Kuliga Hoppgalan 17 mars 2007

  KFUM Örebro Friidrott och Mosjö FK arrangerade i Mässhallen, Örebro
 
    P17 HÖJD    
1Christoffer Andersson -90SOK Träff1.57
2Joakim Andersson -90Wedevågs IF1.53
3Joakim Nilsson -91Fjugesta IF1.48

    P17 STAV    
1Per Drageryd -91KFUM Örebro3.91
2Robin Olsson -91KFUM Örebro3.81
3Joakim Nilsson -91Fjugesta IF3.01
4Joakim Andersson -90Wedevågs IF2.71

    P17 LÄNGD    
1Martin Bergqvist -90IK Westmannia6.49
2Emil Bergqvist -91IK Westmannia5.87
3Joakim Andersson -90Wedevågs IF5.28
4Christoffer Andersson -90SOK Träff5.15
5Joakim Nilsson -91Fjugesta IF4.60

    P15 HÖJD    
1Claes Nordström -92Katrineholms SK1.76
2Dennis Bergetoft -92KFUM Örebro1.51

    P15 STAV    
1Dennis Bergetoft -92KFUM Örebro3.11

    P15 LÄNGD    
1Peter Fredriksson -92Katrineholms SK5.09
2Claes Nordström -92Katrineholms SK4.97
3André Nilsson -92Åsbro GoIF4.28

    P15 KULA 4,0    
1Simon Jensen -92IFK Arboga10.52
2André Nilsson -92Åsbro GoIF10.48

    P14 HÖJD    
1Oskar Norström -93Stocksäters IF1.61
2Viktor Warg -93KFUM Arvika1.58

    P14 STAV    
1Oskar Norström -93Stocksäters IF3.31
2Viktor Warg -93KFUM Arvika2.51

    P14 LÄNGD    
1Viktor Warg -93KFUM Arvika4.95
2Nicklas Utterheim -93KFUM Örebro4.40
3Petter Holmgren -93SOK Träff4.04

    P14 KULA 4,0    
1Oskar Norström -93Stocksäters IF9.77
2Nicklas Utterheim -93KFUM Örebro9.31
3Petter Holmgren -93SOK Träff7.14

    P13 HÖJD    
1Erik Annerfalk -94SOK Träff1.46
2Gustav Karlsson -94KFUM Örebro1.41
3Tom Widell -94SOK Träff1.34
4David Lagerroth -94SOK Träff1.34
5Tim Wunger -94Enköpings AI1.30
6Robin Gustavsson -94Fjugesta IF1.21

    P13 LÄNGD ZON    
1Simon Karlén -94KFUM Arvika5.41
2Joel Carlsson -94KFUM Örebro4.65
3Erik Annerfalk -94SOK Träff4.51
4Tim Wunger -94Enköpings AIF4.39
4Gustav Karlsson -94KFUM Örebro4.39
6Simon Skoglund -94Frövi IK4.27
7Petter Kroon -94KFUM Örebro4.15
8David Lagerroth -94SOK Träff4.02
9Oscar Mellqvist -94Fjugesta IF3.96
10Tom Widell -94SOK Träff3.96
11Robin Gustavsson -94Fjugesta IF3.91

    P13 KULA 3,0    
1Simon Karlén -94KFUM Arvika11.73
2Robin Forsell -94KFUM Örebro11.51
3Simon Skoglund -94Frövi IK9.08
4Oscar Mellqvist -94Fjugesta IF9.05
5Tim Wunger -94Enköpings AIF9.03
6Gustav Karlsson -94KFUM Örebro8.14
7Robin Gustavsson -94Fjugesta IF8.04

    P12 HÖJD    
1Eddy Meyerdierks -95SOK Träff1.45
2Philip Andersson -95SOK Träff1.39
3Carl Gustafsson -95Tiveds IF1.36
4Jesper Gravé -95IFK Arboga1.36
5Daniel Rickardsson -95Götlunda IF1.25
6Rickard Hagergärd -95SOK Träff1.21
7Adam Filmby -95Glanshammars IF1.16
8Daniel Andersson -95Sköllersta IF1.11

    P12 LÄNGD ZON    
1Eddy Meyerdierks -95SOK Träff4.66
2Jesper Gravé -95IFK Arboga4.58
3Adam Filmby -95Glanshammars IF4.32
4Daniel Rickardsson -95Götlunda IF3.91
5Linus Forskil -95Götlunda IF3.72
6Joakim Engström -95Katrineholms SK3.68
7Daniel Andersson -95Sköllersta IF3.48
8Anders Karlsson -95SOK Träff3.46
9Chadi Salem -95KFUM Örebro2.72

    P12 KULA 3,0    
1Philip Andersson -95SOK Träff9.48
2Jesper Gravé -95IFK Arboga8.39
3Daniel Karlsson -95KFUM Örebro7.85
4Carl Gustafsson -95Tiveds IF7.44
5Pontus Nilsson -95Götlunda IF7.31
6Rickard Hagergärd -95SOK Träff7.26
7Anders Karlsson -95SOK Träff6.19
8Daniel Andersson -95Sköllersta IF5.62
9Chadi Salem -95KFUM Örebro4.83
10Adam Nilsson -95KFUM Örebro4.67
11Joakim Engström -95Katrineholms SK0.00

    P11 HÖJD    
1Hampus Edqvist -96Mosjö FK1.33
2Oskar Warg -96KFUM Arvika1.30
3Jesper Frykholm -96Glanshammars IF1.27
4Anton Johansson -96KFUM Örebro1.27
5Thomas Andersson -96Katrineholms SK1.19
5Albin Lager -96KFUM Örebro1.19
7David von Frisendorff -96KFUM Örebro1.19
7Philip Granath -96Mosjö FK1.19
9Rickard von Frisendorff -96KFUM Örebro1.11
10Ali Mohsin -96Eskilstuna FI1.11
11Didrik Thor -96Mosjö FK1.06
12Casper Nilsson -96Götlunda IF1.06
13Anton Östebo -96Glanshammars IF1.06
14Fredrik Jansson -96Motala AIF1.01
15Jens Roslund -96Mosjö FK0.91

    P11 LÄNGD ZON    
1Philip Granath -96Mosjö FK4.23
2Hampus Edqvist -96Mosjö FK4.18
3Oskar Warg -96KFUM Arvika4.15
4Fredrik Adamsson -96Frövi IK4.07
5Anton Johansson -96KFUM Örebro3.99
6Jens Roslund -96Mosjö FK3.95
7Anton Östebo -96Glanshammars IF3.94
8Patrik Johansson -96IFK Arboga3.91
9William Bergenarp -96Glanshammars IF3.68
10David von Frisendorff -96KFUM Örebro3.64
11Thomas Andersson -96Katrineholms SK3.54
12Albin Lager -96KFUM Örebro3.49
13Rickard von Frisendorff -96KFUM Örebro3.40
14Kalle Edström -96Glanshammars IF3.18
15Didrik Thor -96Mosjö FK3.13
16Fredrik Jansson -96Motala AIF3.04
17Jesper Frykholm -96Glanshammars IF0.00

    P11 KULA 2,0    
1Anton Johansson -96KFUM Örebro9.55
2Hampus Edqvist -96Mosjö FK9.08
3Oskar Warg -96KFUM Arvika9.00
4William Bergenarp -96Glanshammars IF8.34
5Philip Granath -96Mosjö FK8.24
6Albin Lager -96KFUM Örebro8.23
7Didrik Thor -96Mosjö FK8.11
8Fredrik Adamsson -96Frövi IK7.62
9Patrik Johansson -96IFK Arboga7.57
10Anton Östebo -96Glanshammars IF7.45
11Jens Roslund -96Mosjö FK6.82
12Thomas Andersson -96Katrineholms SK6.36
13Fredrik Jansson -96Motala AIF5.43

    P10 HÖJD    
1Sebastian Ruthström -97Danderyds SK1.32
2Lucas Rådström -97Kils AIK1.17
3William Gunnarsson -97KFUM Örebro1.14
3Henrik Magnusson -97SOK Träff1.14
5Kristoffer Andersson -97Frövi IK1.14
6Philip Halldén -97KFUM Örebro1.14
7Hampus Gustafsson -97Frövi IK1.14
8Olle Elander -97SOK Träff1.09
9Lukas Skiöld -97SOK Träff1.04
10Jonas Classon -97Stocksäters IF0.99
10Albin Clemborn -97SOK Träff0.99
11Simon Andersson -97SOK Träff0.99

    P10 HÖJD MJUK    
1Oskar Jaurin -97IFK Arboga1.05
2Wilhelm Gustafsson -97Motala AIF0.99
3Emil Gustavsson -97Fjugesta IF0.99
4Jakob Eklund -97Motala AIF0.30

    P10 LÄNGD ZON    
1William Gunnarsson -97KFUM Örebro4.07
2Sebastian Ruthström -97Danderyds SK4.06
3Lucas Rådström -97Kils AIK3.97
4Kristoffer Andersson -97Frövi IK3.71
5Carl-Johan Johansson -97SOK Träff3.58
6Jonas Classon -97Stocksäters IF3.52
7Philip Halldén -97KFUM Örebro3.52
8Olle Elander -97SOK Träff3.47
9Albin Clemborn -97SOK Träff3.46
10Oskar Jauring -97IFK Arboga3.38
11Kevin Olofsson -97Katrineholms SK3.05
12Emil Gustavsson -97Fjugesta IF2.97
13Wilhelm Gustafsson -97Motala AIF2.75
14Jakob Eklund -97Motala AIF2.58

    P10 KULA 2,0    
1Sebastian Ruthström -97Danderyds SK9.14
2Lucas Rådström -97Kils AIK7.73
3Oskar Jauring -97IFK Arboga6.96
4Henrik Magnusson -97SOK Träff6.91
5William Gunnarsson -97KFUM Örebro6.90
6Lukas Skiöld -97SOK Träff6.82
7Kevin Olofsson -97Katrineholms SK6.12
8Emil Gustavsson -97Fjugesta IF6.00
9Simon Andersson -97SOK Träff5.84
10Philip Halldén -97KFUM Örebro5.72
11Jonas Classon -97Stocksäters IF5.69
12Jakob Eklund -97Motala AIF5.46
13Carl-Johan Johansson -97SOK Träff5.15
14Wilhelm Gustafsson -97Motala AIF5.14

    P9 HÖJD    
1Rasmus Eriksson -98Kils AIK1.14
2Robin Edqvist -99Mosjö FK1.09
3Viktor Närkeby -98Kvismaredalens IF0.98
4Benjamin Eklund -98IK Westmannia0.98
5Tom Johansson -98KFUM Örebro0.73

    P9 HÖJD MJUK    
1Adam Rosén -98Motala AIF0.88
2Ludvig Jauring -99IFK Arboga0.83
3Mattias Jansson -98Motala AIF0.83
4Alexander Leu -98Glanshammars IF0.78
5Jonas Berg -00Kvismaredalens IF0.73

    P9 LÄNGD ZON    
1Rasmus Eriksson -98Kils AIK3.34
2Leo Jönsson -98Eskilstuna FI3.29
3Benjamin Eklund -98IK Westmannia3.23
4Mattias Jansson -98Motala AIF3.12
4Viktor Närkeby -98Kvismaredalens IF3.12
6Robin Edqvist -99Mosjö FK3.08
7Ludvig Rahn -98Glanshammars IF2.91
8Noa Fridell -99Eskilstuna FI2.89
9Andreas Führ -98KFUM Örebro2.88
10Pelle Mälman -98Glanshammars IF2.82
11Ludvig Jauring -99IFK Arboga2.78
12Edvin Larsson -98Eskilstuna FI2.77
13Tom Johansson -98KFUM Örebro2.52
14Tobias Löwenborg -99Eskilstuna FI2.44
15Markus Thorsell -99Eskilstuna FI2.34
16Jack Saari -99Frövi IK2.31
16Adam Rosén -98Motala AIF2.31
18Alexander Leu -98Glanshammars IF1.92
19Jonas Berg -00Kvismaredalens IF1.80

    P9 KULA 2,0    
1Rasmus Eriksson -98Kils AIK7.27
2Pelle Mälman -98Glanshammars IF5.79
3Leo Jönsson -98Eskilstuna FI5.64
4Robin Edqvist -99Mosjö FK5.11
5Mattias Jansson -98Motala AIF4.27
6Ludvig Jauring -99IFK Arboga4.12
7Noa Fridell -99Eskilstuna FI4.04
8Tom Johansson -98KFUM Örebro4.01
9Alexander Leu -98Glanshammars IF3.96
10Jack Saari -99Frövi IK3.86
11Markus Thorsell -99Eskilstuna FI3.83
12Tobias Löwenborg -99Eskilstuna FI3.49

    F17 HÖJD    
1Anna Svensson -90Stocksäters IF1.58
2Malin Eriksson -91KFUM Örebro1.55
3Elin Kindberg -90KFUM Örebro1.45
4Elin Östlund -91KFUM Örebro1.41
4Jessica Hjelmhagen -91KFUM Örebro1.41

    F17 STAV    
1Antonia Fagerberg -91Västerås FK3.21
2Malin Eriksson -91KFUM Örebro2.41
3Joanna Wilkås -91KFUM Örebro2.31
-Erika Drageryd -89KFUM Örebro3.41utom tävl

    F17 LÄNGD    
1Elin Östlund -91KFUM Örebro5.46
2Malin Eriksson -91KFUM Örebro5.24
3Hanna Andersson -90KFUM Örebro5.23
4Anna Svensson -90Stocksäters IF4.94
5Joanna Wilkås -91KFUM Örebro4.91
6Elin Kindberg -90KFUM Örebro4.65
7Emelie Forsell -91KFUM Örebro4.03

    F15 HÖJD    
1Sofie Hallström -92KFUM Örebro1.45
2Alexandra Engström -92Katrineholms SK1.41
3Jennifer Rosengren -92Åsbro GoIF1.41

    F15 STAV    
1Sofie Hallström -92KFUM Örebro3.01

    F15 LÄNGD    
1Elin Hultgren -92Karlskoga FIF4.81
2Alexandra By -92KFUM Arvika4.81
3Jennifer Rosengren -92Åsbro GoIF4.40
4Malin Lignell -92Stocksäters IF4.34
5Alexandra Engström -92Katrineholms SK4.30
6Hanna Bergenbrandt -92KFUM Örebro4.23
7Julia Morad -94Kvismaredalens IF3.28

    F15 KULA 3,0    
1Alexandra Engström -92Katrineholms SK10.99
2Isabella Andersson -92KFUM Örebro10.41
3Rebecca Karlsson -92Åsbro GoIF8.39

    F14 HÖJD    
1Johanna Lokgård -93Leksands FIK1.58
2Eva MarcinkiewiczVästerås FK1.53
3Ida Hansen -93KFUM Arvika1.53
4Dominika Struska -93Karlskoga FIF1.44
5Sara Jernfält -93KFUM Örebro1.38
6Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro1.34
6Miriam Lindroos -93Mosjö FK1.34
8Sophie Andersson -93IK Westmannia1.16

    F14 STAV    
1Teresia Tollstern-Landin -93KFUM Örebro2.41

    F14 LÄNGD    
1Eva MarcinkiewiczVästerås FK5.15
2Caroline Ståhl -93KFUM Örebro4.64
3Ida Hansen -93KFUM Arvika4.62
4Johanna Lokgård -93Leksands FIK4.60
5Sara Jernfält -93KFUM Örebro4.57
6Malin Dahl -93SOK Träff4.56
7Dominika Struska -93Karlskoga FIF4.34
8Matilda Olsson -93Karlskoga FIF4.33
9Sara Andersson -93Wedevågs IF4.12
10Miriam Lindroos -93Mosjö FK3.99
11Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro3.73
12Sophie Andersson -93IK Westmannia3.43

    F14 KULA 3,0    
1Malin Dahl -93SOK Träff10.33
2Johanna Lokgård -93Leksands FIK9.57
3Sara Berger -93Mosjö FK9.46
4Emma Classon -93Stocksäters IF8.82
5Dominika Struska -93Karlskoga FIF8.08
6Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro8.06
7Matilda Olsson -93Karlskoga FIF6.73
8Sophie Andersson -93IK Westmannia6.31
9Miriam Lindroos -93Mosjö FK5.35
10Emma Borneblad -93Stocksäters IF5.04

    F13 HÖJD    
1Ellen Franzén -94Mosjö FK1.52
2Martina Borgler -94SK Bore1.52
3Johanna Pettersson -94KFUM Örebro1.46
4Ellen Mattsson -94Stocksäters IF1.43
4Kajsa Eckerwall -94Stocksäters IF1.43
6Petra Levtchuk -94Mosjö FK1.35
6Julia Gustafsson -94Frövi IK1.35
6Sara Thörn -94IF Göta1.35
9Freja Liljedahl -94Gefle IF1.35
10Julia Ihrsén -94Enköpings AIF1.30
11Jessica Nilsson -94Fjugesta IF1.30
12Sara Kristersson -94Tibro AIK1.25
13Angelica Öhrn -94Mosjö FK1.25
14Emma Larsson -94Västerås FK1.25
15Sandra Larsson -94Ludvika FFI1.20
15Julia Blomberg -94Mosjö FK1.20
17Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö FK1.20
17Filippa Afzelius -94Mosjö FK1.20
19Louise Harker -94Mosjö FK1.05
20Mathilda Wahl -94KFUM Örebro1.05

    F13 STAV    
1Jessica Nilsson -94Fjugesta IF2.31
2Malin Linder -94IFK Kristinehamn1.61
3Freja Liljedahl -94Gefle IF1.61

    F13 LÄNGD ZON    
1Julia Ihrsén -94Enköpings AIF4.93
2Ellen Franzén -94Mosjö FK4.69
3Johanna Pettersson -94KFUM Örebro4.68
4Martina Borgler -94SK Bore4.54
5Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF4.50
6Emma Larsson -94Västerås FK4.47
7Jessica Nilsson -94Fjugesta IF4.40
8Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF4.31
9Sara Kristersson -94Tibro AIK4.28
10Sara Thörn -94IF Göta4.22
11Sandra Larsson -94Ludvika FFI4.21
12Josefine Öhlund -94KFUM Örebro4.13
13Freja Liljedahl -94Gefle IF4.08
14Kajsa Eckerwall -94Stocksäters IF4.04
14Petra Levtchuk -94Mosjö FK4.04
16Malin Erlandsson -94Kvismaredalens IF4.01
17Julia Hammarberg -94KFUM Örebro3.97
18Angelica Öhrn -94Mosjö FK3.91
19Anja Bröyn -94Wedevågs IF3.89
20Louise Harker -94Mosjö FK3.86
21Malin Linder -94IFK Kristinehamn3.86
22Py Liljeberg -94IFK Arboga3.81
23Cissi Erlandsson -94Kvismaredalens IF3.74
24Sofia Sandgren -94KFUM Örebro3.73
25Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö FK3.70
26Filippa Afzelius -94Mosjö FK3.53
27Julia Blomberg -94Mosjö FK3.51
28Mathilda Wahl -94KFUM Örebro3.50
29Hanna Andersson -94Garphyttans IF3.44
30Alexandra Gelfgren -94KFUM Örebro3.24

    F13 KULA 2,0    
1Martina Borgler -94SK Bore13.17
2Julia Ihrsén -94Enköpings AIF13.00
3Erica Glimsholt -94IFK Arboga11.88
4Freja Liljedahl -94Gefle IF10.89
5Sara Thörn -94IF Göta10.72
6Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF10.69
7Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF10.28
8Johanna Pettersson -94KFUM Örebro10.10
9Sandra Larsson -94Ludvika FFI9.61
10Julia Gustafsson -94Frövi IK9.53
11Ellen Mattsson -94Stocksäters IF9.53
12Malin Linder -94IFK Kristinehamn8.86
13Petra Levtchuk -94Mosjö FK8.37
14Emma Larsson -94Västerås FK7.90
15Anja Bröyn -94Wedevågs IF7.66
16Py Liljeberg -94IFK Arboga7.47
17Louise Harker -94Mosjö FK6.60
18Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö FK6.14
19Filippa Afzelius -94Mosjö FK6.13
20Angelica Öhrn -94Mosjö FK6.08
21Alexandra Gelfgren -94KFUM Örebro5.81
22Julia Blomberg -94Mosjö FK5.58

    F12 HÖJD    
1Julia Karlsson -95IF Göta1.32
2Jennie Hedman -95KFUM Örebro1.28
3Linnéa Karlsson -95SOK Träff1.24
4Julia Ortheden -95Katrineholms SK1.24
5Elin Byström -95IK Westmannia1.24
6Josefin Hoonk -95Götlunda IF1.24
7Lovisa Frykholm -95Glanshammars IF1.24
8Johanna Sohlén -95IFK Arboga1.16
9Josefin Forsberg -95IK Westmannia1.16
10Gabrielle Asprou -95Wedevågs IF1.06
10Emma Ronquist -95Glanshammars IF1.06

    F12 LÄNGD ZON    
1Matilda Matthys -95GoIF Tjalve4.52
2Julia Ortheden -95Katrineholms SK4.40
3Julia Karlsson -95IF Göta4.30
4Rebecka Utterheim -95KFUM Örebro3.93
5Lovisa Frykholm -95Glanshammars IF3.84
6Jennie Hedman -95KFUM Örebro3.83
7Vera Johansson -95Stocksäters IF3.75
8Josefin Forsberg -95IK Westmannia3.60
9Elin Byström -95IK Westmannia3.50
10Ronja Söderberg -95IFK Arboga3.42
11Josefin Hoonk -95Götlunda IF3.41
12Gabrielle Asprou -95Wedevågs IF3.40
13Josefine Saari -95Frövi IK3.34
14Linn Skånberg -95KFUM Örebro3.30

    F12 KULA 2,0    
1Julia Ortheden -95Katrineholms SK9.76
2Julia Karlsson -95IF Göta9.65
3Rebecka Utterheim -95KFUM Örebro9.39
4Emma Isosalo-Jansson -95IFK Nora9.10
5Matilda Matthys -95GoIF Tjalve8.45
6Linn Skånberg -95KFUM Örebro7.64
7Jennie Hedman -95KFUM Örebro7.41
8Elin Byström -95IK Westmannia6.84
9Angelica Lövelius -95IK Westmannia6.27
10Johanna Sohlén -95IFK Arboga5.77
11Josefine Saari -95Frövi IK5.67
12Vera Johansson -95Stocksäters IF5.36

    F11 HÖJD    
1Linnea Hård -96Karlskoga FIF1.36
2Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn1.31
3Johanna Elfving -96Stocksäters IF1.20
4Vera Sivertsson -96IFK Arboga1.20
5Fanny Bergetoft -96KFUM Örebro1.20
6Jenny Nilsson -96Fjugesta IF1.20
7Tida Welin -96Motala AIF1.15
7Fia Hansson -96IFK Arboga1.15
7Linnéa Holmstedt 96Nyköpings BIS1.15
7Signe Flygare -96Glanshammars IF1.15
11Moa Ullgren -96GoIF Tjalve1.15
12Stina Lagerroth -96SOK Träff1.15
13Emma Persson -96SOK Träff1.10
14Sofie Karlsson -96IFK Kristinehamn1.10
15Linn Ridartröm -96Motala AIF1.10
16Anna Hildingsson -96Mosjö FK1.10
17Wilma Franssila -96KFUM Örebro1.05
17Astrid Arle -96KFUM Örebro1.05
19Sofia Gustafson -96Stocksäters IF1.05
20Elenor Erdinc -96KFUM Örebro1.05
21Klara Eklund -96IK Westmannia0.95
Sofia Mälman -96Glanshammars IF0.00

    F11 LÄNGD ZON    
1Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn4.64
2Linnea Hård -96Karlskoga FIF4.16
3Signe Flygare -96Glanshammars IF4.08
4Julia Nygård -96IFK Nora3.95
5Johanna Elfving -96Stocksäters IF3.89
6Emilia Danielsson -96IK Westmannia3.73
7Moa Ullgren -96GoIF Tjalve3.70
8Emma Persson -96SOK Träff3.57
9Astrid Arle -96KFUM Örebro3.57
10Wilma Franssila -96KFUM Örebro3.55
11Fanny Bergetoft -96KFUM Örebro3.53
12Sofie Karlsson -96IFK Kristinehamn3.49
13Jenny Nilsson -96Fjugesta IF3.47
14Vera Sivertsson -96IFK Arboga3.42
15Julia Närkeby -96Kvismaredalens IF3.36
16Linnéa Holmstedt 96Nyköpings BIS3.36
17Amanda Ahmekovic -96KFUM Örebro3.35
18Stina Lagerroth -96SOK Träff3.31
19Linnéa Karlsson -96IFK Arboga3.30
20Fia Hansson -96IFK Arboga3.22
21Sofia Gustafson -96Stocksäters IF3.22
22Tida Welin -96Motala AIF3.22
23Anna Hildingsson -96Mosjö FK3.20
24Klara Eklund -96IK Westmannia3.19
25Elin Garberg -96Stocksäters IF3.13
26Rebecca Öhman -96Glanshammars IF3.12
27Kajsa Lundholm -96KFUM Örebro3.05
28Linn Ridartröm -96Motala AIF2.94
29Evelyn Wahlberg -96Nyköpings BIS2.93
30Madelene Montgomery -96Kvismaredalens IF2.82
31Cornelia Rosén -96Motala AIF2.73
32Rebecca Thörn -96KFUM Örebro2.60
33Desirée Vannestål -96KFUM Örebro2.55
34Elvira Lindén -96IFK Nora2.36

    F11 KULA 2,0    
1Jenny Nilsson -96Fjugesta IF8.88
2Evelyn Wahlberg -96Nyköpings BIS7.99
3Linnea Hård -96Karlskoga FIF7.98
4Johanna Elfving -96Stocksäters IF7.61
5Elvira Richardsson -96IFK Kristinehamn7.18
6Vera Sivertsson -96IFK Arboga7.11
7Linnéa Holmstedt 96Nyköpings BIS6.80
8Madelene Montgomery -96Kvismaredalens IF6.79
9Moa Ullgren -96GoIF Tjalve6.77
10Astrid Arle -96KFUM Örebro6.39
11Elin Garberg -96Stocksäters IF5.24
12Emilia Danielsson -96IK Westmannia6.38
13Wilma Franssila -96KFUM Örebro6.38
14Sofie Karlsson -96IFK Kristinehamn6.38
15Linnéa Karlsson -96IFK Arboga6.26
16Elvira Lindén -96IFK Nora5.96
17Amanda Ahmekovic -96KFUM Örebro5.64
18Linn Ridarström -96Motala AIF5.64
19Sofia Mälman -96Glanshammars IF5.57
20Elenor Erdinc -96KFUM Örebro5.31
21Tida Wilmin -96Motala AIF5.24
22Klara Eklund -96IK Westmannia4.98
23Fanny Bergetoft -96KFUM Örebro4.86
24Desirée Vannestål -96KFUM Örebro4.79
25Anna Hildingsson -96Mosjö FK4.78

    F10 HÖJD    
1Caroline Gylling -97Stocksäters IF1.19
2Irene Ekelund -97Kils AIK1.16
2Julia Ryhed -97KFUM Örebro1.16
4Fanny Almersson -97IK Westmannia1.13
5Wilma Nilsagård -97KFUM Örebro1.05
5Kajsa Widén -97IK Westmannia1.05
7Felicia Auvinen -97IK Westmannia1.00
7Mathilda Överberg -97IK Westmannia1.00
8Linnea Andersson -97Glanshammars IF0.95
9Cajsa Widehammar -97KFUM Örebro0.95
11Alva Fredriksson -97Sköllersta IF0.95
12Elin Andersson -97Sköllersta IF0.95
13Mikaela Swahn -97Kvismaredalens IF0.90
14Tova Hedström Nilsson -97Glanshammars IF0.90
15Lova Bergelin -97Stocksäters IF0.85

    F10 HÖJD MJUK    
1Johanna Gustafsson -97Motala AIF1.06
2Linn Forsell -97Motala AIF0.93

    F10 LÄNGD ZON    
1Irene Ekelund -97Kils AIK3.97
2Kajsa Widén -97IK Westmannia3.71
3Felicia Auvinen -97IK Westmannia3.59
4Caroline Gylling -97Stocksäters IF3.56
5Maja Thörn -97IF Göta3.53
6Wilma Nilsagård -97KFUM Örebro3.52
7Mathilda Överberg -97IK Westmannia3.35
8Johanna Gustafsson -97Motala AIF3.27
9Linnea Andersson -97Glanshammars IF3.26
10Fanny Almersson -97IK Westmannia3.22
11Lina Gustavsson -97Fjugesta IF3.16
12Elsa Frisén -97Stocksäters IF3.06
13Sanna Lindström -97Glanshammars IF2.97
14Alva Fredriksson -98Sköllersta IF2.89
15Cajsa Widehammar -97KFUM Örebro2.83
16Lova Bergelin -97Stocksäters IF2.82
17Josefina Andersson -97SOK Träff2.82
18Mikaela Swahn -97Kvismaredalens IF2.80
19Linn Forsell -97Motala AIF2.73
20Elin Andersson -97Sköllersta IF2.72
21Josefin Andersson -97Glanshammars IF2.64
22Linnéa Cajfeldt -98Sköllersta IF2.27

    F10 KULA 2,0    
1Ida Gravé -97IFK Arboga6.60
2Caroline Gylling -97Stocksäters IF6.50
3Maja Thörn -97IF Göta5.98
4Lina Gustavsson -97Fjugesta IF5.58
5Felicia Auvinen -97IK Westmannia5.56
6Irene Ekelund -97Kils AIK5.32
7Johanna Gustafsson -97Motala AIF5.31
8Linn Forsell -97Motala AIF5.38
9Kajsa Widén -97IK Westmannia5.06
10Mathilda Överberg -97IK Westmannia5.01
11Mikaela Swahn -97Kvismaredalens IF4.94
12Linnea Andersson -97Glanshammars IF4.80
13Linnéa Cajfeldt -97Sköllersta IF4.74
14Tova Hedström Nilsson -97Glanshammars IF4.45
15Elsa Frisén -97Stocksäters IF3.41
16Elin Andersson -97Sköllersta IF4.39
17Josefin Andersson -97Glanshammars IF3.60

    F9 HÖJD    
1Klara Flygare -98Glanshammars IF1.07
2Sofie Löfberg -98Stocksäters IF1.04
3Agnes Jansson -98IK Westmannia1.01
4Linnea Hagström -98Kils AIK0.95
5Fanny Runheim -99KFUM Örebro0.95
6Hanna Högberg -99Mosjö FK0.90
7Emma Jansson -98IK Westmannia0.85

    F9 HÖJD MJUK    
1Sandra Vestlund -99Kils AIK1.01
2Ebba Gustafsson -98Motala AIF0.98
3Karolina Bäckström -98SOK Träff0.88
4Grete Wahl -98KFUM Örebro0.83
5Izabelle Asprou -98Wedevågs IF0.83
6Rebecca Edberg -98IK Westmannia0.83

    F9 LÄNGD ZON    
1Fanny Runheim -99KFUM Örebro3.43
2Sandra Vestlund -99Kils AIK3.39
3Grete Wahl -98KFUM Örebro3.38
4Sofie Löfberg -98Stocksäters IF3.21
5Celia Rickerli -98SOK Träff3.20
6Linnea Hagström -98Kils AIK3.15
7Fanny Ernestam -98xxx3.11
8Wilma Söderberg -98IFK Arboga3.03
9Linnéa Skålberg -98Stocksäters IF2.94
10Ellen Sköldberg -98IK Westmannia2.91
11Agnes Jansson -98IK Westmannia2.89
12Emma Jansson -98IK Westmannia2.88
13Rebecca Cransenhed -98Glanshammars IF2.87
14Sabina Forsberg -98Glanshammars IF2.75
15Rebecca Edberg -98IK Westmannia2.72
16Ebba Gustafsson -98Motala AIF2.66
17Hanna Högberg -99Mosjö FK2.62
18Elvira Danielsson -99IK Westmannia2.41
19Izabelle Asprou -98Wedevågs IF2.27

    F9 KULA 2,0    
1Kajsa Karlén -98KFUM Arvika6.34
2Josefin Ihrsén -98Enköpings AIF6.02
3Wilma Söderberg -98IFK Arboga5.99
4Linnea Hagström -98Kils AIK5.44
5Grete Wahl -98KFUM Örebro5.20
6Klara Flygare -98Glanshammars IF5.14
7Sabina Forsberg -98Glanshammars IF5.07
8Fanny Runheim -99KFUM Örebro4.63
9Ebba Gustafsson -98Motala AIF4.53
10Karolina Bäckström -98SOK Träff4.39
11Elvira Danielsson -99IK Westmannia4.15
12Rebecca Cransenhed -98Glanshammars IF4.15
13Izabelle Asprou -98Wedevågs IF3.97
14Linnéa Skålberg -98Stocksäters IF3.93
15Sandra Vestlund -99Kils AIK3.93
16Agnes Jansson -98IK Westmannia3.65
17Emma Jansson -98IK Westmannia3.55
18Ellen Sköldberg -98IK Westmannia3.43
19Hanna Högberg -99Mosjö FK3.41

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram