Resultat   WIF-spelen i Vedevåg 4 juni 2005

    P19 KULA 6,0    
1Anders Terning -87Wedevågs IF11.49
2Pontus Eliason -87Wedevågs IF8.51

    P19 SLÄGGA 6,0    
1Anders Terning -87Wedevågs IF38.27

    P17 KULA 5,0    
1Amir Hatab -89Mosjö SK9.39

    P17 SLÄGGA 5,0    
1Amir Hatab -89Mosjö SK20.97

    P17 SPJUT 700    
1Amir Hatab -89Mosjö SK30.15

    P15 100 M    
1Armin Salijevic -91Kopparbergs IF15.11
-Eric Andersson -90Wedevågs IFej start

    P15 200 M    
1Armin Salijevic -91Kopparbergs IF31.50
2Emil Holm -90Kopparbergs IF32.39

    P15 600 M    
1Joakim Andersson -90Frövi IK1.53,21
2Emil Holm -90Kopparbergs IF1.58,46
3Armin Salijevic -91Kopparbergs IFej tid

    P15 HÖJD    
1Linus Ekblad -91Glanshammars IF1.35

    P15 LÄNGD    
1Joakim Andersson -90Frövi IK4.24
2Armin Salijevic -91Kopparbergs IF4.14
3Emil Holm -90Kopparbergs IF4.07

    P15 KULA 4,0    
1Eric Andersson -90Wedevågs IF11.68

    P15 SLÄGGA 4,0    
1Robin Åhlgren -90Wedevågs IF26.32
2Joakim Andersson -90Frövi IK21.99
3Per Drageryd -91KFUM Örebro18.92
4Oskar Bergqvist -91KFUM Örebro13.05

    P15 SPJUT 600    
1Robin Åhlgren -90Wedevågs IF41.71
2Emil Holm -90Kopparbergs IF29.39

    P13 80 M  HEAT 1  
1Adam Nyberg -92Glanshammars IF12.61Final
2Louis Burgi -92Kopparbergs IF12.66Final
3Daniel Axelsson -93Stocksäters IF12.97Final
4Jonathan Henningsson -93Frövi IK14.60

    P13 80 M  HEAT 2  
1Niklas Utterheim -93KFUM Örebro13.64Final
2Ahmed Mezergui -93Frövi IK13.86Final
3Linus Johansson -93Stocksäters IF14.05
4Fredrik Andersson -93Frövi IK15.54

    P13 80 M  FINAL  
1Adam Nyberg -92Glanshammars IF12.61
2Daniel Axelsson -93Stocksäters IF12.89
3Louis Burgi -92Kopparbergs IF12.97
4Niklas Utterheim -93KFUM Örebro13.40
5Ahmed Mezergui -93Frövi IK13.92

    P13 200 M  HEAT 1  
1Fredrik Robertsson -93Frövi IK34.83
2Axel Frisén -93Stocksäters IF35.33
3Ahmed Salijevic -92Kopparbergs IF41.53

    P13 200 M  HEAT 2  
1David Göthlin -93Stocksäters IF32.46
2Louis Burgi -92Kopparbergs IF36.34
-Geir Thyresson -93Stocksäters IFej start

    P13 200 M  SAMLAD LISTA  
1David Göthlin -93Stocksäters IF32.46
2Fredrik Robertsson -93Frövi IK34.83
3Axel Frisén -93Stocksäters IF35.33
4Louis Burgi -92Kopparbergs IF36.34
5Ahmed Salijevic -92Kopparbergs IF41.53

    P13 600 M    
1Ahmed Mezergui -93Frövi IK2.09,54
2Louis Burgi -92Kopparbergs IF2.18,63
3Sebastian Nilsen -92Kopparbergs IF2.18,69

    P13 HÖJD    
1Oskar Wange -92Glanshammars IF1.30
2Sebastian Nilsen -92Kopparbergs IF1.22
3Hasse Juneholm -93IFK Lindesberg1.19
4Ahmed Salijevic -92Kopparbergs IF1.07
5Louis Burgi -92Kopparbergs IF0.98
-Axel Frisén -93Stocksäters IF0.00

    P13 LÄNGD ZON    
1David Göthlin -93Stocksäters IF4.51
2Adam Nyberg -92Glanshammars IF3.95
3Geir Thyresson -93Stocksäters IF3.86
4Daniel Axelsson -93Stocksäters IF3.44
5Niklas Utterheim -93KFUM Örebro3.38
6Ahmed Salijevic -92Kopparbergs IF3.34
7Hasse Juneholm -??IFK Lindesberg3.32
8Louis Burgi -92Kopparbergs IF3.25
9Sebastian Nilsen -92Kopparbergs IF3.18

    P13 KULA 3,0    
1Johan Svantesson -92KFUM Örebro7.74
2Fredrik Robertsson -93Frövi IK7.39
3Daniel Axelsson -93Stocksäters IF7.23
4Linus Johansson -93Stocksäters IF7.15
5Jonathan Henningsson -93Frövi IK6.11
6Axel Frisén -93Stocksäters IF5.95
7Fredrik Andersson -93Frövi IK4.80

    P13 SPJUT 400    
1Oskar Wange -92Glanshammars IF23.66
2Ahmed Mezergui -93Frövi IK20.10

    P11 60 M  HEAT 1  
1Edvin Heggemann -94KFUM Örebro9.92Final
2Samuel Spjut -95Frövi IK10.16Final
3Simon Skoglund -94Frövi IK10.22Final
4Trolle Smedberg -95KFUM Örebro10.54
5Jonathan Fredriksson -95Kopparbergs IF11.51

    P11 60 M  HEAT 2  
1Alexander Fagerström -94Glanshammars IF10.03Final
2Erik Lind -95Kopparbergs IF10.33Final
3Joar Thyresson -95Stocksäters IF10.85
4Emil Nilsen -95Kopparbergs IF10.93

    P11 60 M  FINAL  
1Samuel Spjut -95Frövi IK10.03
2Alexander Fagerström -94Glanshammars IF10.04
3Edvin Heggemann -94KFUM Örebro10.07
4Simon Skoglund -94Frövi IK10.40
5Erik Lind -95Kopparbergs IF10.82

    P11 200 M    
1Samuel Spjut -95Frövi IK34.97
2Simon Skoglund -94Frövi IK35.40
3Trolle Smedberg -95KFUM Örebro37.74

    P11 600 M    
1Samuel Spjut -95Frövi IK2.12,82
2Oskar Mellkvist -94Fjugesta IF2.13,44
3Emil Nilsen -95Kopparbergs IF2.30,86

    P11 HÖJD    
1Edvin Heggemann -94KFUM Örebro1.18
2Emil Nilsen -95Kopparbergs IF1.06
3Erik Lind -95Kopparbergs IF1.03
4Alexander Fagerström -94Glanshammars IF1.03
5Jonathan Fredriksson -95Kopparbergs IF0.94

    P11 LÄNGD ZON    
1Edvin Heggemann -94KFUM Örebro3.93
2Alexander Fagerström -94Glanshammars IF3.40
3Trolle Smedberg -95KFUM Örebro3.35
4Emil Nilsen -95Kopparbergs IF3.27
5Joar Thyresson -95Stocksäters IF3.19
6Samuel Spjut -95Frövi IK3.07
7Erik Lind -95Kopparbergs IF3.05
8Jonathan Fredriksson -95Kopparbergs IF2.78

    P11 KULA 2,0    
1Johan Ekblad -94Kvismaredalens IF8.40
2Alexander Fagerström -94Glanshammars IF7.71
3Simon Skoglund -94Frövi IK7.27
4Oskar Mellkvist -94Fjugesta IF6.80
5Jonathan Fredriksson -95Kopparbergs IF5.49
6Erik Lind -95Kopparbergs IF5.16
7Emil Nilsen -95Kopparbergs IF4.95

    P11 SPJUT 400    
1Johan Ekblad -94Kvismaredalens IF24.35
2Martin Bergvall -94Mosjö SK23.77
3Simon Skoglund -94Frövi IK22.58
4Oskar Mellkvist -94Fjugesta IF14.65

    P9 60 M  HEAT 1  
1Daniel Nordberg -96Wedevågs IF10.60Final
2Alexander Malm -96KFUM Örebro10.85
3William Malm -96KFUM Örebro10.96
4Kristoffer Andersson -97Frövi IK11.87

    P9 60 M  HEAT 2  
1Filip Danielsson -96Wedevågs IF10.40Final
2Vincent Almgren -96KFUM Örebro10.70Final
3Tobias Björling -97Frövi IK11.70
4Olle Stillnert -96Wedevågs IF12.31

    P9 60 M  HEAT 3  
1William Gunnarsson -97KFUM Örebro10.53Final
2Anton Lundkvist -97Garphyttans IF10.78Final
3Manuel Henningsson -96Frövi IK10.87
4Adam Axelsson -96Stocksäters IF10.88

    P9 60 M  FINAL  
1Daniel Nordberg -96Wedevågs IF10.41
2William Gunnarsson -97KFUM Örebro10.56
3Filip Danielsson -96Wedevågs IF10.59
4Anton Lundkvist -97Garphyttans IF10.83
5Vincent Almgren -96KFUM Örebro10.95

    P9 200 M  HEAT 1  
1William Malm -96KFUM Örebro40.53
2Kristoffer Andersson -97Frövi IK42.23
3Tobias Björling -97Frövi IK44.02

    P9 200 M  HEAT 2  
1Anton Lundkvist -97Garphyttans IF37.42
2Vincent Almgren -96KFUM Örebro37.72
-Adam Axelsson -96Stocksäters IFej start

    P9 200 M  HEAT 3  
1Daniel Nordberg -96Wedevågs IF36.55
2William Gunnarsson -97KFUM Örebro37.50
3Filip Danielsson -96Wedevågs IF38.50

    P9 200 M  SAMLAD LISTA  
1Daniel Nordberg -96Wedevågs IF36.55
2Anton Lundkvist -97Garphyttans IF37.42
3William Gunnarsson -97KFUM Örebro37.50
4Vincent Almgren -96KFUM Örebro37.72
5Filip Danielsson -96Wedevågs IF38.50
6William Malm -96KFUM Örebro40.53
7Kristoffer Andersson -97Frövi IK42.23
8Tobias Björling -97Frövi IK44.02

    P9 600 M    
1Anton Lundkvist -97Garphyttans IF2.07,54
2Emil Svantesson -96KFUM Örebro2.08,31
3Daniel Nordberg -96Wedevågs IF2.10,80
4William Gunnarsson -97KFUM Örebro2.19,30
5Alexander Malm -96KFUM Örebro2.25,75
6Tobias Björling -97Frövi IK2.33,71
7Kristoffer Andersson -97Frövi IK2.35,87
-Filip Danielsson -96Wedevågs IFej start

    P9 HÖJD    
1Emil Svantesson -96KFUM Örebro1.09
2Daniel Nordberg -96Wedevågs IF1.09
3Jonas Classon -97Stocksäters IF1.03
4Alexander Malm -96KFUM Örebro0.97
5Manuel Henningsson -96Frövi IK0.94
6William Gunnarsson -97KFUM Örebro0.91
7William Malm -96KFUM Örebro0.91

    P9 LÄNGD ZON    
1Daniel Nordberg -96Wedevågs IF3.35
2Alexander Malm -96KFUM Örebro3.01
3Filip Danielsson -96Wedevågs IF2.982.97
4William Gunnarsson -97KFUM Örebro2.982.72
5Vincent Almgren -96KFUM Örebro2.91
6Manuel Henningsson -96Frövi IK2.87
7William Malm -96KFUM Örebro2.85
8Kristoffer Andersson -97Frövi IK2.68
9Olle Stillnert -96Wedevågs IF2.31
10Tobias Björling -97Frövi IK2.12

    P9 KULA 2,0    
1Emil Svantesson -96KFUM Örebro6.12
2Daniel Nordberg -96Wedevågs IF5.56
3Vincent Almgren -96KFUM Örebro5.51
4Linus Lindkvist -97Rockhammars IK5.14
5Olle Stillnert -96Wedevågs IF4.91
6William Gunnarsson -97KFUM Örebro4.87
7Tobias Björling -97Frövi IK3.50

    P9 SPJUT 400    
1Emil Svantesson -96KFUM Örebro16.75
2Daniel Nordberg -96Wedevågs IF14.03
3William Malm -96KFUM Örebro11.00
-Alexander Malm -96KFUM Örebro0.00

    P7 60 M    
1Calle Berg -98Frövi IK11.78
2Pontus Jansson -98Frövi IK12.97
3Samuel Andersson -99IFK Nora13.45

    P7 200 M    
1Calle Berg -98Frövi IK42.69

    P7 LÄNGD ZON    
1Calle Berg -98Frövi IK2.56
2Pontus Jansson -98Frövi IK2.11

    P7 KULA 1,0    
1Calle Berg -98Frövi IK5.38

    F17 SLÄGGA 4,0    
1Joanna Nydén -89Wedevågs IF37.99

    F15 100 M    
1Rebecka Johansson -91Kvismaredalens IF16.53
-Olivia Arle -91KFUM Örebroej start

    F15 HÖJD    
1Jessica Hjelmhagen -91KFUM Örebro1.25

    F15 LÄNGD    
1Emma Göthlin -91Stocksäters IF4.42
2Olivia Arle -91KFUM Örebro4.06
3Rebecka Johansson -91Kvismaredalens IF3.64

    F15 KULA 3,0    
1Sofie Lindkvist -91Wedevågs IF9.51
2Olivia Arle -91KFUM Örebro9.08
3Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK8.75

    F15 SLÄGGA 3,0    
1Sofie Lindkvist -91Wedevågs IF35.35
2Louise Bergvall -91Mosjö SK26.71
3Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK23.97

    F15 SPJUT 400    
1Louise Bergvall -91Mosjö SK25.18
2Beatrice Örtenberg -91Mosjö SK24.54
3Olivia Arle -91KFUM Örebro21.60
4Sofie Lindkvist -91Wedevågs IF16.87

    F13 80 M  HEAT 1  
1Linnéa Alstermark -92Hammarby IF11.22Final
2Frida Björling -92Frövi IK13.26Final
3Melinda Hedström -93Wedevågs IF13.70

    F13 80 M  HEAT 2  
1Helena Tärnlund -93Wedevågs IF12.47Final
2Kristina Erlandsson -92Kvismaredalens IF12.86Final
3Teresia Tollstern Landin -93SoIK Hellas13.27Final

    F13 80 M  FINAL  
1Linnéa Alstermark -92Hammarby IF11.21
2Helena Tärnlund -93Wedevågs IF12.65
3Kristina Erlandsson -92Kvismaredalens IF12.85
4Teresia Tollstern Landin -93SoIK Hellas13.13
5Frida Björling -92Frövi IK13.44

    F13 200 M  HEAT 1  
1Kristina Erlandsson -92Kvismaredalens IF33.34
2Rebecca Andersson -93IFK Nora33.49
-Frida Björling -92Frövi IKej start

    F13 200 M  HEAT 2  
1Linnéa Alstermark -92Hammarby IF29.77
2Helena Tärnlund -93Wedevågs IF32.63
3Malin Lignell -92Stocksäters IF34.87

    F13 200 M  SAMLAD LISTA  
1Linnéa Alstermark -92Hammarby IF29.77
2Helena Tärnlund -93Wedevågs IF32.63
3Kristina Erlandsson -92Kvismaredalens IF33.34
4Rebecca Andersson -93IFK Nora33.49
5Malin Lignell -92Stocksäters IF34.87

    F13 600 M    
1Helena Karlsson -92IFK Nora2.09,71
2Erika Isosalo-Jansson -92IFK Nora2.10,92
3Matilda Österling -93KFUM Örebro2.13,58

    F13 HÖJD    
1Matilda Österling -93KFUM Örebro1.21
2Teresia Tollstern Landin -93SoIK Hellas1.18
3Anna Engström -92IFK Lindesberg1.15
4Elin Engström -93IFK Lindesberg1.12

    F13 LÄNGD ZON    
1Linnéa Alstermark -92Hammarby IF4.59
2Helena Tärnlund -93Wedevågs IF3.88
3Melinda Hedström -93Wedevågs IF3.82
4Rebecca Andersson -93IFK Nora3.78
5Malin Lignell -92Stocksäters IF3.70
6Kristina Erlandsson -92Kvismaredalens IF3.66
7Teresia Tollstern Landin -93SoIK Hellas3.46

    F13 KULA 2,0    
1Kristina Erlandsson -92Kvismaredalens IF8.11
2Veronica Örtenberg -93Mosjö SK7.66
3Teresia Tollstern Landin -93SoIK Hellas5.76

    F13 SLÄGGA 2,0    
1Veronica Örtenberg -93Mosjö SK20.06

    F11 60 M  HEAT 1  
1Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF9.92Final
2Elin Johansson -95Wedevågs IF9.96
3Rebecka Utterheim -95KFUM Örebro10.84
4Emma Håkansson -??Frövi IK12.11

    F11 60 M  HEAT 2  
1Denise Sandell -94Wedevågs IF9.51Final
2Rebecka Fredriksson -94Kvismaredalens IF9.77Final
3Emma Karlsson -95Frövi IK10.71
4Hanna Rylander -95Frövi IK10.82

    F11 60 M  HEAT 3  
1Jennie Hedman -95KFUM Örebro10.51Final
2Emelie Andersson -95Frövi IK11.37
3Sanna Jansson -95Frövi IK12.58
4Malin Erlandsson -94Kvismaredalens IF13.77

    F11 60 M  HEAT 4  
1Julia Gustafsson -94Frövi IK9.89Final
2Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF10.10
3Anja Bröyn -94Wedevågs IF11.33
4Amanda Fridman -95Frövi IK12.25

    F11 60 M  FINAL  
1Denise Sandell -94Wedevågs IF9.67
2Rebecka Fredriksson -94Kvismaredalens IF9.82
3Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF9.85
4Julia Gustafsson -94Frövi IK9.94
5Jennie Hedman -95KFUM Örebro10.37

    F11 200 M  HEAT 1  
1Hanna Rylander -95Frövi IK38.30
2Malin Erlandsson -94Kvismaredalens IF39.09

    F11 200 M  HEAT 2  
1Jessica Nilsson -94Fjugesta IF35.22
2Hanna Hellsing -94Wedevågs IF38.50
3Sara Martinsson -95KFUM Örebro39.32

    F11 200 M  HEAT 3  
1Jennie Hedman -95KFUM Örebro37.13
2Cissi Erlandsson -94Kvismaredalens IF37.66
3Emma Karlsson -95Frövi IK40.11

    F11 200 M  HEAT 4  
1Julia Gustafsson -94Frövi IK35.88
-Denise Sandell -94Wedevågs IFej start
-Elin Johansson -95Wedevågs IFej start

    F11 200 M  SAMLAD LISTA  
1Jessica Nilsson -94Fjugesta IF35.22
2Julia Gustafsson -94Frövi IK35.88
3Jennie Hedman -95KFUM Örebro37.13
4Cissi Erlandsson -94Kvismaredalens IF37.66
5Hanna Rylander -95Frövi IK38.30
6Hanna Hellsing -94Wedevågs IF38.50
7Malin Erlandsson -94Kvismaredalens IF39.09
8Sara Martinsson -95KFUM Örebro39.32
9Emma Karlsson -95Frövi IK40.11

    F11 600 M    
1Julia Gustafsson -94Frövi IK2.14,02
2Emma Isosalo-Jansson -95IFK Nora2.27,06
3Isabelle Carlsson-Pallin -94Mosjö SK2.27,80
4Hanna Hellsing -94Wedevågs IF2.29,68

    F11 HÖJD    
1Denise Sandell -94Wedevågs IF1.10
2Isabelle Wange -94Glanshammars IF1.07
3Hanna Hellsing -94Wedevågs IF1.04
4Emma Karlsson -95Frövi IK1.01
5Sara Martinsson -95KFUM Örebro1.01
-Rebecka Utterheim -95KFUM Örebro0.00

    F11 LÄNGD ZON    
1Denise Sandell -94Wedevågs IF4.14
2Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF3.72
3Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF3.64
4Rebecka Fredriksson -94Kvismaredalens IF3.60
5Elin Johansson -95Wedevågs IF3.53
6Julia Gustafsson -94Frövi IK3.48
7Jennie Hedman -95KFUM Örebro3.26
8Hanna Hellsing -94Wedevågs IF2.94
9Cissi Erlandsson -94Kvismaredalens IF2.88
10Emma Karlsson -95Frövi IK2.83
11Malin Erlandsson -94Kvismaredalens IF2.68
12Anja Bröyn -94Wedevågs IF2.62
13Hanna Rylander -95Frövi IK2.52
14Amanda Fridman -95Frövi IK2.48
15Emma Håkansson -95Frövi IK2.21
16Emelie Andersson -95Frövi IK2.05

    F11 KULA 2,0    
1Sofia Jonsson-Röök -94Kvismaredalens IF7.83
2Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF7.67
3Rebecka Fredriksson -94Kvismaredalens IF7.25
4Emma Isosalo-Jansson -95IFK Nora7.12
5Hanna Hellsing -94Wedevågs IF6.94
6Frida Lundberg -95KFUM Örebro5.99
7Rebecka Utterheim -95KFUM Örebro5.78
8Jennie Hedman -95KFUM Örebro5.34
9Cissi Erlandsson -94Kvismaredalens IF5.25
10Amanda Fridman -95Frövi IK4.59
11Emelie Andersson -95Frövi IK3.93
12Hanna Rylander -95Frövi IK3.91
13Emma Håkansson -95Frövi IK3.11

    F11 SPJUT 400    
1Alexandra Johansson -94Kvismaredalens IF21.25
2Denise Sandell -94Wedevågs IF19.44
3Malin Erlandsson -94Kvismaredalens IF13.21
4Cissi Erlandsson -94Kvismaredalens IF13.03
5Hanna Hellsing -94Wedevågs IF12.77
6Frida Lundberg -95KFUM Örebro10.16

    F9 60 M  HEAT 1  
1Ida Skoglund -97Frövi IK12.03Final
2Emma Norén -96Frövi IK12.40Final
3Rebecca Mellqvist -96Fjugesta IF12.45

    F9 60 M  HEAT 2  
1Pernilla Robertsson -96Frövi IK10.17Final
2Nellie Berg -96Frövi IK10.30Final
3Elin Garberg -96Stocksäters IF11.64Final

    F9 60 M  FINAL  
1Pernilla Robertsson -96Frövi IK10.53
2Nellie Berg -96Frövi IK10.55
3Ida Skoglund -97Frövi IK12.46
4Emma Norén -96Frövi IK12.69
-Elin Garberg -96Stocksäters IFej start

    F9 200 M  HEAT 1  
1Nellie Berg -96Frövi IK37.56
2Astrid Arle -96KFUM Örebro40.70

    F9 200 M  HEAT 2  
1Pernilla Robertsson -96Frövi IK38.12
2Anna Cullbrand -96IFK Lindesberg49.84

    F9 200 M  SAMLAD LISTA  
1Nellie Berg -96Frövi IK37.56
2Pernilla Robertsson -96Frövi IK38.12
3Astrid Arle -96KFUM Örebro40.70
4Anna Cullbrand -96IFK Lindesberg49.84

    F9 HÖJD    
1Julia Nygård -96IFK Nora0.94
2Astrid Arle -96KFUM Örebro0.82
3Elin Garberg -96Stocksäters IF0.70

    F9 LÄNGD ZON    
1Pernilla Robertsson -96Frövi IK3.27
2Julia Nygård -96IFK Nora3.11
3Nellie Berg -96Frövi IK3.01
4Astrid Arle -96KFUM Örebro2.78
5Anna Cullbrand -96IFK Lindesberg2.48
6Ida Skoglund -97Frövi IK2.29
7Emma Norén -96Frövi IK2.23
8Rebecca Mellqvist -96Fjugesta IF1.97

    F9 KULA 2,0    
1Astrid Arle -96KFUM Örebro5.02
2Ida Skoglund -97Frövi IK4.74
3Nellie Berg -96Frövi IK4.25
4Emma Norén -96Frövi IK4.24

    F9 SPJUT 400    
1Jenny Nilsson -96Fjugesta IF9.61

    F7 60 M  HEAT 1  
1Fanny Runheim -99KFUM Örebro12.24Final
2Elin Larsson -98IFK Lindesberg13.01Final
3Tea Detlofsson -98IFK Lindesberg13.88

    F7 60 M  HEAT 2  
1Ida Danielsson -98Wedevågs IF11.63Final
2Amanda Göthlin -98Stocksäters IF13.00Final
3Hanna Johansson -??IFK Lindesberg13.31Final

    F7 60 M  FINAL  
1Ida Danielsson -98Wedevågs IF12.34
2Fanny Runheim -99KFUM Örebro12.56
3Elin Larsson -98IFK Lindesberg12.94
4Hanna Johansson -??IFK Lindesberg13.67
5Amanda Göthlin -98Stocksäters IF14.91

    F7 200 M    
1Ida Danielsson -98Wedevågs IF49.41
2Elin Larsson -98IFK Lindesberg51.92
-Fanny Runheim -99KFUM Örebroej start

    F7 600 M    
1Ida Danielsson -98Wedevågs IF2.55,71

    F7 LÄNGD ZON    
1Ida Danielsson -98Wedevågs IF2.34
2Amanda Göthlin -98Stocksäters IF2.27
3Elin Larsson -98IFK Lindesberg2.21

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram