Resultatlistan som PDF

  Resultat Kuliga hoppgalan 6 mars 2010

  KFUM Örebro Friidrott arrangerade i Mässhallen, Örebro
 
    P17 HÖJD      
1Hampus Larsson -93Katrineholms SK1,82
2Jakob Rahn -94Glanshammars IF1,56

    P17 STAV      
1Tim Wunger -94Enköpings AI3,29
-Axel Frisén -93Stocksäters IF0,00

    P17 LÄNGD      
1Hampus Larsson -93Katrineholms SK5,37
2Joakim Johansson -93Tibro AIK4,88
3Axel Frisén -93Stocksäters IF4,84

    P17 KULA 5,0      
1Tim Wunger -94Enköpings AI12,63
2Theodor Thor -93KFUM Örebro11,93
3Hampus Larsson -93Katrineholms SK11,40
-Hampus Bergman -87KFUM Örebro10,587,26utom tävl

    P15 HÖJD      
1Philip Andersson -95SOK Träff1,76
2Anton Johansson -96KFUM Örebro1,60
3Philip Capobianco -95KFUM Örebro1,56
4Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro1,52
5Hampus Edqvist -96KFUM Örebro1,48

    P15 STAV      
1Jens Roslund -96Stocksäters IF3,35
2Sebastian Gonzales -96Rånäs 4H2,59
3André Zune -96Motala AIF2,44
4Alexander Thunberg -96IK Stål2,14

    P15 LÄNGD      
1Albin Lager -96KFUM Örebro5,62
2Alexander Thunberg -96IK Stål5,24
3Daniel Norén -96Rånäs 4H5,05
4Sebastian Gonzales -96Rånäs 4H5,04
5Anton Johansson -96KFUM Örebro4,74
6Jens Roslund -96Stocksäters IF4,72
7Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro4,68
8Hampus Edqvist -96KFUM Örebro4,67
9Rozi Nazar -96Eskilstuna FI4,51

    P15 KULA 4,0      
1Albin Lager -96KFUM Örebro13,29
2Philip Andersson -95SOK Träff12,94
3Anton Johansson -96KFUM Örebro11,33
4Hampus Edqvist -96KFUM Örebro10,55
5Daniel Norén -96Rånäs 4H9,93
6Rozi Nazar -96Eskilstuna FI8,79
7Carl-Johan Renberg -95KFUM Örebro8,72
8André Zune -96Motala AIF8,57
9Jens Roslund -96Stocksäters IF7,98
10Fazal Sayed -96Eskilstuna FI7,19

    P13 HÖJD      
1William Gunnarsson -97KFUM Örebro1,55
2Alex Appelgren -97Tyresö FK1,39
3Simon Andersson -97SOK Träff1,35
4Albin Clemborn -97SOK Träff1,35
5Markus Strickert -97Motala AIF1,27

    P13 STAV      
1Bryson Brusberg -97 Enköpings AI2,14
2Alex Appelgren -97Tyresö FK1,39

    P13 LÄNGD ZON      
1Markus Strickert -97Motala AIF4,46
2Bryson Brusberg -97 Enköpings AI4,26
3David Svensson -97Stocksäters IF3,83

    P13 KULA 3,0      
1Bryson Brusberg -97 Enköpings AI8,61
2Alex Appelgren -97Tyresö FK7,72
3Markus Strickert -97Motala AIF7,13

    P12 HÖJD      
1David Appelgren -98Tyresö FK1,39
2Gustav Montin -98KFUM Örebro1,35
3Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF1,31
4Manuel Södergren -98Falu IK1,31
5Joel Mattsson -98Tierps IF1,31
6Benjamin Eklund -98IK Westmannia1,23

    P12 STAV      
1Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF2,14
2David Appelgren -98Tyresö FK1,54

    P12 LÄNGD ZON      
1Leo Jönsson -98Eskilstuna FI4,37
2Gustav Montin -98KFUM Örebro4,36
3Benjamin Eklund -98IK Westmannia4,15
4Julian Åkerström -98KFUM Örebro4,07
5Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF3,96
6Willian Dernfält -98KFUM Örebro3,45
7Edvin Larsson -98Eskilstuna FI3,43
8Andreas Holm -98KFUM Örebro3,39
9Simon Persson -98KFUM Örebro3,32

    P12 KULA 3,0      
1Manuel Södergren -98Falu IK8,85
2Patrik Lindstedt -99Hässelby SK8,12
3Edvin Larsson -98Eskilstuna FI8,06
4David Appelgren -98Tyresö FK7,87
5Pelle Mälman -98Glanshammars IF7,79
6Mateusz Ostrowski -98Wedevågs IF7,61
7Joel Mattsson -98Tierps IF7,34
8Julian Åkerström -98KFUM Örebro7,16
9Erik Askerblom -98Glanshammars IF5,93

    P11 HÖJD      
1Robin Edqvist -99KFUM Örebro1,46
2Tom Johansson -99KFUM Örebro1,33
3Oskar Erixon -99IK Westmannia1,24
4Ludvig Rehnberg -99KFUM Örebro1,20
4Jack Karlsson -99KFUM Örebro1,20
6Markus Thorsell -99Eskilstuna FI1,20
7Johan Pedersen -99Upsala IF1,16
8Måns Lundbäck -99KFUM Örebro1,16
9Martin Karlsson -99IK Westmannia1,03
10Sebastian Carone -99KFUM Örebro0,98

    P11 LÄNGD ZON      
1Oskar Erixon -99IK Westmannia4,25
2Ludvig Widarsson -99KFUM Örebro4,21
3Jack Karlsson -99KFUM Örebro3,99
4Robin Edqvist -99KFUM Örebro3,93
5Sebastian Carone -99KFUM Örebro3,88
6Ludvig Rehnberg -99KFUM Örebro3,84
7Patrik Lindskog -99KFUM Örebro3,74
8Markus Thorsell -99Eskilstuna FI3,72
9Tom Johansson -99KFUM Örebro3,67
10Johan Pedersen -99Upsala IF3,54
11Måns Lundbäck -99KFUM Örebro3,42
12Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro3,37
13Martin Karlsson -99IK Westmannia3,32
14Daniel Gustavsson -99KFUM Örebro3,14

    P11 KULA 2,0      
1Patrik Lindstedt -99Hässelby SK10,21
2Robin Edqvist -99KFUM Örebro9,82
3Tom Johansson -99KFUM Örebro9,09
4Ludvig Rehnberg -99KFUM Örebro8,99
5Ludvig Widarsson -99KFUM Örebro8,02
6Måns Lundbäck -99KFUM Örebro7,96
7Patrik Lindskog -99KFUM Örebro6,68
8Tobias Tranderyd -99KFUM Örebro6,27
9Jack Karlsson -99KFUM Örebro6,16
10Johan Pedersen -99Upsala IF5,85
11Markus Thorsell -99Eskilstuna FI5,82

    P10 HÖJD      
1Gustav Karlsson -00KFUM Örebro1,33
2Simon Björkengren -00IF Göta1,17
3Oskar Arensmeier -00Frövi IK1,10
4Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro1,06
5Hannes Hollstedt -00IFK Kristinehamn1,02
6Alexander Larsson -00KFUM Örebro0,98

    P10 LÄNGD ZON      
1Jonathan Granath -00KFUM Örebro4,24
2Gustav Karlsson -00KFUM Örebro4,06
3Olle Tyrsmo -00Glanshammars IF3,60
4Simon Lundquist -00KFUM Örebro3,58
5Rickard Bergenarp -00Glanshammars IF3,57
6Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro3,50
7John Enberg -00Stocksäters IF3,15
8Alexander Larsson -00KFUM Örebro3,10
9Simon Björkengren -00IF Göta3,09
10Hannes Hollstedt -00IFK Kristinehamn3,00
11Koray Pektas -00Eskilstuna FI2,90
12Jack Ehn -00KFUM Örebro2,79

    P10 KULA 2,0      
1Sebastian Erlandh -00KFUM Örebro7,99
2Gustav Karlsson -00KFUM Örebro6,59
3Simon Björkengren -00IF Göta5,74
4John Enberg -00Stocksäters IF5,74
5Rickard Bergenarp -00Glanshammars IF5,38
6Hannes Hollstedt -00IFK Kristinehamn5,28
7Koray Pektas -00Eskilstuna FI5,21
8Jack Tranderyd -00KFUM Örebro4,51

    P9 HÖJD      
1Carl af Forselles -01SoIK Hellas1,15
2Melker Forsberg -01Glanshammars IF1,12
2Malte Lundmark -01KFUM Örebro1,12
4Simon Jonängen -01KFUM Arvika1,09
5Felix Thorsell -01Eskilstuna FI0,97

    P9 HÖJD Mjuk      
1Carl af Forselles -01SoIK Hellas1,07
2Malte Lundmark -01KFUM Örebro1,00
3Amir Musa -01KFUM Örebro0,88
4Benjamin Kadic -01KFUM Örebro0,88
5Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF0,83
6Oscar Persson -01Frövi IK0,83

    P9 LÄNGD ZON      
1Carl af Forselles -01SoIK Hellas3,55
2Amir Musa -01KFUM Örebro3,52
3Simon Jonängen -01KFUM Arvika3,51
4Malte Lundmark -01KFUM Örebro3,30
5Olle Mellberg -01KFUM Örebro3,25
6Hugo Karlsson -01Götlunda IF3,18
7Melker Forsberg -01Glanshammars IF3,08
8Oscar Persson -01Frövi IK3,07
9Gustaf Otterhed -01KFUM Örebro2,99
10Marcus Fuhr -01KFUM Örebro2,96
11Erik Löfstedt -01KFUM Örebro2,79
12Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF2,77
13Felix Thorsell -01Eskilstuna FI2,72
14William Lindblom-Wiktorsson -01Götlunda IF2,70
15Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro2,66
16Benjamin Kadic -01KFUM Örebro2,55
17William Sundell -01KFUM Örebro2,11

    P9 KULA 2,0      
1Simon Jonängen -01KFUM Arvika6,30
2Olle Mellberg -01KFUM Örebro6,23
3Benjamin Kadic -01KFUM Örebro5,73
4Hugo Karlsson -01Götlunda IF5,64
5Melker Forsberg -01Glanshammars IF5,57
6Felix Thorsell -01Eskilstuna FI5,34
7Måns Wahlstedt -01KFUM Örebro5,33
8Ruben Sandén Alin -01Stocksäters IF5,15
9William Lindblom-Wiktorsson -01Götlunda IF5,08
10Malte Lundmark -01KFUM Örebro4,94
11William Sundell -01KFUM Örebro4,72
12Philip Wilhelmsson -01KFUM Örebro4,70
13Carl af Forselles -01SoIK Hellas4,46

    P8 HÖJD Mjuk      
1Ludwig Lill -02IFK Kristinehamn0,88
2Leo Enberg -02Stocksäters IF0,78
3Holger Bergengren -02KFUM Örebro0,73

    P8 LÄNGD ZON      
1Ludwig Lill -02IFK Kristinehamn2,91
2Jakob Thyberg -02KFUM Örebro2,86
3Holger Bergengren -02KFUM Örebro2,71
4Noha Olsson -02KFUM Örebro2,69
5Elias Skoglund -02Frövi IK2,55
6Wilhelm Bergentz -02KFUM Örebro2,45
7Leo Enberg -02Stocksäters IF2,43
8Axel Holmqvst -02KFUM Örebro2,32
9Tobias Erlandh -03KFUM Örebro2,27
10Alexander Larsson -02Ludvika FFI2,00

    P8 KULA 2,0      
1Elias Skoglund -02Frövi IK4,92
2Ludwig Lill -02IFK Kristinehamn4,23
3Alexander Larsson -02Ludvika FFI4,02
4Jakob Thyberg -02KFUM Örebro3,71
5Holger Bergengren -02KFUM Örebro3,42
6Tobias Erlandh -03KFUM Örebro3,42
7Noha Olsson -02KFUM Örebro2,62

    F17 HÖJD      
1Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro1,42
-Anna Greilert -92SoIK Hellas1,57utom tävl

    F17 STAV      
1Malin Gillman -94Stocksäters IF2,89
2Emma Karlsson -93Västerås FK2,79
3Malin Linder -94Filipstads FIK2,59
4Jessica Nilsson -94Stocksäters IF2,44

    F17 LÄNGD      
1Rebecca Andersson -93KFUM Örebro5,29
2Emma Bengtsson -94KFUM Örebro4,79
3Sara Angelmyr -94IFK Nora4,56
4Sara Christersson -94Tibro AIK4,39
5Sandra Larsson -94Ludvika FFI4,28
6Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro4,05

    F17 KULA 3,0      
1Ida Sundkvist -94IK Westmannia11,46
2Alexandra Johansson -94KFUM Örebro11,28
3Malin Gillman -94Stocksäters IF10,14
4Sandra Larsson -94Ludvika FFI9,97
5Angelica Gelfgren -93KFUM Örebro9,28
6Sara Angelmyr -94IFK Nora8,65
7Sara Kristersson -94Tibro AIK7,70
-Mari Kogstad -89KFUM Örebro11,934.0utom tävl.

    F15 HÖJD      
1Josefin Forsberg -95IK Westmannia1,46
2Nicole Sörensen -94Falu IK1,42
3Sofie Karlsson -96IFK Kristinehamn1,33
4Kayla Mokede -95KFUM Örebro1,33

    F15 STAV      
1Sandra Bergenulf -96Falu IK2,89
2Amanda Gabrielsson -96Wärnamo SK2,79
3Emma Ronquist -95Glanshammars IF2,44

    F15 LÄNGD      
1Lovisa Frykholm -95Glanshammars IF4,91
2Sara Lennman -96Katrineholms SK4,87
3Emma Nordlund -95IFK Nora4,66
4Amanda Gabrielsson -96Wärnamo SK4,64
5Anna Hildingsson -96Glanshammars IF4,44
6Sofie Karlsson -96IFK Kristinehamn4,25
7Kayla Mokede -95KFUM Örebro4,17
8Josefin Forsberg -95IK Westmannia3,95
9Astrid Arle -96KFUM Örebro3,88
10Angelica Kallström -96IK Westmannia3,83
11Sandra Bergenulf -96Falu IK3,82
12Elin Erixon -96IK Westmannia3,82
13Klara Eklund -96IK Westmannia3,69
14Emilia Danielsson -96IK Westmannia3,60

    F15 KULA 3,0      
1Sara Lennman -96Katrineholms SK9,98
2Jenny Nilsson -96Fjugesta IF9,62
3Angelica Kallström -96IK Westmannia8,52
4Elin Erixon -96IK Westmannia7,83
5Emilia Danielsson -96IK Westmannia7,73
6Josefin Forsberg -95IK Westmannia7,69
7Sandra Bergenulf -96Falu IK7,48
8Sofie Karlsson -96IFK Kristinehamn7,41
9Astrid Arle -96KFUM Örebro5,75

    F13 HÖJD      
1Wilma Nilsagård -97KFUM Örebro1,51
2Johanna Gustafsson -97Motala AIF1,51
3Hanne Karlsson -97IFK Kristinehamn1,48
4Caroline Gylling -97Stocksäters IF1,45
5Chelsie Lagerhult -97Västerås FK1,35
6Erica Edström -97IFK Kristinehamn1,31
7Mimmi Nordén -97IFK Tumba 1,31
8Sabine Steen -97IFK Kristinehamn1,27
9Elin Almberg Sköld -97IFK Kristinehamn1,23
10Ella Frödin -97Västerås FK1,18

    F13 STAV      
1Hanne Karlsson -97IFK Kristinehamn1,99
1Josephine Tens -97Västerås FK1,99
3Chelsie Lagerhult -97Västerås FK1,99
4Erica Edström -97IFK Kristinehamn1,69
5Sabine Steen -97IFK Kristinehamn1,39

    F13 LÄNGD ZON      
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba4,85
2Caroline Gylling -97Stocksäters IF4,78
3Johanna Gustafsson -97Motala AIF4,76
4Matina Atti-Danka -97KFUM Örebro4,50
5Ella Frödin -97Västerås FK4,37
6Wilma Nilsagård -97KFUM Örebro4,23
7Lovisa Berglund -97KFUM Örebro4,20
8Elin Almberg Sköld -97IFK Kristinehamn4,20
9Hanne Karlsson -97IFK Kristinehamn4,18
10Ida Skoglund -97Frövi IK4,03
11Sara Särnblad -97KFUM Örebro4,03
12Erica Edström -97IFK Kristinehamn3,91
13Moa Hollstedt -97IFK Kristinehamn3,88
14Tove Olsson -98IFK Tumba3,84
15Linn Forsell -97Motala AIF3,71
16Sabine Steen -97IFK Kristinehamn3,59

    F13 KULA 2,0      
1Chelsie Lagerhult -97Västerås FK12,19
2Ida Skoglund -97Frövi IK10,71
3Johanna Gustafsson -97Motala AIF10,47
4Mathilda Eriksson -98IFK Tumba10,15
5Caroline Gylling -97Stocksäters IF9,53
6Linn Forsell -97Motala AIF8,84
7Lina Roslund -97Stocksäters IF8,56
8Ella Frödin -97Västerås FK8,55
9Mimmi Nordén -97IFK Tumba 7,83
10Tove Olsson -98IFK Tumba7,75
11Elin Almberg Sköld -97IFK Kristinehamn7,64
12Sabine Steen -97IFK Kristinehamn7,39
13Moa Hollstedt -97IFK Kristinehamn6,33
14Erica Edström -97IFK Kristinehamn6,06

    F12 HÖJD      
1Mathilda Eriksson -98IFK Tumba1,49
2Elin Johansson -98IFK Kristinehamn1,43
3Ebba Gustafsson -98Motala AIF1,37
4Jessica Mattsson -98Tierps IF1,37
5Emma Jansson -98IK Westmannia1,30
6Tove Olsson -98IFK Tumba1,26
6Elin Domberg -98KFUM Örebro1,26
8Agnes Jansson -98IK Westmannia1,26
9Sabina Forsberg -98Glanshammars IF1,26
10Josefine Larsson -98Glanshammars IF1,18
11Julia Björkengren -98IF Göta1,18

    F12 STAV      
1Sabina Forsberg -98Glanshammars IF1,84
2Klara Flygare -98Glanshammars IF1,84
3Ida Thunberg -99IK Stål1,84
4Mathilda Eriksson -98IFK Tumba1,54
4Andrea Bergenulf -00Falu IK1,54
6Elin Domberg -98KFUM Örebro1,39

    F12 LÄNGD ZON      
1Kajsa Karlén -98KFUM Arvika4,94
2Mathilda Eriksson -98IFK Tumba4,86
3Fanny Ernestam -98KFUM Örebro4,61
4Josefine Larsson -98Glanshammars IF4,26
5Julia Persson -98IK Westmannia4,22
6Wilma Toivola -98Glanshammars IF4,07
7Ebba Gustafsson -98Motala AIF4,02
8Anna Lennman -98Katrineholms SK4,01
9Jessica Mattsson -98Tierps IF4,00
10Julia Björkengren -98IF Göta3,92
11Elin Johansson -98IFK Kristinehamn3,88
12Maja Gustafsson -98Västerås FK3,74
13Tove Olsson -98IFK Tumba3,71
14Agnes Jansson -98IK Westmannia3,56
15Eunice Nilsson-98KFUM Örebro3,55
16Ellen Sköldberg -98IK Westmannia3,54
17Rebecka Edberg -98IK Westmannia3,49
18Elin Palmér -98KFUM Örebro3,45
19Lovisa Larsson -98KFUM Örebro3,24
20Emma Ehnberg -98KFUM Örebro3,09
21Elinor Backström -98KFUM Örebro2,93

    F12 KULA 2,0      
1Ebba Gustafsson -98Motala AIF10,28
2Mathilda Eriksson -98IFK Tumba10,25
3Julia Persson -98IK Westmannia8,81
4Anna Lennman -98Katrineholms SK8,32
5Rebecka Edberg -98IK Westmannia8,30
6Sabina Forsberg -98Glanshammars IF8,25
7Jessica Mattsson -98Tierps IF8,21
8Elin Johansson -98IFK Kristinehamn8,10
9Maja Gustafsson -98Västerås FK7,85
10Klara Flygare -98Glanshammars IF7,81
11Wilma Toivola -98Glanshammars IF7,70
12Julia Björkengren -98IF Göta7,65
13Eunice Nilsson-98KFUM Örebro7,03
14Tove Olsson -98IFK Tumba6,69
15Elin Domberg -98KFUM Örebro6,33
16Emma Jansson -98IK Westmannia5,99
17Agnes Jansson -98IK Westmannia5,78
18Kajsa Anjala-Ljungqvist -98Glanshammars IF5,13

    F11 HÖJD      
1Alexandra Sörensen -99Falu IK1,33
2Hanna Ahopelto -99Västerås FK1,30
3Louise Svensson -99Flens FS1,27
4Ida Thunberg -99IK Stål1,24
5Alexandra Lill -99IFK Kristinehamn1,16
6Linnea Nordlund -99IFK Nora1,08
7Julia Thorstensson -99IFK Kristinehamn0,98
8Wilma Hallqvist -99KFUM Örebro0,93

    F11 LÄNGD ZON      
1Ida Thunberg -99IK Stål4,44
2Alexandra Sörensen -99Falu IK4,22
3Moa Seger -99Glanshammars IF3,86
4Alexandra Lill -99IFK Kristinehamn3,81
5Louise Svensson -99Flens FS3,78
6Hanna Ahopelto -99Västerås FK3,75
7Linnea Nordlund -99IFK Nora3,57
8Saga Elfström -99KFUM Örebro3,33
9Emma Widén -99Götlunda IF3,30
10Natalie Hacksell -99IFK Nora3,27
11Hanna Otterhed -99KFUM Örebro3,23
12Elvira Danielsson -99IK Westmannia3,21
13Julia Thorstensson -99IFK Kristinehamn3,14
14Elin Nyqvist -99KFUM Örebro2,91
15Linnea Karlsson -99IK Westmannia2,65
16Wilma Hallqvist -99KFUM Örebro2,53

    F11 KULA 2,0      
1Louise Svensson -99Flens FS8,15
2Alexandra Sörensen -99Falu IK7,83
3Elvira Danielsson -99IK Westmannia7,57
4Hanna Ahopelto -99Västerås FK6,91
5Linnea Nordlund -99IFK Nora6,82
6Emma Widén -99Götlunda IF5,79
7Alexandra Lill -99IFK Kristinehamn5,23
8Wilma Hallqvist -99KFUM Örebro5,11
9Julia Thorstensson -99IFK Kristinehamn4,45
10Linnea Karlsson -99IK Westmannia4,21
11Natalie Hacksell -99IFK Nora4,00

    F10 HÖJD      
1Hedvig Pettersson -00Kils AIK1,26
2Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF1,23
3Malin Eriksson -00IFK Tumba1,23
4Ingrid Holmqvist -00KFUM Örebro1,20
5Jessica Persson -00KFUM Örebro1,17
6Linnea Bodin -00KFUM Örebro1,14
7Frida Grandelius -00KFUM Örebro1,14
8Kajsa Jansson -00IK Westmannia1,06
8Johanna Edwall -00Gefle IF1,06
10Hanna Strandahl -00KFUM Örebro1,06
11Ebba Löfholm -00KFUM Örebro1,02
11Mathilda Eklund -00IK Westmannia1,02
13Sara Forsell -00Motala AIF1,02
14Rebecka Andersson -00IFK Kristinehamn0,98
15Amanda Bollman -00KFUM Örebro0,93
16Linnea Johansson -00 Wedevågs IF0,93
-Felicia Sandberg -00KFUM Örebro0,00

    F10 LÄNGD ZON      
1Hedvig Pettersson -00Kils AIK4,21
2Ebba Blomstrand -00Åsbro GoIF3,82
3Frida Grandelius -00KFUM Örebro3,64
4Kajsa Jansson -00IK Westmannia3,56
5Malin Eriksson -00IFK Tumba3,53
6Andrea Bergenulf -00Falu IK3,51
7Mathilda Eklund -00IK Westmannia3,48
8Ingrid Holmqvist -00KFUM Örebro3,35
9Linnea Bodin -00KFUM Örebro3,34
10Arizona Eriksson -00KFUM Örebro3,33
11Sara Forsell -00Motala AIF3,27
12Hanna Strandahl -00KFUM Örebro3,27
13Jessica Persson -00KFUM Örebro3,22
14Amanda Andersson -00KFUM Örebro3,14
15Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF3,09
16Ebba Löfholm -00KFUM Örebro3,05
17Rebecka Andersson -00IFK Kristinehamn2,91
18Filippa Carenbäck -00KFUM Örebro2,81
19Alice Nilsson -00KFUM Örebro2,74
20Amanda Bollman -00KFUM Örebro2,69
21Linnea Johansson -00 Wedevågs IF2,66

    F10 KULA 2,0      
1Malin Eriksson -00IFK Tumba7,87
2Johanna Edwall -00Gefle IF7,65
3Kajsa Jansson -00IK Westmannia6,95
4Frida Grandelius -00KFUM Örebro6,87
5Hedvig Pettersson -00Kils AIK6,71
6Mathilda Eklund -00IK Westmannia5,58
7Linnea Bodin -00KFUM Örebro5,48
8Rebecka Andersson -00IFK Kristinehamn5,42
9Sara Forsell -00Motala AIF5,03
10Amanda Bollman -00KFUM Örebro4,90
11Alice Nilsson -00KFUM Örebro4,81
12Esther Sandén Alin -00Stocksäters IF4,53
13Felicia Sandberg -00KFUM Örebro4,35
14Ebba Löfholm -00KFUM Örebro4,28
15Arizona Eriksson -00KFUM Örebro4,26

    F9 HÖJD      
1Linn Flodin -01IK Westmannia0,97
2Maja Hammarland -01KFUM Örebro0,93
3Hanna Appelgren -01Tyresö FK0,88
4Mia Gustafsson -01IFK Kristinehamn0,88

    F9 HÖJD Mjuk      
1Zara Sandgren -01Kvismaredalens IF0,96
2Ellen Nygård -01KFUM Örebro0,96
3Emily Capobianco -01KFUM Örebro0,92
4Bianca Wiljebrand -01IK Westmannia0,78

    F9 LÄNGD ZON      
1Emily Capobianco -01KFUM Örebro3,57
2Karin Palmér -01KFUM Örebro3,27
3Zara Sandgren -01Kvismaredalens IF3,02
4Alva Widén -01Götlunda IF3,01
5Linn Flodin -01IK Westmannia2,93
6Clara Larsson -01KFUM Örebro2,87
7Mia Gustafsson -01IFK Kristinehamn2,74
8Louise Fröding -01Götlunda IF2,66
9Maja Hammarland -01KFUM Örebro2,65
10Ellen Nygård -01KFUM Örebro2,61
11Amira Musa -01KFUM Örebro2,60
12Bianca Wiljebrand -01IK Westmannia2,37
13Linnea Holm -01KFUM Örebro2,15
14Hanna Appelgren -01Tyresö FK2,10

    F9 KULA 2,0      
1Alva Widén -01Götlunda IF4,16
2Amira Musa -01KFUM Örebro4,07
3Linn Flodin -01IK Westmannia3,99
4Louise Fröding -01Götlunda IF3,96
5Mia Gustafsson -01IFK Kristinehamn3,37

    F8 HÖJD Mjuk      
1Elin Lager -02KFUM Örebro0,96
2Alva Pettersson -02Kils AIK0,96
3Kerstin Nordqvist - 03KFUM Örebro0,88
4Clara Bernhult -02KFUM Örebro0,83
5Elvira Forsberg -02Glanshammars IF0,78
6Julia Runesson -03KFUM Örebro0,73

    F8 LÄNGD ZON      
1Alva Pettersson -02Kils AIK3,04
2Ida Pettersson -02KFUM Örebro2,87
3Clara Bernhult -02KFUM Örebro2,76
4Elin Lager -02KFUM Örebro2,71
5Elin Ståhl -02KFUM Örebro2,61
6Tilda Bernhult -04KFUM Örebro2,61
7Elvira Forsberg -02Glanshammars IF2,45
8Kerstin Nordqvist - 03KFUM Örebro2,36
9Julia Runesson -03KFUM Örebro2,24
10Tuva Rosenholm -03KFUM Örebro2,09
11Isa Werderitsch -03KFUM Örebro1,64

    F8 KULA 2,0      
1Emma Johansson -02Stocksäters IF5,16
2Elin Lager -02KFUM Örebro4,55
3Alva Pettersson -02Kils AIK3,45
4Clara Bernhult -02KFUM Örebro2,87
5Julia Runesson -03KFUM Örebro2,76
6Tilda Bernhult -04KFUM Örebro2,76
7Kerstin Nordqvist - 03KFUM Örebro2,56
8Tuva Rosenholm -03KFUM Örebro1,73
9Isa Werderitsch -03KFUM Örebro1,34

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram