WIF-spelen 3 juni 2007

    Wedevågs IF arrangerade på Smedvallen i Vedevåg
 
    MÄN LÄNGD    
1Jim Asprou -82Wedevågs IF4.93
2Torgny Lindkvist -62Wedevågs IF4.07
3Tobias Larsson -86Wedevågs IF2.57

    MÄN KULA    
1Torgny Lindkvist -62Wedevågs IF10.83
2Magnus Wahlberg -61Nyköpings BIS9.19
3Jim Asprou -82Wedevågs IF8.33
4Tobias Larsson -86Wedevågs IF5.88

    MÄN DISKUS    
1Jim Asprou -82Wedevågs IF29.29
2Börje Nordin -50Åsbro GoIF28.69
3Torgny Lindkvist -62Wedevågs IF26.09
4Tobias Larsson -86Wedevågs IF14.58
-Börje Nordin -50Åsbro GoIF32.681,5 kg

    MÄN SLÄGGA    
1Jim Asprou -82Wedevågs IF28.59
2Torgny Lindkvist -62Wedevågs IF26.68
3Magnus Wahlberg -61Nyköpings BIS21.64
4Börje Nordin -50Åsbro GoIF19.28
5Tobias Larsson -86Wedevågs IF15.77
-Börje Nordin -50Åsbro GoIF21.636,0 kg

    MÄN SPJUT    
1Jim Asprou -82Wedevågs IF38.26
2Tobias Larsson -86Wedevågs IF16.34

    P17 LÄNGD    
1Andreas Asprou -90Wedevågs IF5.15

    P17 KULA 5,0    
1Andreas Asprou -90Wedevågs IF10.72
2Joakim Andersson -90Wedevågs IF7.57

    P17 DISKUS 1,5    
1Joakim Andersson -90Wedevågs IF27.86
2Andreas Asprou -90Wedevågs IF24.72

    P17 SLÄGGA 5,0    
1Andreas Asprou -90Wedevågs IF40.55
2Joakim Andersson -90Wedevågs IF24.49
3Oskar Bergqvist -91Mosjö FK20.99

    P17 SPJUT 700    
1Joakim Andersson -90Wedevågs IF31.61

    P15 KULA 4,0    
1Tobias Blomquist -93Linköpings GIF8.87
2Theodor Thor -93KFUM Örebro7.87

    P15 DISKUS 1,0    
1André Nilsson -92Åsbro GoIF27.60
2Tobias Blomquist -93Linköpings GIF27.54
3Theodor Thor -93KFUM Örebro24.62

    P15 SLÄGGA 4,0    
1Tobias Blomquist -93Linköpings GIF25.06
2André Nilsson -92Åsbro GoIF24.74

    P15 SPJUT 600    
1Theodor Thor -93KFUM Örebro31.71
2Tobias Blomquist -93Linköpings GIF28.20

    P13 80 M    
1Jacob Rhan -94Glanshammars IF11.62

    P13 200 M    Vind +2,5
1Jacob Rhan -94Glanshammars IF30.96
2Simon Skoglund -94Frövi IK32.35

    P13 600 M    
1Jacob Rhan -94Glanshammars IF2.02,66

    P13 LÄNGD ZON    
1Jacob Rhan -94Glanshammars IF4.34
2Simon Skoglund -94Frövi IK3.96

    P13 KULA 3,0    
1Simon Skoglund -94Frövi IK9.01

    P13 SLÄGGA 3,0    
1Simon Skoglund -94Frövi IK20.50

    P13 SPJUT 400    
1Simon Skoglund -94Frövi IK26.77

    P12 60 M    
1Niclas Eklöw -95Wedevågs IF8.81
2Henrik Hultgren -95KFUM Örebro8.89
3Arvid Engdahl -95KFUM Örebro8.93
4Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro9.65
5Samuel Spjut -95Frövi IK9.68

    P12 200 M  HEAT 1  
1Samuel Spjut -95Frövi IK32.42
2Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro32.83
3Emil Franzén -95Fellingsbro AIK34.40

    P12 200 M  HEAT 2  
1Henrik Hultgren -95KFUM Örebro29.81
2Niclas Eklöw -95Wedevågs IF30.14
3Arvid Engdahl -95KFUM Örebro30.49

    P12 200 M  SAMLAD LISTA  
1Henrik Hultgren -95KFUM Örebro29.81
2Niclas Eklöw -95Wedevågs IF30.14
3Arvid Engdahl -95KFUM Örebro30.49
4Samuel Spjut -95Frövi IK32.42
5Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro32.83
6Emil Franzén -95Fellingsbro AIK34.40

    P12 600 M    
1Niclas Eklöw -95Wedevågs IF1.54,78
2Samuel Spjut -95Frövi IK2.07,38
3Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro2.08,98

    P12 HÖJD    
1Niclas Eklöw -95Wedevågs IF1.27
2Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro1.24
3Samuel Spjut -95Frövi IK1.15
4Emil Franzén -95Fellingsbro AIK1.15

    P12 LÄNGD ZON    
1Niclas Eklöw -95Wedevågs IF4.29
2Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro4.09
3Samuel Spjut -95Frövi IK3.74
4Emil Franzén -95Fellingsbro AIK3.30

    P12 KULA 3,0    
1Niclas Eklöw -95Wedevågs IF3.79

    P12 SPJUT 400    
1Niclas Eklöw -95Wedevågs IF17.63

    P11 60 M    
1Anton Johansson -96KFUM Örebro9.21
2Fredrik Adamsson -96Frövi IK9.40
3Alexander Thunberg -96IK Stål9.40

    P11 200 M    
1Anton Johansson -96KFUM Örebro31.61
2Fredrik Adamsson -96Frövi IK32.55
3Alexander Thunberg -96IK Stål34.13

    P11 HÖJD    
1Emil Svantesson -96KFUM Örebro1.24
2Albin Lager -96KFUM Örebro1.21

    P11 LÄNGD ZON    
1Alexander Thunberg -96IK Stål4.19

    P11 KULA 2,0    
1Didrik Thor -96Mosjö FK9.14
2Albin Lager -96KFUM Örebro8.81
3Emil Svantesson -96KFUM Örebro8.77
4Fredrik Adamsson -96Frövi IK7.85

    P11 SLÄGGA 2,0    
1Linus Lindkvist -97Wedevågs IF33.19

    P11 SPJUT 400    
1Alexander Thunberg -96IK Stål29.27
2Rasmus Eriksson -98Kils AIK25.85
3Didrik Thor -96Mosjö FK24.88
4Anton Johansson -96KFUM Örebro20.14
5Emil Gustavsson -97Fjugesta IF16.11

    P10 60 M    
1Kristoffer Andersson -97Frövi IK10.01
2Tobias Björling -97Frövi IK10.23
3Emil Gustavsson -97Fjugesta IF10.37
4Linus Lindkvist -97Wedevågs IF10.46

    P10 200 M    
1Tobias Björling -97Frövi IK34.69
2Kristoffer Andersson -97Frövi IK36.19

    P10 600 M    
1Hampus Gustafsson -97Frövi IK2.16,55
2Kristoffer Andersson -97Frövi IK2.16,99
3Tobias Björling -97Frövi IK2.17,77
4Emil Fjellheim -97Fellingsbro AIK2.50,47

    P10 HÖJD    
1Kristoffer Andersson -97Frövi IK1.17
2Hampus Gustafsson -97Frövi IK1.14
3Linus Lindkvist -97Wedevågs IF1.11
4Emil Gustavsson -97Fjugesta IF1.08

    P10 LÄNGD ZON    
1Kristoffer Andersson -97Frövi IK3.75
2Tobias Björling -97Frövi IK3.43

    P10 KULA 2,0    
1Linus Lindkvist -97Wedevågs IF8.03
2Emil Fjellheim -97Fellingsbro AIK7.37
3Tobias Björling -97Frövi IK5.87
4Kristoffer Andersson -97Frövi IK5.75

    P9 60 M    
1Max Thielebeule -98Fellingsbro AIK10.02
2Rasmus Eriksson -98Kils AIK10.73
3Victor Carlsson -98KFUM Örebro10.82
4Gustav Montin -98KFUM Örebro10.91
5Andreas Holm -98KFUM Örebro11.20

    P9 200 M    
1Max Thielebeule -98Fellingsbro AIK34.86
2Rasmus Eriksson -98Kils AIK36.73
3Linus Wernersson-Olsson -98Fellingsbro AIK37.89
4Erik Högberg -98Mosjö FK38.31

    P9 600 M    
1Erik Högberg -98Mosjö FK2.43,17

    P9 HÖJD    
1Rasmus Eriksson -98Kils AIK1.10
2Gustav Montin -98KFUM Örebro0.94
3Andreas Holm -98KFUM Örebro0.82

    P9 LÄNGD ZON    
1Rasmus Eriksson -98Kils AIK3.37
2Max Thielebeule -98Fellingsbro AIK3.36
3Gustav Montin -98KFUM Örebro3.05
4Linus Wernersson-Olsson -98Fellingsbro AIK3.01
5Andreas Holm -98KFUM Örebro2.61

    P9 KULA 2,0    
1Rasmus Eriksson -98Kils AIK7.55
2Max Thielebeule -98Fellingsbro AIK5.72

    P8 60 M    
1Ludvig Renberg -99KFUM Örebro10.74
2Jack Saari -99Frövi IK11.27
3Tom Johansson -99KFUM Örebro12.04

    P8 200 M    
1Ludvig Renberg -99KFUM Örebro37.99
2Tom Johansson -99KFUM Örebro44.14

    P8 HÖJD    
1Jack Saari -99Frövi IK0.91

    P8 LÄNGD ZON    
1Ludvig Renberg -99KFUM Örebro3.17
2Jack Saari -99Frövi IK2.95
3Tom Johansson -99KFUM Örebro2.73

    P8 KULA 2,0    
1Ludvig Renberg -99KFUM Örebro4.43
2Jack Saari -99Frövi IK4.19
3Tom Johansson -99KFUM Örebro3.98

    KVINNOR KULA    
1Kristin Sörman -88Wedevågs IF10.66
2Emma Mellgren -88Wedevågs IF9.29

    KVINNOR DISKUS    
1Emma Mellgren -88Wedevågs IF29.06

    KVINNOR SLÄGGA    
1Emma Mellgren -88Wedevågs IF34.64

    KVINNOR SPJUT    
1Emma Mellgren -88Wedevågs IF34.34

    F17 LÄNGD    
1Erika Andersson -91IFK Nora4.25

    F17 KULA 3,0    
1Sofie Lindkvist -91Wedevågs IF11.25
2Olivia Arle -91KFUM Örebro10.52

    F17 DISKUS 1,0    
1Sofie Lindkvist -91Wedevågs IF23.30

    F17 SLÄGGA 4,0    
1Sofie Lindkvist -91Wedevågs IF36.93

    F17 SPJUT 600    
1Olivia Arle -91KFUM Örebro32.24
2Johanna Kroon -90KFUM Örebro29.98
3Sofie Lindkvist -91Wedevågs IF25.47

    F15 LÄNGD    
1Helena Karlsson -92IFK Nora4.57
2Sara Andersson -93Wedevågs IF4.15

    F15 KULA 3,0    
1Rebecca Karlsson -92Åsbro GoIF8.84

    F15 SLÄGGA 3,0    
1Sara Andersson -93Wedevågs IF27.49
2Rebecca Karlsson -92Åsbro GoIF20.50

    F13 80 M    
1Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF11.70
2Denise Sandell -94Wedevågs IF11.76
3Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF11.98
4Julia Gustafsson -94Frövi IK12.04
5Nicole Asprou -94Wedevågs IF14.99

    F13 200 M    
1Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF30.49
2Angelica Öhrn -94Mosjö FK30.88
3Sara Angelmyr -94IFK Nora30.91

    F13 600 M    
1Julia Gustafsson -94Frövi IK1.53,39
2Sara Angelmyr -94IFK Nora1.57,09
3Angelica Öhrn -94Mosjö FK1.58,03

    F13 HÖJD    
1Denise Sandell -94Wedevågs IF1.50
2Julia Gustafsson -94Frövi IK1.37
3Nicole Asprou -94Wedevågs IF1.04

    F13 LÄNGD ZON    
1Denise Sandell -94Wedevågs IF4.81
2Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF4.43
3Julia Gustafsson -94Frövi IK4.36
4Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF4.34
5Sara Angelmyr -94IFK Nora4.09
6Anja Bröyn -94Wedevågs IF3.73

    F13 KULA 2,0    
1Julia Gustafsson -94Frövi IK9.44
2Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF8.66
3Nicole Asprou -94Wedevågs IF7.74

    F13 SLÄGGA 2,0    
1Denise Sandell -94Wedevågs IF39.23
2Nicole Asprou -94Wedevågs IF32.95
3Anja Bröyn -94Wedevågs IF29.33
4Julia Gustafsson -94Frövi IK28.65

    F13 SPJUT 400    
1Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF35.51
2Denise Sandell -94Wedevågs IF25.63
3Anja Bröyn -94Wedevågs IF21.33
4Nicole Asprou -94Wedevågs IF14.70

    F12 60 M    
1Elin Johansson -95Wedevågs IF9.26
2Emma Nordlund -95IFK Nora9.55
3=Gabrielle Asprou -95Wedevågs IF9.92
3=Emma Björkman 95IFK Nora9.92

    F12 200 M  HEAT 1  
1Gabrielle Asprou -95Wedevågs IF33.53
2Emma Ronquist -95Glanshammars IF34.46
3Amanda Fridman -95Frövi IK35.21

    F12 200 M  HEAT 2  
1Lisa Bergdahl -95Fellingsbro AIK31.14
2Elin Johansson -95Wedevågs IF31.55
3Emma Nordlund -95IFK Nora33.57
4Emma Björkman 95IFK Nora34.69

    F12 200 M  SAMLAD LISTA  
1Lisa Bergdahl -95Fellingsbro AIK31.14
2Elin Johansson -95Wedevågs IF31.55
3Gabrielle Asprou -95Wedevågs IF33.53
4Emma Nordlund -95IFK Nora33.57
5Emma Ronquist -95Glanshammars IF34.46
6Emma Björkman 95IFK Nora34.69
7Amanda Fridman -95Frövi IK35.21

    F12 600 M    
1Lisa Bergdahl -95Fellingsbro AIK1.56,75
2Emma Ronquist -95Glanshammars IF2.09,70

    F12 HÖJD    
1Emma Ronquist -95Glanshammars IF1.22
2Lisa Bergdahl -95Fellingsbro AIK1.19
3Gabrielle Asprou -95Wedevågs IF1.16
4Amanda Fridman -95Frövi IK1.04

    F12 LÄNGD ZON    
1Elin Johansson -95Wedevågs IF4.05
2Emma Nordlund -95IFK Nora3.99
3Linn Skånberg -95KFUM Örebro3.83
4Gabrielle Asprou -95Wedevågs IF3.59
5Josefine Saari -95Frövi IK3.46
6Amanda Fridman -95Frövi IK3.40
7Emma Björkman 95IFK Nora3.35

    F12 KULA 2,0    
1Elin Johansson -95Wedevågs IF8.65
2Linn Skånberg -95KFUM Örebro8.49
3Lisa Bergdahl -95Fellingsbro AIK8.04
4Amanda Fridman -95Frövi IK7.48
5Josefine Saari -95Frövi IK5.70

    F12 SLÄGGA 2,0    
1Gabrielle Asprou -95Wedevågs IF23.53
2Emma Ronquist -95Glanshammars IF13.95
3Josefine Saari -95Frövi IK10.59

    F12 SPJUT 400    
1Elin Johansson -95Wedevågs IF18.85
2Josefine Saari -95Frövi IK11.97

    F11 60 M  HEAT 1  
1Julia Nygård -96IFK Nora9.44Final
2Julia Jansson -96Kils AIK9.55Final
3Elin Z Wohlfart -96IK Stål9.82Final

    F11 60 M  HEAT 2  
1Anna Jansson -96Kils AIK9.80Final
2Idali Andersson -96IFK Nora10.14Final
3Astrid Arle -96KFUM Örebro10.20
4Emelie Franzén -96Fellingsbro AIK11.02

    F11 60 M  FINAL  Vind +0,7
1Julia Nygård -96IFK Nora9.50
2Julia Jansson -96Kils AIK9.53
3Elin Z Wohlfart -96IK Stål9.56
4Anna Jansson -96Kils AIK9.69
5Idali Andersson -96IFK Nora10.19

    F11 200 M  HEAT 1  
1Anna Hildingsson -96Mosjö FK32.16
2Astrid Arle -96KFUM Örebro34.96
3Idali Andersson -96IFK Nora35.06
4Emelie Franzén -96Fellingsbro AIK38.27

    F11 200 M  HEAT 2  
1Julia Nygård -96IFK Nora32.14
2Elin Z Wohlfart -96IK Stål33.16
3Julia Jansson -96Kils AIK34.67
4Anna Jansson -96Kils AIK35.83

    F11 200 M  SAMLAD LISTA  
1Julia Nygård -96IFK Nora32.14
2Anna Hildingsson -96Mosjö FK32.16
3Elin Z Wohlfart -96IK Stål33.16
4Julia Jansson -96Kils AIK34.67
5Astrid Arle -96KFUM Örebro34.96
6Idali Andersson -96IFK Nora35.06
7Anna Jansson -96Kils AIK35.83
8Emelie Franzén -96Fellingsbro AIK38.27

    F11 600 M    
1Julia Nygård -96IFK Nora2.03,54
2Anna Hildingsson -96Mosjö FK2.08,53

    F11 HÖJD    
1Julia Jansson -96Kils AIK1.23
2Anna Jansson -96Kils AIK1.14
3Julia Nygård -96IFK Nora1.08

    F11 LÄNGD ZON    
1Elin Z Wohlfart -96IK Stål4.17
2Anna Jansson -96Kils AIK4.06
3Julia Nygård -96IFK Nora3.97
4Julia Jansson -96Kils AIK3.76
5Idali Andersson -96IFK Nora3.50
6Astrid Arle -96KFUM Örebro3.48
7Emelie Franzén -96Fellingsbro AIK2.68

    F11 KULA 2,0    
1Evelyn Wahlberg -96Nyköpings BIS8.12
2Julia Nygård -96IFK Nora7.57
3Elin Z Wohlfart -96IK Stål7.14
4Idali Andersson -96IFK Nora6.73
5Elvira Lindén -96IFK Nora6.66

    F11 SLÄGGA 2,0    
1Paulina Rasch -96Fjugesta IF24.01
2Evelyn Wahlberg -96Nyköpings BIS21.71
3Lina Gustavsson -97Fjugesta IF18.90
4Elvira Lindén -96IFK Nora18.86

    F11 SPJUT 400    
1Evelyn Wahlberg -96Nyköpings BIS18.46
2Ida Skoglund -97Frövi IK14.81
3Elvira Lindén -96IFK Nora10.82
4Julia Jansson -96Kils AIK9.36
5Anna Jansson -96Kils AIK6.89

    F10 60 M  HEAT 1  
1Anna Westher -97KFUM Örebro9.62Final
2Matilda Eklöw -97Wedevågs IF10.09Final
3Lina Gustavsson -97Fjugesta IF10.34Final
4Linnéa Andersson -97Glanshammars IF10.54

    F10 60 M  HEAT 2  
1Caroline Gylling -97Stocksäters IF10.27Final
2Sandra Englund -97KFUM Örebro10.31Final
3Ida Skoglund -97Frövi IK10.90
4Johanna Saari -97Frövi IK11.19

    F10 60 M  FINAL  
1Anna Westher -97KFUM Örebro9.81
2Matilda Eklöw -97Wedevågs IF10.17
3Caroline Gylling -97Stocksäters IF10.19
4Sandra Englund -97KFUM Örebro10.25
5Lina Gustavsson -97Fjugesta IF10.46

    F10 200 M  HEAT 1  
1Hanna Karlsson -97IFK Nora35.16
2Linnéa Andersson -97Glanshammars IF36.46
3Ida Skoglund -97Frövi IK36.95

    F10 200 M  HEAT 2  
1Anna Westher -97KFUM Örebro33.37
2Caroline Gylling -97Stocksäters IF35.11
3Matilda Eklöw -97Wedevågs IF36.09

    F10 200 M  SAMLAD LISTA  
1Anna Westher -97KFUM Örebro33.37
2Caroline Gylling -97Stocksäters IF35.11
3Hanna Karlsson -97IFK Nora35.16
4Matilda Eklöw -97Wedevågs IF36.09
5Linnéa Andersson -97Glanshammars IF36.46
6Ida Skoglund -97Frövi IK36.95

    F10 600 M    
1Hanna Karlsson -97IFK Nora2.18,10
2Matilda Eklöw -97Wedevågs IF2.24,85
3Linnéa Andersson -97Glanshammars IF2.35,39

    F10 HÖJD    
1Caroline Gylling -97Stocksäters IF1.20
2Linnéa Andersson -97Glanshammars IF1.00
3Matilda Eklöw -97Wedevågs IF0.96

    F10 LÄNGD ZON    
1Caroline Gylling -97Stocksäters IF3.55
2Anna Westher -97KFUM Örebro3.52
3Sandra Englund -97KFUM Örebro3.41
4Matilda Eklöw -97Wedevågs IF3.18
5Linnéa Andersson -97Glanshammars IF3.16
6Ida Skoglund -97Frövi IK3.13

    F10 KULA 2,0    
1Ida Skoglund -97Frövi IK7.28
2Caroline Gylling -97Stocksäters IF6.42
3Lina Gustavsson -97Fjugesta IF5.97
4Linnéa Andersson -97Glanshammars IF5.23

    F9 60 M  HEAT 1  
1Amanda Göthlin -98KFUM Örebro11.09Final
2Izabelle Asprou -98Wedevågs IF12.10
3Lisa Johansson -98Stocksäters IF12.39
4Johanna Herbertsson -98Fjugesta IF12.68

    F9 60 M  HEAT 2  
1Sofie Löfberg -98Stocksäters IF10.05Final
2Linnea Hagström -98Kils AIK10.50Final
3Sabina Forsberg -98Glanshammars IF10.51Final
4Ida Danielsson -98Wedevågs IF10.69Final
5Elin Domberg -98KFUM Örebro11.19

    F9 60 M  FINAL  Vind +1,4
1Sofie Löfberg -98Stocksäters IF10.23
2Linnea Hagström -98Kils AIK10.53
3Sabina Forsberg -98Glanshammars IF10.54
4Ida Danielsson -98Wedevågs IF10.68
5Amanda Göthlin -98KFUM Örebro11.33

    F9 200 M  HEAT 1  
1Rebecca Cransenhed -98Glanshammars IF38.75
2Izabelle Asprou -98Wedevågs IF44.06
3Julia Kankaanpää -98Fjugesta IF44.15
4Lisa Johansson -98Stocksäters IF46.10

    F9 200 M  HEAT 2  
1Sabina Forsberg -98Glanshammars IF35.95
2Linnea Hagström -98Kils AIK35.96
3Sofie Löfberg -98Stocksäters IF37.41
4Ida Danielsson -98Wedevågs IF40.36

    F9 200 M  SAMLAD LISTA  
1Sabina Forsberg -98Glanshammars IF35.95
2Linnea Hagström -98Kils AIK35.96
3Sofie Löfberg -98Stocksäters IF37.41
4Rebecca Cransenhed -98Glanshammars IF38.75
5Ida Danielsson -98Wedevågs IF40.36
6Izabelle Asprou -98Wedevågs IF44.06
7Julia Kankaanpää -98Fjugesta IF44.15
8Lisa Johansson -98Stocksäters IF46.10

    F9 600 M    
1Sabina Forsberg -98Glanshammars IF2.18,24
2Rebecca Cransenhed -98Glanshammars IF2.20,61
3Lisa Johansson -98Stocksäters IF2.44,92

    F9 HÖJD    
1Sofie Löfberg -98Stocksäters IF1.07
2Linnea Hagström -98Kils AIK1.01
3Elin Domberg -98KFUM Örebro0.98
4Amanda Göthlin -98KFUM Örebro0.98
5Sabina Forsberg -98Glanshammars IF0.95
6=Julia Kankaanpää -98Fjugesta IF0.80
6=Izabelle Asprou -98Wedevågs IF0.80

    F9 LÄNGD ZON    
1Linnea Hagström -98Kils AIK3.15
2Elin Domberg -98KFUM Örebro3.04
3Ida Danielsson -98Wedevågs IF3.023.02
4Amanda Göthlin -98KFUM Örebro3.022.88
5Sabina Forsberg -98Glanshammars IF2.76
6Lisa Johansson -98Stocksäters IF2.55
7Julia Kankaanpää -98Fjugesta IF2.40
8Josefine Lundin -98Frövi IK2.39
9Izabelle Asprou -98Wedevågs IF2.37
10Johanna Herbertsson -98Fjugesta IF2.10
-Ida Thunberg -99IK Stål3.41ut tävl

    F9 KULA 2,0    
1Sabina Forsberg -98Glanshammars IF5.47
2Linnea Hagström -98Kils AIK5.38
3Sofie Löfberg -98Stocksäters IF4.98
4Ida Danielsson -98Wedevågs IF4.46
5Johanna Herbertsson -98Fjugesta IF3.31

    F8 60 M    
1Ida Thunberg -99IK Stål10.46
2Linnéa Nordlund -99IFK Nora11.20
3Linda Adamsson -99Frövi IK11.30

    F8 200 M    
1Ida Thunberg -99IK Stål37.91

    F8 600 M    
1Hanna Högberg -99Mosjö FK2.39,30

    F8 HÖJD    
1Hanna Högberg -99Mosjö FK1.01

    F8 LÄNGD ZON    
1Ida Thunberg -99IK Stål3.54
2Hanna Högberg -99Mosjö FK2.91
3Linnéa Nordlund -99IFK Nora2.67
4Linda Adamsson -99Frövi IK2.66

    F8 KULA 2,0    
1Ida Thunberg -99IK Stål4.92
2Linda Adamsson -99Frövi IK4.58

    F7 60 M    
1Electra Asprou -02Wedevågs IF14.11

    F7 200 M    
1Electra Asprou -02Wedevågs IF53.04

    F7 LÄNGD ZON    
1Electra Asprou -02Wedevågs IF2.02

    F7 KULA 1,0    
1Electra Asprou -02Wedevågs IF3.20

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram