8Tobias Björling -97Frövi IK2.72
9Olle Lundmark -97Motala AIF2.61
10Jacob Eklund -97Motala AIF2.42
11Viktor Närkeby -98Kvismaredalens IF2.40
12Simon Andersson -97SOK Träff2.34
13Max Reimblad -97Motala AIF2.30
14Jonathan Granath -00Mosjö SK2.00

    P9 KULA 2,0    
1Jonas Classon -97Stocksäters IF6.00
2Noah Rosengren -97Mosjö SK5.55
3Adam Gillman -97Stocksäters IF5.34
4Tobias Björling -97Frövi IK4.90
5Markus Strickert -97Motala AIF4.85
6Jacob Eklund -97Motala AIF4.65
7Olle Lundmark -97Motala AIF4.09
8Max Reimblad -97Motala AIF3.63
9Viktor Närkeby -98Kvismaredalens IF3.35

    F17 HÖJD    
1Angelica Brus -89KFUM Örebro1.58
2Emma Johansson -90Mosjö SK1.41
3Elin Kindberg -90KFUM Örebro1.37

    F17 STAV    
1Erika Drageryd -89KFUM Örebro3.22
2Emilie Palm -89KFUM Örebro2.87
3Andrea Smedberg -90KFUM Örebro2.62
4Malin Rydberg -90Garphyttans IF1.82

    F17 LÄNGD    
1Erika Drageryd -89KFUM Örebro5.03
2Anna Forslund -90Stocksäters IF5.00
3Emma Johansson -90Mosjö SK4.924.91
4Angelica Brus -89KFUM Örebro4.924.84
5Joanna Nydén -89Wedevågs IF4.76
6Elin Kindberg -90KFUM Örebro4.584.55
7Andrea Smedberg -90KFUM Örebro4.584.49
8Stina Larsson -90Katrineholms SK4.48

    F15 HÖJD    
1Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK1.49
2Johanna Andersson -91Stocksäters IF1.45
3Jessica Hjelmhagen -91KFUM Örebro1.41

    F15 STAV    
1Joanna Wilkås -91KFUM Örebro2.47

    F15 LÄNGD    
1Johanna Andersson -91Stocksäters IF4.90
2Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK4.70
3Joanna Wilkås -91KFUM Örebro4.69
4Emelie Forsell -91KFUM Örebro4.01
5Jessica Hjelmhagen -91KFUM Örebro3.86

    F15 KULA 3,0    
1Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK9.58
2Johanna Andersson -91Stocksäters IF9.47
3Joanna Wilkås -91KFUM Örebro8.36
4Jessica Hjelmhagen -91KFUM Örebro6.83
5Emelie Forsell -91KFUM Örebro6.66
-Elin Sundlöf -89 (F17)Glanshammars IF11.99
-Erika Drageryd -89 (F17)KFUM Örebro11.81
-Joanna Nydén -89 (F17)Wedevågs IF11.35
-Emma Johansson -90 (F17)Mosjö SK8.75

    F14 HÖJD    
1Mergime Jashari -92IK Westmannia1.47
2Jenny Almqvist -92IK Westmannia1.44
3Sandra Wagner -92KFUM Örebro1.44
4Josefine Löf -92KFUM Örebro1.38
5Helena Karlsson -92IFK Nora1.34
6Erika Isosalo-Jansson -92IFK Nora1.30
7Emelie Levtshuk -92Mosjö SK1.26
8Rebecka Johansson -92Karlskoga FIF1.21

    F14 STAV    
1Sofie Hallström -92KFUM Örebro3.02
2Anna Ogenvall -92IF Göta2.42

    F14 LÄNGD    
1Mergime Jashari -92IK Westmannia5.09
2Sofie Hallström -92KFUM Örebro4.95
3Julia Frejd -92KFUM Örebro4.58
4Sandra Wagner -92KFUM Örebro4.354.35
5Josefine Löf -92KFUM Örebro4.354.22
6Hanna Bergenbrant -92KFUM Örebro4.30
7Helena Karlsson -92IFK Nora4.28
8Erika Isosalo-Jansson -92IFK Nora4.08
9Rebecka Johansson -92Karlskoga FIF4.07
10Jenny Almqvist -92IK Westmannia4.02
11Kristina Erlandsson -92Kvismaredalens IF3.95
12Hanna Johansson -92IFK Arboga3.83
13Therese Karlsson -92Karlskoga FIF3.81
14Frida Grinneby -92IK Westmannia3.78
15Hanna Lindén -92KFUM Örebro3.70

    F14 KULA 3,0    
1Mergime Jashari -92IK Westmannia11.45
2Isabella Andersson -92KFUM Örebro10.10
3Ida Sörén -93IFK Arboga9.81
4Jenny Almqvist -92IK Westmannia9.21
5Rebecka Johansson -92Karlskoga FIF9.17
6Kristina Erlandsson -92Kvismaredalens IF8.17
7Hanna Lindén -92KFUM Örebro7.88
8Hanna Johansson -92IFK Arboga7.49
9Josefine Löf -92KFUM Örebro7.46
10Erika Isosalo-Jansson -92IFK Nora7.24
11Helena Karlsson -92IFK Nora6.43

    F13 HÖJD    
1Isabel Annerfalk -93SOK Träff1.54
2Amanda Rydberg -93Västerås FK1.45
3Lina Roos -93Katrineholms SK1.45
4Johanna Lokgård -93Leksands FIK1.39
5Josefine Eliasson -93Katrineholms SK1.39
6Lovisa Jansson -93IK Westmannia1.36
7Malin Dahl -93SOK Träff1.36
8Sara Jernfält -93KFUM Örebro1.29
9Teresia Tollstern-Landin -93KFUM Örebro1.29
10Elin Waltari -93Västerås FK1.25
11Camilla Björkgren -93Stocksäters IF1.21
11Angelica Olsson -93Katrineholms SK1.21
13Carolina Wall -93Katrineholms SK1.21
14Julia Saaw -93IK Westmannia1.16
14Sophie Andersson -93IK Westmannia1.16
16Emma Engqvist -93SOK Träff1.11
16Miriam Lindroos -93Mosjö SK1.11

    F13 STAV    
1Teresia Tollstern-Landin -93KFUM Örebro2.22
2Jessica Nilsson -94Fjugesta IF2.02
2Johanna Pettersson -94KFUM Örebro2.02
4Amanda Rydberg -93Västerås FK2.02
5Malin Linder -94IFK Kristinehamn1.62
6Emma Bengtsson -94KFUM Örebro1.62

    F13 LÄNGD ZON    
1Ida Sörén -93IFK Arboga4.81
2Isabel Annerfalk -93SOK Träff4.60
3Johanna Lokgård -93Leksands FIK4.58
4Lovisa Jansson -93IK Westmannia4.53
5Sara Jernfält -93KFUM Örebro4.50
6Camilla Björkgren -93Stocksäters IF4.48
7Malin Dahl -93SOK Träff4.47
8Rebecca Andersson -93IFK Nora4.46
9Ellen Hjort -93KFUM Örebro4.35
10Josefine Eliasson -93Katrineholms SK4.30
11Emma Classon -93Stocksäters IF4.28
12Angelica Olsson -93Katrineholms SK4.26
13Elin Waltari -93Västerås FK4.17
14Carolina Wall -93Katrineholms SK4.00
15Miriam Lindroos -93Mosjö SK3.74
16Sophie Andersson -93IK Westmannia3.70

    F13 KULA 2,0    
1Ida Sörén -93IFK Arboga11.42
2Amanda Rydberg -93Västerås FK10.08
3Johanna Lokgård -93Leksands FIK10.04
4Sara Berger -93Mosjö SK9.48
5Veronica Örtenberg -93Mosjö SK8.51
6Lovisa Jansson -93IK Westmannia8.49
7Angelica Olsson -93Katrineholms SK8.43
8Emma Engqvist -93SOK Träff7.22
9Sophie Andersson -93IK Westmannia6.68
10Carolina Wall -93Katrineholms SK6.44
11Caroline Berger -93Mosjö SK6.31

    F12 HÖJD    
1Ellen Franzén -94Mosjö SK1.40
2Rebecka Fredriksson -94Kvismaredalens IF1.30
3Emma Larsson -94Västerås FK1.30
4Issabelle Maijala -94IK Westmannia1.30
5Linn Simonsson -94IFK Arboga1.25
5Jessica Nilsson -94Fjugesta IF1.25
7Emma Bengtsson -94KFUM Örebro1.25
8Petra Levtshuk -94Mosjö SK1.25
9Alice Thorsén -94KFUM Örebro1.20
9Johanna Pettersson -94KFUM Örebro1.20
9Malin Gillman -94Stocksäters IF1.20
12Sara Kristersson -94Tibro AIK1.20
13Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF1.20
14Malin Linder -94IFK Kristinehamn1.15
15Julia Blomberg -94Mosjö SK1.15
16Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö SK1.10
17Filippa Afzelius -94Mosjö SK1.10
18Angelica Öhrn -94Mosjö SK1.10

    F12 LÄNGD ZON    
1Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF4.50
2Ellen Franzén -94Mosjö SK4.44
3Johanna Pettersson -94KFUM Örebro4.26
4Rebecka Fredriksson -94Kvismaredalens IF4.25
5Amanda Oldberg -94IK Westmannia4.24
6Issabelle Maijala -94IK Westmannia4.20
7Emma Larsson -94Västerås FK4.10
8Alice Thorsén -94KFUM Örebro4.06
9Petra Levtshuk -94Mosjö SK3.95
10Julia Hammarberg -94KFUM Örebro3.85
11Jessica Nilsson -94Fjugesta IF3.81
12Sara Kristersson -94Tibro AIK3.76
13Malin Linder -94IFK Kristinehamn3.74
14Louise Harker -94Mosjö SK3.71
15Emma Bengtsson -94KFUM Örebro3.65
16Angelica Öhrn -94Mosjö SK3.62
17Josefin Öhlund -94KFUM Örebro3.45
18Malin Erlandsson -94Kvismaredalens IF3.42
19Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö SK3.38
20Julia Blomberg -94Mosjö SK3.32
21Cecilia Erlandsson -94Kvismaredalens IF3.26

    F12 KULA 2,0    
1Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF9.56
2Johanna Pettersson -94KFUM Örebro8.95
3Rebecka Fredriksson -94Kvismaredalens IF8.59
4Malin Linder -94IFK Kristinehamn8.57
5Malin Gillman -94Stocksäters IF8.23
6Petra Levtshuk -94Mosjö SK7.25
7Issabelle Maijala -94IK Westmannia7.14
8Emma Bengtsson -94KFUM Örebro6.76
9Josefin Öhlund -94KFUM Örebro6.69
10Julia Hammarberg -94KFUM Örebro5.78
11Cecilia Erlandsson -94Kvismaredalens IF5.77
12Alice Thorsén -94KFUM Örebro5.68
13Angelica Öhrn -94Mosjö SK5.67
14Julia Blomberg -94Mosjö SK5.35
15Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö SK4.95

    F11 HÖJD    
1Julia Karlsson -95IF Göta1.27
2Jennie Hedman -95KFUM Örebro1.24
3Maja Lindroth -95Kvismaredalens IF1.21
4Sara Martinsson -95KFUM Örebro1.16
4Emma Isosalo-Jansson -95IFK Nora1.16
6Emma Schagerström -95KFUM Örebro1.11
6Frida Lundberg -95KFUM Örebro1.11
8Sofia Gerhardsson -95IK Westmannia1.11
9Sara Johansson -95IFK Arboga1.11

    F11 LÄNGD ZON    
1Emma Schagerström -95KFUM Örebro4.29
2Julia Karlsson -95IF Göta4.12
3Maja Lindroth -95Kvismaredalens IF3.92
4Matilda Björklund -95KFUM Örebro3.80
5Jennie Hedman -95KFUM Örebro3.78
6Frida Lundberg -95KFUM Örebro3.60
7Sara Johansson -95IFK Arboga3.41
8Rebecka Utterheim -95KFUM Örebro3.27
9Sara Martinsson -95KFUM Örebro3.26
10Emma Ronquist -95Glanshammars IF3.24
11Amanda Fridman -95Frövi IK3.05
12Linn Skånberg -95KFUM Örebro2.72
13Sanna Jansson -95Frövi IK2.69
14Lisa Stensson -95KFUM Örebro2.21

    F11 KULA 2,0    
1Julia Karlsson -95IF Göta8.48
2Sara Johansson -95IFK Arboga8.16
3Emma Isosalo-Jansson -95IFK Nora7.91
4Maja Lindroth -95Kvismaredalens IF7.89
5Rebecka Utterheim -95KFUM Örebro7.47
6Frida Lundberg -95KFUM Örebro6.87
7Jennie Hedman -95KFUM Örebro6.71
8Louise Holm -95Tibro AIK5.68
9Sara Martinsson -95KFUM Örebro5.61
10Linn Skånberg -95KFUM Örebro5.55
11Angelica Lövelius -95IK Westmannia5.28
12Alma Löwenhamn -95KFUM Örebro5.16
13Sofia Gerhardsson -95IK Westmannia5.05
14Amanda Fridman -95Frövi IK4.90
15Sanna Jansson -95Frövi IK4.76
16Anna Fredriksson -96KFUM Örebro4.57

    F10 HÖJD    
1Julia Nygård -96IFK Nora1.20
2Pernilla Robertsson -96Frövi IK1.17
3Linnea Hård -96Karlskoga FIF1.17
4Jenny Nilsson -96Fjugesta IF1.14
5Ebba Nordström -96KFUM Örebro1.00
6Angelica Kallström -96IK Westmannia1.00
7Amanda Öberg -96Fjugesta IF1.00
8Amanda Ahmeckovic -96KFUM Örebro1.00
9Elin Erixon -96IK Westmannia0.95
10Eleonor Erdnic -96KFUM Örebro0.95
11Kajsa Lundholm -96KFUM Örebro0.80
-Maja Lönn -96Frövi IK0.00

    F10 HÖJD MJUK RIBBA    
1Stina Blackstenius -96Motala AIF1.11
2Felicia Jarmeus -96Motala AIF1.08
3Johanna Elfving -96Stocksäters IF1.03
4Linn Riddarström -96Motala AIF0.98
5Paulina Rasch -96Fjugesta IF0.93
6Elin Garberg -96Stocksäters IF0.88
7Rebecca Mellqvist -96Fjugesta IF0.83

    F10 LÄNGD ZON    
1Julia Nygård -96IFK Nora3.83
2Pernilla Robertsson -96Frövi IK3.66
3Linnea Hård -96Karlskoga FIF3.54
4Johanna Elfving -96Stocksäters IF3.433.40
5Amanda Ahmeckovic -96KFUM Örebro3.433.36
6Cajsa Simonsson -96IFK Arboga3.38
7Isa Olofsson Lindberg -96KFUM Örebro3.35
8Angelica Kallström -96IK Westmannia3.28
9Ebba Nordström -96KFUM Örebro3.26
10Stina Blackstenius -96Motala AIF3.21
11Astrid Arle -96KFUM Örebro3.20
12Paulina Rasch -96Fjugesta IF3.19
13Cecilia Hagsten -96KFUM Örebro3.14
14Felicia Jarmeus -96Motala AIF3.10
15Jenny Nilsson -96Fjugesta IF3.02
16Linn Riddarström -96Motala AIF2.88
17Stina Johansson -96KFUM Örebro2.85
18Stina Lagerroth -96SOK Träff2.73
19Eleonor Erdnic -96KFUM Örebro2.72
20Maja Lönn -96Frövi IK2.71
21Anna Fredriksson -96KFUM Örebro2.70
22Kajsa Lundholm -96KFUM Örebro2.62
23Elin Garberg -96Stocksäters IF2.61
24Elsa Lindroth -96Kvismaredalens IF2.58
25Felicia Andersson -96KFUM Örebro2.39
26Stina Astvald -96Mosjö SK2.22

    F10 KULA 2,0    
1Pernilla Robertsson -96Frövi IK7.23
2Jenny Nilsson -96Fjugesta IF7.02
3Stina Blackstenius -96Motala AIF6.44
4Madeleine Montgomery -96Kvismaredalens IF6.01
5Astrid Arle -96KFUM Örebro5.99
6Johanna Elfving -96Stocksäters IF5.88
7Linnea Hård -96Karlskoga FIF5.63
8Cajsa Simonsson -96IFK Arboga5.55
9Amanda Öberg -96Fjugesta IF5.49
10Isa Olofsson Lundberg -96KFUM Örebro5.30
11Elsa Lindroth -96Kvismaredalens IF5.29
12Paulina Rasch -96Fjugesta IF5.15
13Linn Riddarström -96Motala AIF5.05
14Stina Astvald -96Mosjö SK4.99
15Amanda Ahmeckovic -96KFUM Örebro4.98
16Felicia Jarmeus -96Motala AIF4.71
17Maja Lönn -96Frövi IK4.67
18Angelica Kallström -96IK Westmannia4.44
19Elin Erixon -96IK Westmannia4.25
20Ebba Nordström -96KFUM Örebro3.95
21Elin Garberg -96Stocksäters IF3.86
22Kajsa Lundholm -96KFUM Örebro3.29

    F9 HÖJD    
1Anna Tivemo -97KFUM Örebro0.95
2Cajsa Widén -97IK Westmannia0.90
-Maja Hård -98Karlskoga FIF0.00

    F9 HÖJD MJUK RIBBA    
1Linnea Aspholm -97Motala AIF0.93
2Johanna Saari -97Frövi IK0.88
3Linn Forssell -97Motala AIF0.83
3Johanna Gustafsson -97Motala AIF0.83
3Fanny Runheim -99KFUM Örebro0.83

    F9 LÄNGD ZON    
1Clara Bogfors -97KFUM Örebro3.55
2Felicia Auvinen -97IK Westmannia3.38
3Linnea Aspholm -97Motala AIF3.27
4Matilda Överberg -97IK Westmannia3.20
5Anna Tivemo -97KFUM Örebro3.17
6Johanna Gustafsson -97Motala AIF3.10
7Cajsa Widén -97IK Westmannia3.05
8Grete Wahl -98KFUM Örebro3.03
9Fanny Runheim -99KFUM Örebro2.90
10Ida Skoglund -97Frövi IK2.81
11Sabina Forsberg -98Glanshammars IF2.80
12Linn Forssell -97Motala AIF2.76
13Elsa Frisén -97Stocksäters IF2.66
14Johanna Saari -97Frövi IK2.60
15Rebecca Cransenhed -98Glanshammars IF2.52
16Maja Hård -98Karlskoga FIF2.45
17Linnea Andersson -97Glanshammars IF2.43

    F9 KULA 2,0    
1Ida Gravé -97IFK Arboga5.96
2Ida Skoglund -97Frövi IK5.10
3Felicia Auvinen -97IK Westmannia5.03
4Linnea Aspholm -97Motala AIF4.94
5Grete Wahl -98KFUM Örebro4.73
6Cajsa Widén -97IK Westmannia4.72
7Matilda Överberg -97IK Westmannia4.58
8Anna Tivemo -97KFUM Örebro4.29
9Johanna Gustafsson -97Motala AIF4.27
10Sabina Forsberg -98Glanshammars IF4.24
11Linnea Andersson -97Glanshammars IF4.03
12Linn Forssell -97Motala AIF3.97
13Elsa Frisén -97Stocksäters IF3.74
14Rebecca Cransenhed -98Glanshammars IF3.31
15Maja Hård -98Karlskoga FIF2.81

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram