Resultat   Höstrusket 23 nov 2003 i Örebro

   Arr: Åsbro GoIF - Stocksäters IF

    MÄN 50 M    
1Johan Häggman -86Stocksäters IF6.32
2Daniel Doyle -86Stocksäters IF6.51
3Marcus Andersson -86Glanshammars IF6.58
4Johan Andersson -86Wedevågs IF6.68
5André Larsson -88Glanshammars IF6.74
6Kristoffer Thunberg -87Åsbro GoIF6.86
7Stefan Lindkvist -87Wedevågs IF6.95
8Anders Terning -87Wedevågs IF7.09

    MÄN 150 M  HEAT 1  
1Kristoffer Thunberg -87Åsbro GoIF18.83
2Stefan Lindkvist -87Wedevågs IF19.11
3Anders Terning -87Wedevågs IF19.39

    MÄN 150 M  HEAT 2  
1Johan Häggman -86Stocksäters IF17.28
2Johan Andersson -86Wedevågs IF18.28
3Daniel Doyle -86Stocksäters IF18.29

    MÄN 150 M  SAMLAD LISTA  
1Johan Häggman -86Stocksäters IF17.28
2Johan Andersson -86Wedevågs IF18.28
3Daniel Doyle -86Stocksäters IF18.29
4Kristoffer Thunberg -87Åsbro GoIF18.83
5Stefan Lindkvist -87Wedevågs IF19.11
6Anders Terning -87Wedevågs IF19.39

    MÄN TRESTEG    
1André Larsson -88Glanshammars IF11.73
2Johan Andersson -86Wedevågs IF11.52
3Anders Terning -87Wedevågs IF11.44
4Stefan Lindkvist -87Wedevågs IF11.06
5Kristoffer Thunberg -87Åsbro GoIF10.81

    P 15 50 M    
1Björn Erlandsson -89Kvismaredalens IF7.11
2Patrick Ahonen -90Kvismaredalens IF7.16
3Eric Andersson -90Wedevågs IF7.24
4William Pirsech -89Åsbro GoIF7.24
5Niklas Lönnermo -89Garphyttans IF7.64

    P 15 150 M  HEAT 1  
1William Pirsech -89Åsbro GoIF20.74
2Mattias Karlsson -89Åsbro GoIF21.28
3Niklas Lönnermo -89Garphyttans IF21.51

    P 15 150 M  HEAT 2  
1Eric Andersson -90Wedevågs IF19.86
2Björn Erlandsson -89Kvismaredalens IF19.86
3Patrick Ahonen -90Kvismaredalens IF20.24

    P 15 150 M  SAMLAD LISTA  
1Eric Andersson -90Wedevågs IF19.86
2Björn Erlandsson -89Kvismaredalens IF19.86
3Patrick Ahonen -90Kvismaredalens IF20.24
4William Pirsech -89Åsbro GoIF20.74
5Mattias Karlsson -89Åsbro GoIF21.28
6Niklas Lönnermo -89Garphyttans IF21.51

    P 15 600 M    
1Björn Erlandsson -89Kvismaredalens IF1.39,88
2Mattias Karlsson -89Åsbro GoIF1.40,93

    P 15 TRESTEG    
1Mattias Karlsson -89Åsbro GoIF10.46
2Eric Andersson -90Wedevågs IF10.33
3Patrick Ahonen -90Kvismaredalens IF10.32
4William Pirsech -89Åsbro GoIF10.26
5Robin Åhlgren -90Wedevågs IF9.98
6Niklas Lönnermo -89Garphyttans IF9.46

    P 15 KULA 4,0    
1Eric Andersson -90Wedevågs IF9.98
2Robin Åhlgren -90Wedevågs IF9.04
3Isac Nordin -90Åsbro GoIF7.45

    P 13 50 M  HEAT 1  
1Simon Suontausta -91KFUM Örebro7.64Final
2Erik Jacobsson -92Fjugesta IF7.69Final
3Hugo Moberg -91IFK Kristinehamn7.79Final
4Andreas Tranquist -92Garphyttans IF8.04Final
5William Dolk -91KFUM Örebro8.16Final
6Adam Nyberg -92Glanshammars IF8.55

    P 13 50 M  HEAT 2  
1Johannes Särnblad -92KFUM Örebro7.86Final
2Oskar Andersson -91Stocksäters IF7.96Final
3Olle Torstensson -92KFUM Örebro8.01Final
4Daniel Ahlkvist -91IFK Kristinehamn8.54
5Oskar Wange -92Glanshammars IF9.22
-Hugo Jansson -92Glanshammars IFej start

    P 13 50 M  FINAL  
1Simon Suontausta -91KFUM Örebro7.47
2Erik Jacobsson -92Fjugesta IF7.55
3William Dolk -91KFUM Örebro7.76
4Hugo Moberg -91IFK Kristinehamn7.86
5Johannes Särnblad -92KFUM Örebro7.92
6Andreas Tranquist -92Garphyttans IF8.03
7Oskar Andersson -91Stocksäters IF8.04
8Olle Torstensson -92KFUM Örebro8.07

    P 13 150 M  HEAT 1  
1Daniel Ahlkvist -91IFK Kristinehamn24.57
2Adam Nyberg -92Glanshammars IF25.28
3Oskar Wange -92Glanshammars IF27.33

    P 13 150 M  HEAT 2  
1Hugo Moberg -91IFK Kristinehamn22.39
2Johannes Särnblad -92KFUM Örebro23.30
3Olle Torstensson -92KFUM Örebro23.34

    P 13 150 M  HEAT 3  
1Simon Suontausta -91KFUM Örebro21.28
2Erik Jacobsson -92Fjugesta IF22.17
3William Dolk -91KFUM Örebro22.40

    P 13 150 M  SAMLAD LISTA  
1Simon Suontausta -91KFUM Örebro21.28
2Erik Jacobsson -92Fjugesta IF22.17
3Hugo Moberg -91IFK Kristinehamn22.39
4William Dolk -91KFUM Örebro22.40
5Johannes Särnblad -92KFUM Örebro23.30
6Olle Torstensson -92KFUM Örebro23.34
7Daniel Ahlkvist -91IFK Kristinehamn24.57
8Adam Nyberg -92Glanshammars IF25.28
9Oskar Wange -92Glanshammars IF27.33

    P 13 600 M    
1Daniel Ahlkvist -91IFK Kristinehamn2.14,84

    P 13 TRESTEG ZON    
1Hugo Moberg -91IFK Kristinehamn9.50
2Oskar Andersson -91Stocksäters IF9.40
3Jakob Holm -91Stocksäters IF9.26
4Erik Jacobsson -92Fjugesta IF8.90
5Johannes Särnblad -92KFUM Örebro8.65
6Olle Torstensson -92KFUM Örebro8.61
7Daniel Ahlkvist -91IFK Kristinehamn8.17
8Oskar Wange -92Glanshammars IF7.23
9Adam Nyberg -92Glanshammars IF7.07

    P 13 KULA 3,0    
1Jakob Holm -91Stocksäters IF9.36
2Oskar Andersson -91Stocksäters IF8.38
3Hugo Moberg -91IFK Kristinehamn7.46
4Daniel Ahlkvist -91IFK Kristinehamn7.23
5Adam Nyberg -92Glanshammars IF6.00
6Andreas Tranquist -92Garphyttans IF5.83
7Sebastian Nyberg -92Glanshammars IF5.59
8Oskar Bergqvist -91KFUM Örebro5.52

    P 11 50 M  HEAT 1  
1Jonatan Almeen -93Mosjö SK8.03Final
2Filip Gärdefors -93KFUM Örebro8.24Final
3Filip Östman -93IFK Kristinehamn8.26Final
4Anton Wirén -94KFUM Örebro8.52Final
5Mattias Segelström -94Kvismaredalens IF8.99
6Karl Ardeman -93Garphyttans IF9.04
7Anton Becker -93IFK Kristinehamn9.10

    P 11 50 M  HEAT 2  
1Oskar Norström -93Stocksäters IF8.08Final
2Johannes Pettersson -93KFUM Örebro8.36Final
3Johan Ekblad -94Kvismaredalens IF8.51Final
4Simon Åkerling -94Kvismaredalens IF8.88Final
5Oscar Thunberg -93Glanshammars IF8.88
6Jonathan Winroth -93Glanshammars IF9.72

    P 11 50 M  FINAL  
1Oskar Norström -93Stocksäters IF7.94
2Jonatan Almeen -93Mosjö SK7.99
3Filip Gärdefors -93KFUM Örebro8.17
4Filip Östman -93IFK Kristinehamn8.25
5Johannes Pettersson -93KFUM Örebro8.28
6Anton Wirén -94KFUM Örebro8.33
7Johan Ekblad -94Kvismaredalens IF8.46
8Simon Åkerling -94Kvismaredalens IF9.08

    P 11 150 M  HEAT 1  
1Karl Ardeman -93Garphyttans IF25.56
2Anton Becker -93IFK Kristinehamn26.38

    P 11 150 M  HEAT 2  
1Robin Forsell -94KFUM Örebro24.79
2Mattias Segelström -94Kvismaredalens IF26.18

    P 11 150 M  HEAT 3  
1Filip Gärdefors -93KFUM Örebro22.97
2Filip Östman -93IFK Kristinehamn24.00
3Johan Ekblad -94Kvismaredalens IF24.34

    P 11 150 M  HEAT 4  
1Oskar Norström -93Stocksäters IF23.61
2Jonatan Almeen -93Mosjö SK24.09
3Anton Wirén -94KFUM Örebro25.15

    P 11 150 M  SAMLAD LISTA  
1Filip Gärdefors -93KFUM Örebro22.97
2Oskar Norström -93Stocksäters IF23.61
3Filip Östman -93IFK Kristinehamn24.00
4Jonatan Almeen -93Mosjö SK24.09
5Johan Ekblad -94Kvismaredalens IF24.34
6Robin Forsell -94KFUM Örebro24.79
7Anton Wirén -94KFUM Örebro25.15
8Karl Ardeman -93Garphyttans IF25.56
9Mattias Segelström -94Kvismaredalens IF26.18
10Anton Becker -93IFK Kristinehamn26.38

    P 11 600 M    
1Filip Östman -93IFK Kristinehamn2.07,83
2Filip Gärdefors -93KFUM Örebro2.07,88
3Anton Becker -93IFK Kristinehamn2.10,24
4Anton Wirén -94KFUM Örebro2.16,77

    P 11 TRESTEG ZON    
1Filip Östman -93IFK Kristinehamn8.87
2Johannes Pettersson -93KFUM Örebro8.73
3Oskar Norström -93Stocksäters IF8.42
4Jonatan Almeen -93Mosjö SK8.05
5Robin Forsell -94KFUM Örebro8.00
6Mattias Segelström -94Kvismaredalens IF7.91
7Johan Ekblad -94Kvismaredalens IF7.65
8Simon Åkerling -94Kvismaredalens IF7.00
9Anton Becker -93IFK Kristinehamn6.80

    P 11 KULA 2,0    
1Jonatan Almeen -93Mosjö SK7.94
2Simon Åkerling -94Kvismaredalens IF7.46
3Johan Ekblad -94Kvismaredalens IF7.24
4Robin Forsell -94KFUM Örebro7.12
5Filip Östman -93IFK Kristinehamn6.98
6Karl Ardeman -93Garphyttans IF5.91
7Anton Becker -93IFK Kristinehamn5.45
8Jonathan Winroth -93Glanshammars IF5.39

    KVINNOR 50 M    
1Julia Skugge -88Glanshammars IF6.89
2Susanne Eriksson -87Glanshammars IF7.28

    KVINNOR TRESTEG    
1Susanne Eriksson -87Glanshammars IF10.25
2Julia Skugge -88Glanshammars IF9.63

    F 15 50 M  HEAT 1  
1Sarah Vickman -89KFUM Örebro7.22Final
2Pernilla Sörman -89Glanshammars IF7.47Final
3Joanna Nydén -89Wedevågs IF7.53Final
4Malin Wahlström -90Åsbro GoIF7.86Final
5Sofie Lindblom -90Katrineholms SK7.88Final

    F 15 50 M  HEAT 2  
1Ellen Sääw -90Stocksäters IF6.94Final
2Hanna Andersson -90Garphyttans IF7.40Final
3Rebecca Strand -89Karlskoga FI7.43Final
4Emelie Sjölin-Svensson -90Mosjö SK8.17
5Isabell Runesson -90Stocksäters IF8.21

    F 15 50 M  FINAL  
1Ellen Sääw -90Stocksäters IF7.14
2Pernilla Sörman -89Glanshammars IF7.34
3Hanna Andersson -90Garphyttans IF7.42
4Sarah Vickman -89KFUM Örebro7.46
5Rebecca Strand -89Karlskoga FI7.56
6Joanna Nydén -89Wedevågs IF7.62
7Malin Wahlström -90Åsbro GoIF7.90
-Sofie Lindblom -90Katrineholms SKej start

    F 15 150 M  HEAT 1  
1Sabina Olsson -89Karlskoga FI21.28
2Elin Kindberg -90KFUM Örebro21.72
3Isabell Runesson -90Stocksäters IF23.41

    F 15 150 M  HEAT 2  
1Ellen Sääw -90Stocksäters IF20.41
2Joanna Nydén -89Wedevågs IF21.37
3Johanna Aalto -89IFK Kristinehamn21.82

    F 15 150 M  SAMLAD LISTA  
1Ellen Sääw -90Stocksäters IF20.41
2Sabina Olsson -89Karlskoga FI21.28
3Joanna Nydén -89Wedevågs IF21.37
4Elin Kindberg -90KFUM Örebro21.72
5Johanna Aalto -89IFK Kristinehamn21.82
6Isabell Runesson -90Stocksäters IF23.41

    F 15 600 M    
1Elin Kindberg -90KFUM Örebro1.55,93
2Sabina Olsson -89Karlskoga FI1.57,20
3Joanna Nydén -89Wedevågs IF1.58,91
4Rebecca Strand -89Karlskoga FI2.05,11

    F 15 TRESTEG    
1Joanna Nydén -89Wedevågs IF10.55
2Sarah Vickman -89KFUM Örebro10.28
3Rebecca Strand -89Karlskoga FI10.17
4Johanna Aalto -89IFK Kristinehamn9.65
5Elin Kindberg -90KFUM Örebro8.88
6Sofie Lindblom -90Katrineholms SK8.82

    F 15 KULA 3,0    
1Linnea Börjesson -90Fjugesta IF10.08
2Elin Sundlöf -89Glanshammars IF9.96
3Ellen Sääw -90Stocksäters IF9.33
4Joanna Nydén -89Wedevågs IF8.86

    F 13 50 M  HEAT 1  
1Mia Axelsson -91IFK Kristinehamn7.30Final
2Josefine Löf -92KFUM Örebro7.65Final
3Johanna Östman -91IFK Kristinehamn7.72Final
4Anna Karlsson -91Stocksäters IF8.05Final
5Emma Norström -92Stocksäters IF8.11Final
6Christine Andersson -91Stocksäters IF8.29
7Emelie Tivenius -92KFUM Örebro8.50
8Charlotte Kung -92Garphyttans IF9.07

    F 13 50 M  HEAT 2  
1Malin Eriksson -91KFUM Örebro7.29Final
2Johanna Andersson -91Stocksäters IF7.55Final
3Erika Andersson -91IFK Kristinehamn7.75Final
4Olivia Arle -91KFUM Örebro7.89Final
5Julia Freijd -92KFUM Örebro8.06Final
6Cecilia Elfving -92Stocksäters IF8.51
7Gabriella Backman -91IFK Kristinehamn8.54

    F 13 50 M  HEAT 3  
1Sofia Lilja -91Stocksäters IF7.47Final
2Lina Oskarsson -92Glanshammars IF7.55Final
3Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK7.71Final
4Joanna Wilkås -91KFUM Örebro7.90Final
5Emelie Forsell -91KFUM Örebro8.01Final
6Emma Andersson -92Garphyttans IF8.22Final
7Sandra Alm -91Åsbro GoIF8.74
8Sofie Lindkvist -91Wedevågs IF8.85

    F 13 50 M  A-FINAL  
1Malin Eriksson -91KFUM Örebro7.24
2Mia Axelsson -91IFK Kristinehamn7.24
3Sofia Lilja -91Stocksäters IF7.40
4Josefine Löf -92KFUM Örebro7.52
5Johanna Andersson -91Stocksäters IF7.53
6Lina Oskarsson -92Glanshammars IF7.61
7Johanna Östman -91IFK Kristinehamn7.70
8Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK7.75

    F 13 50 M  B-FINAL  
1Erika Andersson -91IFK Kristinehamn7.81
2Joanna Wilkås -91KFUM Örebro7.83
3Olivia Arle -91KFUM Örebro7.86
4Julia Freijd -92KFUM Örebro7.92
5Anna Karlsson -91Stocksäters IF8.02
6Emelie Forsell -91KFUM Örebro8.03
7Emma Andersson -92Garphyttans IF8.28
8Emma Norström -92Stocksäters IF8.31

    F 13 150 M  HEAT 1  
1Louise Bergvall -91Mosjö SK24.01
2Malin Lignell -92Stocksäters IF25.71
3Sandra Alm -91Åsbro GoIF26.31

    F 13 150 M  HEAT 2  
1Emelie Forsell -91KFUM Örebro22.53
2Olivia Arle -91KFUM Örebro22.94
3Cecilia Elfving -92Stocksäters IF25.07

    F 13 150 M  HEAT 3  
1Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK21.84
2Caroline Hermansson -91Karlskoga FI22.44
3Erika Andersson -91IFK Kristinehamn22.87

    F 13 150 M  HEAT 4  
1Josefine Löf -92KFUM Örebro21.04
2Johanna Östman -91IFK Kristinehamn23.18
3Gabriella Backman -91IFK Kristinehamn25.14

    F 13 150 M  HEAT 5  
1Malin Eriksson -91KFUM Örebro20.83
2Mia Axelsson -91IFK Kristinehamn21.24
3Sofia Lilja -91Stocksäters IF21.48

    F 13 150 M  SAMLAD LISTA  
1Malin Eriksson -91KFUM Örebro20.83
2Josefine Löf -92KFUM Örebro21.04
3Mia Axelsson -91IFK Kristinehamn21.24
4Sofia Lilja -91Stocksäters IF21.48
5Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK21.84
6Caroline Hermansson -91Karlskoga FI22.44
7Emelie Forsell -91KFUM Örebro22.53
8Erika Andersson -91IFK Kristinehamn22.87
9Olivia Arle -91KFUM Örebro22.94
10Johanna Östman -91IFK Kristinehamn23.18
11Louise Bergvall -91Mosjö SK24.01
12Cecilia Elfving -92Stocksäters IF25.07
13Gabriella Backman -91IFK Kristinehamn25.14
14Malin Lignell -92Stocksäters IF25.71
15Sandra Alm -91Åsbro GoIF26.31

    F 13 600 M    
1Emma Norström -92Stocksäters IF1.54,22
2Sandra Wagner -92KFUM Örebro1.56,39
3Emma Göthlin -91Stocksäters IF1.56,62
4Amanda Sundström -91KFUM Örebro1.57,48
5Erika Andersson -91IFK Kristinehamn2.07,19
6Emma Andersson -92Garphyttans IF2.08,93
7Malin Lignell -92Stocksäters IF2.16,52

    F 13 TRESTEG ZON    
1Malin Eriksson -91KFUM Örebro10.19
2Emma Göthlin -91Stocksäters IF9.71
3Sofia Lilja -91Stocksäters IF9.30
4Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK9.20
5Johanna Andersson -91Stocksäters IF9.19
6Caroline Hermansson -91Karlskoga FI9.17
7Mia Axelsson -91IFK Kristinehamn9.02
8Joanna Wilkås -91KFUM Örebro8.85
9Erika Andersson -91IFK Kristinehamn8.44
10Christine Andersson -91Stocksäters IF8.38
11Emelie Forsell -91KFUM Örebro8.32
12Johanna Östman -91IFK Kristinehamn8.32
13Olivia Arle -91KFUM Örebro8.26
14Anna Karlsson -91Stocksäters IF7.91
15Jessica Hjelmhagen -91KFUM Örebro7.85
16Gabriella Backman -91IFK Kristinehamn7.75
17Malin Lignell -92Stocksäters IF7.52
18Isabella Andersson -92KFUM Örebro6.70
19Vendela Hammarström -92KFUM Örebro6.50

    F 13 KULA 2,0    
1Johanna Andersson -91Stocksäters IF11.32
2Malin Eriksson -91KFUM Örebro11.02
3Sofie Lindkvist -91Wedevågs IF10.09
4Mia Axelsson -91IFK Kristinehamn9.91
5Caroline Hermansson -91Karlskoga FI9.52
6Louise Bergvall -91Mosjö SK9.19
7Gabriella Backman -91IFK Kristinehamn8.98
8Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK8.77
9Isabella Andersson -92KFUM Örebro8.54
10Olivia Arle -91KFUM Örebro8.42
11Johanna Östman -91IFK Kristinehamn8.36
12Erika Andersson -91IFK Kristinehamn7.37
13Maria Björk -92Stocksäters IF7.11
14Emma Norström -92Stocksäters IF7.02
15Vendela Hammarström -92KFUM Örebro6.45
16Cecilia Elfving -92Stocksäters IF6.06
17Christine Andersson -91Stocksäters IF6.05
18Julia Frejd -92KFUM Örebro6.03
19Emelie Tivenius -92KFUM Örebro6.00
20Anna Karlsson -91Stocksäters IF5.63
21Malin Lignell -92Stocksäters IF5.62
22Charlotte Kung -92Garphyttans IF5.20

    F 11 50 M  HEAT 1  
1Josefine Ekberg -93IFK Kristinehamn7.88Final
2Helena Tärnlund -93Wedevågs IF8.04Final
3Denise Sandell -94Wedevågs IF8.42Final
4Hanna Hellsing -94Wedevågs IF9.12
5Malin Linder -94IFK Kristinehamn9.27
6Madeleine Nordh -93IFK Kristinehamn9.95
7Moa Kindberg -93KFUM Örebro10.24

    F 11 50 M  HEAT 2  
1Jenny Karlsson -93Wedevågs IF8.30Final
2Lisa Gunnarsson -93KFUM Örebro8.30Final
3Veronica Örtenberg -93Mosjö SK8.31Final
4Joline Ericsson -94Glanshammars IF8.35Final
5Josefin Ahlkvist -93IFK Kristinehamn8.97Final
6Isabelle Wange -94Glanshammars IF9.08
7Cissi Erlandsson -94Kvismaredalens IF9.34

    F 11 50 M  FINAL  
1Josefine Ekberg -93IFK Kristinehamn7.89
2Denise Sandell -94Wedevågs IF8.06
3Helena Tärnlund -93Wedevågs IF8.07
4Lisa Gunnarsson -93KFUM Örebro8.30
5Jenny Karlsson -93Wedevågs IF8.34
6Veronica Örtenberg -93Mosjö SK8.37
7Joline Ericsson -94Glanshammars IF8.41
8Josefin Ahlkvist -93IFK Kristinehamn9.03

    F 11 150 M  HEAT 1  
1Malin Linder -94IFK Kristinehamn26.70
2Rebecka Dalsbro -93Glanshammars IF26.94
3Madeleine Nordh -93IFK Kristinehamn32.27

    F 11 150 M  HEAT 2  
1Josefin Ahlkvist -93IFK Kristinehamn26.49
2Hanna Hellsing -94Wedevågs IF26.53
3Cissi Erlandsson -94Kvismaredalens IF27.80

    F 11 150 M  HEAT 3  
1Lisa Gunnarsson -93KFUM Örebro23.85
2Veronica Örtenberg -93Mosjö SK24.22
3Jenny Karlsson -93Wedevågs IF25.31

    F 11 150 M  HEAT 4  
1Josefine Ekberg -93IFK Kristinehamn23.39
2Denise Sandell -94Wedevågs IF23.43
3Helena Tärnlund -93Wedevågs IF24.27

    F 11 150 M  SAMLAD LISTA  
1Josefine Ekberg -93IFK Kristinehamn23.39
2Denise Sandell -94Wedevågs IF23.43
3Lisa Gunnarsson -93KFUM Örebro23.85
4Veronica Örtenberg -93Mosjö SK24.22
5Helena Tärnlund -93Wedevågs IF24.27
6Jenny Karlsson -93Wedevågs IF25.31
7Josefin Ahlkvist -93IFK Kristinehamn26.49
8Hanna Hellsing -94Wedevågs IF26.53
9Malin Linder -94IFK Kristinehamn26.70
10Rebecka Dalsbro -93Glanshammars IF26.94
11Cissi Erlandsson -94Kvismaredalens IF27.80
12Madeleine Nordh -93IFK Kristinehamn32.27

    F 11 600 M    
1Josefin Ahlkvist -93IFK Kristinehamn2.14,77
2Jessica Nilsson -94Fjugesta IF2.15,10
3Malin Linder -94IFK Kristinehamn2.19,89
4Hanna Hellsing -94Wedevågs IF2.19,91
5Rebecka Dalsbro -93Glanshammars IF2.22,42
6Louise Sundström -94KFUM Örebro2.24,02
-Madeleine Nordh -93IFK Kristinehamnej start

    F 11 TRESTEG ZON    
1Denise Sandell -94Wedevågs IF8.22
2Josefine Ekberg -93IFK Kristinehamn8.18
3Helena Tärnlund -93Wedevågs IF7.63
4Malin Linder -94IFK Kristinehamn7.58
5Jenny Karlsson -93Wedevågs IF7.19
6Carolin Andersson -93IFK Kristinehamn7.11
7Josefin Ahlkvist -93IFK Kristinehamn7.06
8Isabelle Wange -94Glanshammars IF6.56
9Madeleine Nordh -93IFK Kristinehamn6.47

    F 11 KULA 2,0    
1Carolin Andersson -93IFK Kristinehamn6.94
2Jennifer Backman -93IFK Kristinehamn6.62
3Josefine Ekberg -93IFK Kristinehamn6.46
4Veronica Örtenberg -93Mosjö SK6.37
5Johanna Hermansson -93Karlskoga FI6.19
6Moa Kindberg -93KFUM Örebro5.92
7Josefin Ahlkvist -93IFK Kristinehamn5.58
8Emelie Siik -93Karlskoga FI5.26
9Cissi Erlandsson -94Kvismaredalens IF4.80
10Madeleine Nordh -93IFK Kristinehamn4.68
11Malin Linder -94IFK Kristinehamn4.06

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram