Kastlördag 7 okt 2006

  Stocksäters IF arrangerade på Transtensvallen i Hallsberg
 
    P19 KULA 6,0    
1Johan Forslund -87Stocksäters IF9.90

    P19 DISKUS 1,75    
1Johan Forslund -87Stocksäters IF21.34

    P19 SLÄGGA 6,0    
1Johan Forslund -87Stocksäters IF15.93

    P19 SPJUT 800    
1Johan Forslund -87Stocksäters IF28.26

    P17 SPJUT 700    
1Daniel Carlström -89Stocksäters IF41.26

    P15 KULA 4,0    
1Ted Ellbén -92Stocksäters IF9.30

    P15 DISKUS 1,0    
1Ted Ellbén -92Stocksäters IF20.74

    P15 SPJUT 600    
1Ted Ellbén -92Stocksäters IF36.86

    P13 KULA 3,0    
1Geir Thyresson -93Stocksäters IF10.23
2Daniel Axelsson -93Stocksäters IF8.35
3Axel Frisén -93Stocksäters IF8.21

    P13 DISKUS 0,6    
1Axel Frisén -93Stocksäters IF30.49
2Daniel Axelsson -93Stocksäters IF24.46
3Oscar Calson-Öhman -93Stocksäters IF17.69

    P13 SLÄGGA 3,0    
1Daniel Axelsson -93Stocksäters IF21.32
2Axel Frisén -93Stocksäters IF18.01

    P13 SPJUT 400    
1Geir Thyresson -93Stocksäters IF31.36
2Daniel Axelsson -93Stocksäters IF31.27
3Axel Frisén -93Stocksäters IF22.86
4Joar Thyresson -95Stocksäters IF21.18

    P11 KULA 2,0    
1Joar Thyresson -95Stocksäters IF8.45

    F19 KULA 4,0    
1Paulina Hagman -88Stocksäters IF4.69

    F19 DISKUS 1,0    
1Paulina Hagman -88Stocksäters IF8.37

    F19 SPJUT 600    
1Paulina Hagman -88Stocksäters IF8.50

    F17 KULA 3,0    
1Mikaela Widström -90Stocksäters IF8.26
2Anna Forslund -90Stocksäters IF7.97

    F17 DISKUS 1,0    
1Anna Forslund -90Stocksäters IF12.34
2Ellen Sääw -90Stocksäters IF11.34

    F17 SPJUT 600    
1Mikaela Widström -90Stocksäters IF17.08
2Anna Forslund -90Stocksäters IF16.50
3Ellen Sääw -90Stocksäters IF13.92

    F15 KULA 3,0    
1Olivia Arle -91KFUM Örebro10.45
2Johanna Andersson -91Stocksäters IF10.00
3Malin Lignell -92Stocksäters IF7.64
4Sofia Lilja -91Stocksäters IF6.44

    F15 DISKUS 0,6    
1Johanna Andersson -91Stocksäters IF27.58
2Malin Lignell -92Stocksäters IF25.98
3Sofia Lilja -91Stocksäters IF11.45

    F15 SLÄGGA 3,0    
1Johanna Andersson -91Stocksäters IF25.64
2Sofia Lilja -91Stocksäters IF17.00
3Malin Lignell -92Stocksäters IF12.80

    F15 SPJUT 400    
1Olivia Arle -91KFUM Örebro35.65
2Johanna Andersson -91Stocksäters IF20.08
3Sofia Lilja -91Stocksäters IF13.97

    F13 KULA 2,0    
1Emma Classon -93Stocksäters IF9.40
2Malin Gillman -94Stocksäters IF8.18
3Ellen Mattsson -94Stocksäters IF7.78
4Camilla Björkgren -93Stocksäters IF7.66
5Erica Lignell -94Stocksäters IF7.65
6Kajsa Eckerwall -94Stocksäters IF7.11
7Ida Augustsson -94Stocksäters IF6.82
8Malin Ivansson -93Stocksäters IF6.38
9Elin Ahl -93Stocksäters IF6.21
10Johanna Hård -94Stocksäters IF5.17

    F13 DISKUS 0,6    
1Emma Classon -93Stocksäters IF19.91
2Malin Gillman -94Stocksäters IF19.86
3Kajsa Eckerwall -94Stocksäters IF16.61
4Ellen Mattsson -94Stocksäters IF14.67
5Camilla Björkgren -93Stocksäters IF12.53
6Ida Augustsson -94Stocksäters IF10.88
7Johanna Hård -94Stocksäters IF8.61

    F13 SLÄGGA 2,0    
1Emma Classon -93Stocksäters IF19.54
2Kajsa Eckerwall -94Stocksäters IF19.44
3Ellen Mattsson -94Stocksäters IF18.92
4Malin Gillman -94Stocksäters IF16.94
5Elin Ahl -93Stocksäters IF14.66

    F13 SPJUT 400    
1Malin Gillman -94Stocksäters IF19.32
2Erica Lignell -94Stocksäters IF16.07
3Camilla Björkgren -93Stocksäters IF15.63
4Ida Augustsson -94Stocksäters IF13.93
5Elin Ahl -93Stocksäters IF12.86
6Emma Classon -93Stocksäters IF12.32
7Ellen Mattsson -94Stocksäters IF11.80
8Malin Ivansson -93Stocksäters IF10.24

    F11 KULA 2,0    
1Johanna Elfving -96Stocksäters IF6.87
2Fredrika Eriksson-Corp -96Stocksäters IF4.71

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram