Närkesstatistik inomhus 2018-19 (uppdaterad 20 april)

Rättelser och tillägg sänds till gunnar@windathletics.se

MÄN 60 M
6,94Jonatan Hirsh -98, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
6,96Bimo Soenarso -01, KFUM ÖrebroQuality Hotel GamesVäxjö19 jan
7,06Alexander Hult -96, KFUM ÖrebroISMNorrköping16 feb
7,09Anders Pihlblad -98, KFUM ÖrebroQuality Hotel GamesVäxjö19 jan
7,14Braulio Ribeiro -92, IFK NoraKils InomhusspelKarlstad9 feb
7,15Simon Sharapo -01, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra9 feb
7,19Amir Musa -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
7,26Rasmus Hugosson -01, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
7,37Kristoffer Kold Erlandsen -99, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
7,43Karl Hällgren -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
7,49Stefan Franzén -03, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
7,58Philip Wilhelmsson -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
7,76Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov
7,79Gustav Zetterlund -00, KFUM ÖrebroUppsala Ind GamesUppsala5 jan

MÄN 200 M
21,86Anders Pihlblad -98, KFUM ÖrebroISMNorrköping17 feb
22,59Eric Larsson -93, KFUM ÖrebroQuality Hotel GamesVäxjö20 jan
22,96Simon Sharapo -01, KFUM ÖrebroQuality Hotel GamesVäxjö20 jan
24,00Gustav Zetterlund -00, KFUM ÖrebroQuality Hotel GamesVäxjö20 jan
24,03Linus Strand -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
24,31Stefan Franzén -03, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
25,15Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov

MÄN 300 M
39,11William Wickholm -98, KFUM ÖrebroLuciaspelenSätra16 dec

MÄN 400 M
50,28Eric Larsson -93, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
51,27Gustav Karlsson -00, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra9 feb
52,63Gustaf Otterhed -01, KFUM ÖrebroIJSMVäxjö23 feb
53,28Gustav Zetterlund -00, KFUM ÖrebroIJSMVäxjö23 feb
54,63Henrik Franzén -03, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
54,63Stefan Franzén -03, KFUM ÖrebroIUSMVästerås9 mar

MÄN 800 M
1.58,30Jonatan Gustafsson -99, KFUM ÖrebroScandic Ind GamesHuddinge26 jan
1.59,89Michael Welday -99, Stocksäters IFÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
2.01,16William Wickholm -98, KFUM ÖrebroSpåret 100 GPSätra4 feb
2.04,59Noha Olsson -02, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
2.06,14Axel Sandberg -00, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
2.10,46Rodney Hundermark -69, IFK NoraÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
2.11,99Jonas Rosengren -72, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan

MÄN 1000 M
2.34,22Jonatan Gustafsson -99, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 dec
2.34,42Markus Bohman -94, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 dec
2.36,06Michael Welday -99, Stocksäters IFInneserienÖrebro11 dec
2.37,43Wilhelm Bergentz -02, Thorengruppen TFCTriumfglasspelenÖrebro24 nov
2.38,12Henrik Franzén -03, Thorengruppen TFCTriumfglasspelenÖrebro24 nov
2.39,65Martin Regborn -92, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 dec
2.40,57Per Arvidsson -86, IF StartInneserienÖrebro11 dec
2.41,21Noha Olsson -02, Thorengruppen TFCTriumfglasspelenÖrebro24 nov
2.47,09Alvin Reinebo -04, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
2.50,36Axel Sandberg -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 dec
2.50,69Cimmie Wignell -87, IF StartInneserienÖrebro11 dec
2.51,54Hugo Öhrn -04, IF StartIUSMVästerås9 mar
2.51,77Jonas Rosengren -72, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 dec

MÄN 1500 M
3.58,05Jonatan Gustafsson -99, KFUM ÖrebroISMNorrköping16 feb
4.07,88Michael Welday -99, Stocksäters IFÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
4.16,40Noha Olsson -02, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
4.22,96Henrik Franzén -03, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan

MÄN 1 MILE
4.23,79Jonatan Gustafsson -99, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro31 jan
4.29,90Michael Welday -99, Stocksäters IFInneserienÖrebro31 jan
4.39,89Per Arvidsson -86, IF StartInneserienÖrebro31 jan
4.40,06Noha Olsson -02, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro31 jan
4.42,77Jack Karlsson -99, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro31 jan
4.46,29Axel Sandberg -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro31 jan
4.49,49Alexander Larsson -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro31 jan

MÄN 2000 M
5.33,15Jonatan Gustafsson -99, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 feb
5.40,41Markus Bohman -94, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 feb
5.43,73Jack Karlsson -99, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 feb
5.53,18Michael Welday -99, Stocksäters IFInneserienÖrebro11 feb
5.54,16Per Arvidsson -86, IF StartInneserienÖrebro11 feb
6.03,92Alexander Larsson -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 feb
6.09,40Axel Sandberg -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 feb

MÄN 3000 M
8.37,52Markus Bohman -94, KFUM ÖrebroVinthundsvinterSollentuna23 feb
8.51,41Jack Karlsson -99, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro13 mar
8.57,24Wilhelm Bergentz -02, Thorengruppen TFCVinterspelenÖrebro17 nov
9.08,39Michael Welday -99, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro31 mar
9.13,67Alexander Larsson -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro13 mar
9.27,51Melker Forsberg -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
9.30,91Noha Olsson -02, Thorengruppen TFCVinterspelenÖrebro17 nov
9.39,87Axel Sandberg -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro13 mar
9.41,77Jakob Nilsson -84, Örebro AIKVinterspelenÖrebro17 nov
9.42,65Mohamed Hassan -99, IF StartMarsspelenÖrebro31 mar
9.46,01Simon Schagerström -93, Örebro AIKInneserienÖrebro13 mar
9.47,62Jacob Halvarsson -88, Karlslunds IFInneserienÖrebro13 mar
9.55,14Johan Ingjald -87, IF StartVinterspelenÖrebro17 nov
9.59,61Elias Zika -81, IF StartInneserienÖrebro13 mar

MÄN HÖJD
1,66Albin Gyhlenius -05, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1,63Hampus Hillding -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar

MÄN STAV
4,90Tom Johansson -99, KFUM ÖrebroGöteborgs InomhusGöteborg2 feb
4,18Oliver Lundström -03, KFUM ÖrebroInlagda GurkspelenVästerås20 jan
4,00Karl Johansson -01, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro31 mar
3,85Per Drageryd -91, KFUM ÖrebroÖrebro9 feb
3,49Erik Zetterlund -04, KFUM ÖrebroIUSMVästerås10 mar
3,32Alfons Elmgren Hallinger -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
3,18Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
3,09Adrian Efremov -76, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
3,09Albin Gyhlenius -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar

MÄN LÄNGD
7,27Jonatan Hirsh -98, KFUM ÖrebroQuality Hotel GamesVäxjö20 jan
6,62Kristoffer Kold Erlandsen -99, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra9 feb
6,47Amir Musa -01, KFUM ÖrebroInlagda GurkspelenVästerås20 jan
6,33Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFMarsspelenÖrebro31 mar
6,28Simon Sharapo -01, KFUM ÖrebroDöv-IVMTallinn, EST14 mar

MÄN TRESTEG
12,56Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
12,37Philip Wilhelmsson -01, KFUM ÖrebroIJSMVäxjö24 feb

MÄN KULA 7,26
10,51Kolė Lleshi -68, IFK NoraTriumfglasspelenÖrebro24 nov

P19 60 M
6,96Bimo Soenarso -01, KFUM ÖrebroQuality Hotel GamesVäxjö19 jan
7,15Simon Sharapo -01, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra9 feb
7,19Amir Musa -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
7,26Rasmus Hugosson -01, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
7,43Karl Hällgren -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
7,58Philip Wilhelmsson -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
7,79Gustav Zetterlund -00, KFUM ÖrebroUppsala Ind GamesUppsala5 jan

P19 200 M
22,96Simon Sharapo -01, KFUM ÖrebroQuality Hotel GamesVäxjö20 jan
24,00Gustav Zetterlund -00, KFUM ÖrebroQuality Hotel GamesVäxjö20 jan
24,03Linus Strand -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan

P19 400 M
51,27Gustav Karlsson -00, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra9 feb
52,63Gustaf Otterhed -01, KFUM ÖrebroIJSMVäxjö23 feb
53,28Gustav Zetterlund -00, KFUM ÖrebroIJSMVäxjö23 feb

P19 800 M
2.06,14Axel Sandberg -00, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan

P19 1000 M
2.50,36Axel Sandberg -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 dec

P19 1 MILE
4.46,29Axel Sandberg -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro31 jan
4.49,49Alexander Larsson -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro31 jan

P19 2000 M
6.03,92Alexander Larsson -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 feb
6.09,40Axel Sandberg -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 feb

P19 3000 M
9.13,67Alexander Larsson -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro13 mar
9.27,51Melker Forsberg -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
9.39,87Axel Sandberg -00, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro13 mar

P19 STAV
4,00Karl Johansson -01, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro31 mar

P19 LÄNGD
6,47Amir Musa -01, KFUM ÖrebroInlagda GurkspelenVästerås20 jan
6,28Simon Sharapo -01, KFUM ÖrebroDöv-IVMTallinn, EST14 mar
5,46Philip Wilhelmsson -01, KFUM ÖrebroInlagda GurkspelenVästerås20 jan

P19 TRESTEG
12,37Philip Wilhelmsson -01, KFUM ÖrebroIJSMVäxjö24 feb

P17 60 M
7,49Stefan Franzén -03, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
7,76Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov
8,17Oskar Hjelte -02, Stocksäters IFVinterspelenÖrebro17 nov
8,44Ludvig Molinder -03, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan

P17 200 M
24,31Stefan Franzén -03, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
25,15Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov
25,63Viktor Sjökvist -03, Stocksäters IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov

P17 400 M
54,63Henrik Franzén -03, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
54,63Stefan Franzén -03, KFUM ÖrebroIUSMVästerås9 mar
56,57Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan

P17 800 M
2.04,59Noha Olsson -02, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
2.25,05Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFISM mångkampUppsala3 feb

P17 1000 M
2.37,43Wilhelm Bergentz -02, Thorengruppen TFCTriumfglasspelenÖrebro24 nov
2.38,12Henrik Franzén -03, Thorengruppen TFCTriumfglasspelenÖrebro24 nov
2.41,21Noha Olsson -02, Thorengruppen TFCTriumfglasspelenÖrebro24 nov
3.04,63Ludvig Molinder -03, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 dec

P17 1500 M
4.16,40Noha Olsson -02, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
4.22,96Henrik Franzén -03, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan

P17 1 MILE
4.40,06Noha Olsson -02, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro31 jan

P17 3000 M
8.57,24Wilhelm Bergentz -02, Thorengruppen TFCVinterspelenÖrebro17 nov
9.30,91Noha Olsson -02, Thorengruppen TFCVinterspelenÖrebro17 nov

P17 60 M HÄCK 0.91
9,55Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFISM mångkampUppsala3 feb

P17 HÖJD
1,59Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFISM mångkampUppsala3 feb

P17 STAV
4,18Oliver Lundström -03, KFUM ÖrebroInlagda GurkspelenVästerås20 jan
3,18Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov

P17 LÄNGD
6,33Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFMarsspelenÖrebro31 mar
5,04Ludvig Molinder -03, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar

P17 TRESTEG
12,56Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov

P17 KULA 5,0
10,96Karl-William Einarson -02, Wedevågs IFÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
10,91Oskar Hjelte -02, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro30 mar
10,91Zef Lleshi -02, IFK NoraMarsspelenÖrebro30 mar
10,14Erik Lindkvist -02, Wedevågs IFMarsspelenÖrebro30 mar

P17 SJUKAMP
3613pKarl-William Einarson -02, Wedevågs IFISM mångkampUppsala3 feb

P15 60 M
7,83Patrik Pettersson -04, Wedevågs IFMarsspelenÖrebro30 mar
8,01Albin Gyhlenius -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
8,08Albin Lammgård -04, Glanshammars IFVinterspelenÖrebro17 nov
8,18Anton Eklind -05, KFUM ÖrebroKils InomhusspelKarlstad9 feb
8,30Leo Steen -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
8,42Edwin Gyllander -05, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
8,55Alexander Stenmark -05, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
8,61Max Titus -05, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
8,69Wilmer Daleskog -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
8,71Johan Runesson -05, Fjugesta IFMarsspelenÖrebro30 mar

P15 200 M
25,78Alvin Reinebo -04, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
25,89Albin Gyhlenius -05, KFUM ÖrebroKils InomhusspelKarlstad9 feb
26,17Erik Zetterlund -04, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
26,31Patrik Pettersson -04, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov
26,32Anton Eklind -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
27,47Edwin Gyllander -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
27,64Zinedine Eade -04, Stocksäters IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
27,76Max Titus -05, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
27,94Wilmer Daleskog -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
28,47Hampus Wiborg -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar

P15 800 M
2.15,53Anton Eklind -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
2.17,31Hugo Öhrn -04, IF StartVinterspelenÖrebro17 nov
2.18,83Alvin Reinebo -04, KFUM ÖrebroKils InomhusspelKarlstad9 feb

P15 1000 M
2.47,09Alvin Reinebo -04, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
2.51,54Hugo Öhrn -04, IF StartIUSMVästerås9 mar
2.57,40Anton Eklind -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
3.03,68Mio Sörling -05, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
3.15,01Emil Larsson -04, Thorengruppen TFCInneserienÖrebro11 dec
3.24,17Noel Helmersson -04, OK TisarenInneserienÖrebro11 dec

P15 1 MILE
5.12,38Hugo Öhrn -04, IF StartInneserienÖrebro31 jan
5.22,80Anton Eklind -05, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro31 jan

P15 2000 M
6.33,80Hugo Öhrn -04, IF StartInneserienÖrebro11 feb

P15 3000 M
10.23,66Hugo Öhrn -04, IF StartInneserienÖrebro13 mar

P15 60 M HÄCK 0.84
9,76Albin Gyhlenius -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
10,02Anton Eklind -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar

P15 HÖJD
1,66Albin Gyhlenius -05, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1,57Anton Eklind -05, KFUM ÖrebroGötas Ungd.spelKarlstad26 jan
1,53Alexander Stenmark -05, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
1,53Daniel Kindvall -05, Fjugesta IFMarsspelenÖrebro30 mar
1,46Max Titus -05, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
1,40Alfons Elmgren Hallinger -05, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov

P15 STAV
3,49Erik Zetterlund -04, KFUM ÖrebroIUSMVästerås10 mar
3,32Alfons Elmgren Hallinger -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
3,09Albin Gyhlenius -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
2,43Noah Simonsson -05, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan

P15 LÄNGD
5,28Alvin Reinebo -04, KFUM ÖrebroKils InomhusspelKarlstad9 feb
5,23Anton Eklind -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
5,03Albin Gyhlenius -05, KFUM ÖrebroGötas Ungd.spelKarlstad27 jan
5,01Patrik Pettersson -04, Wedevågs IFMarsspelenÖrebro31 mar
4,96Leo Steen -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
4,95Erik Zetterlund -04, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
4,62Max Titus -05, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
4,59Wilmer Daleskog -05, KFUM ÖrebroGötas Ungd.spelKarlstad27 jan
4,36Daniel Kindvall -05, Fjugesta IFSvealandsÖrebro16 mar
4,32Noah Simonsson -05, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov

P15 TRESTEG
10,33Anton Eklind -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro17 mar
9,67Daniel Kindvall -05, Fjugesta IFSvealandsÖrebro17 mar
9,15Max Titus -05, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
8,20Hampus Wiborg -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro17 mar

P15 KULA 4,0
10,30Leo Steen -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
9,41Anton Eklind -05, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
9,31Gustav Käll -04, Glanshammars IFVinterspelenÖrebro17 nov
8,88Johan Runesson -05, Fjugesta IFMarsspelenÖrebro30 mar
8,84Robin Ringström -05, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
8,73Daniel Kindvall -05, Fjugesta IFMarsspelenÖrebro30 mar
8,25Edwin Gyllander -05, KFUM ÖrebroVäxjö InomhuskastVäxjö3 feb
8,17Patrik Pettersson -04, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov

P15 DISKUS 1,0
21,47Robin Ringström -05, KFUM ÖrebroVäxjö InomhuskastVäxjö3 feb

P15 SPJUT 600
31,94Edwin Gyllander -05, KFUM ÖrebroVäxjö InomhuskastVäxjö3 feb

P15 VIKT 9,08
8,93Johan Runesson -95, Fjugesta IFSvealandsÖrebro16 mar
6,62Robin Ringström -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar

P13 60 M
7,90Sigge Bergentz -06, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
8,27Hampus Hillding -06, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
8,83Folke Eriksson -06, Thorengruppen TFCAimsoft GamesVästerås6 apr
8,85Vincent Efremov -06, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro30 mar
8,86Olle Leonardsson -07, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
8,93Jon Joelsson -06, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
9,00Jasper Norlander -06, Glanshammars IFMarsspelenÖrebro30 mar
9,19Lucas Asplund -06, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar

P13 200 M
25,76Sigge Bergentz -06, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
28,21Folke Eriksson -06, Thorengruppen TFCMarsspelenÖrebro31 mar
29,29Jasper Norlander -06, Glanshammars IFMarsspelenÖrebro31 mar
29,39Olle Leonardsson -07, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
29,39Viggo Olsson -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
29,74Vincent Efremov -06, Åsbro GoIFTeamSportiaspelenMotala10 feb
29,78Simon Svartengren -07, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
30,34Jon Joelsson -06, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
30,83Lucas Asplund -06, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
30,92Bastian Widlund -07, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov

P13 600 M
1.41,8mFolke Eriksson -06, Thorengruppen TFCGavlehov IndoorGävle8 dec
1.57,60Lucas Asplund -06, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
1.57,89Bastian Widlund -07, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
1.59,10Sigvard Einarson -07, Wedevågs IFÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
2.06,19Albin Wallgren -07, Åsbro GoIFVinterspelenÖrebro17 nov

P13 800 M
2.18,54Folke Eriksson -06, Thorengruppen TFCSvealandsÖrebro16 mar
2.40,76Jack Boman -06, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
2.42,81Lucas Asplund -06, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
2.49,25Bastian Widlund -07, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
2.49,68Danny Frykholm -07, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
2.52,49Albin Wallgren -07, Åsbro GoIFTeamSportiaspelenMotala10 feb

P13 1000 M
3.08,29Folke Eriksson -06, Thorengruppen TFCInneserienÖrebro11 dec
3.39,54Jon Joelsson -06, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 dec
3.41,11Filip Sjödin -07, OK TisarenInneserienÖrebro11 dec

P13 1 MILE
5.35,06Folke Eriksson -06, Thorengruppen TFCInneserienÖrebro31 jan

P13 60 M HÄCK 0.76
9,44Sigge Bergentz -06, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
11,84Sigvard Einarson -07, Wedevågs IFMarsspelenÖrebro31 mar
12,35Oskar Gyhlenius -07, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
13,00Lucas Asplund -06, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan

P13 HÖJD
1,63Hampus Hillding -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
1,43Simon Svartengren -07, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
1,37Elliot Smedstad -07, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
1,37Samuel Berglund -07, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
1,36Viktor Näslund -07, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1,35Sigvard Einarson -07, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov
1,31Jasper Norlander -06, Glanshammars IFSvealandsÖrebro16 mar
1,30Jon Joelsson -06, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov

P13 STAV
2,72Hampus Hillding -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro17 mar
2,19Max Lann -07, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
2,19Sigvard Einarson -07, Wedevågs IFMarsspelenÖrebro31 mar
1,98Samuel Berglund -07, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov

P13 LÄNGD ZON
5,29Hampus Hillding -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro17 mar
4,39Jon Joelsson -06, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
4,28Viggo Olsson -06, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
4,22Viktor Näslund -07, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
4,17Olle Leonardsson -07, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
4,17Elliot Smedstad -07, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
4,01Liam Haili -06, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov

P13 TRESTEG ZON
10,62Hampus Hillding -06, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
9,35Jon Joelsson-06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
8,28Mikael Dagernäs -07, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
8,24Bastian Widlund -07, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
8,15Sigvard Einarson -07, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov

P13 KULA 3,0
10,18Hampus Hillding -06, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
9,21Vincent Efremov -06, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro30 mar
8,84Liam Haili -06, Wedevågs IFSvealandsÖrebro16 mar
7,96Johan Lindkvist -06, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
7,15Sigvard Einarson -07, Wedevågs IFÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
7,04Hannes Kindvall -07, Fjugesta IFVinterspelenÖrebro17 nov

P11 60 M
8,68Viktor Carlring -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
8,84Joshua Harrington -08, Stocksäters IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
8,84Alexander Görtz -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
9,15Noah Karlsson Hjortborg -08, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
9,30David Elander -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
9,34Teodor Mattsson -09, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
9,38Karl Löfberg -08, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
9,49Olle Jendeberg -09, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
9,54Anthon Efremov -09, Åsbro GoIFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
9,58Edvin Wallenberg -08, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
9,58Oskar Rosenberg -09, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar

P11 200 M
30,22Joshua Harrington -08, Stocksäters IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
30,96Olle Jendeberg -09, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
31,09Svante Gustafsson -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
31,32David Elander -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
32,43Edvin Wallenberg -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
32,64Karl Löfberg -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
32,65Noah Karlsson Hjortborg -08, KFUM ÖrebroKils InomhusspelKarlstad9 feb
32,88Svante Jorstig -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
33,45Fabian Nordlund -09, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
33,62Sture Eriksson -09, Stocksäters IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov

P11 400 M
1.10,04Olle Jendeberg -09, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1.10,73Karl Löfberg -08, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1.16,11Svante Jorstig -08, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1.18,49Love Bergström -08, IF StartTybblelundsspelenÖrebro2 mar

P11 600 M
1.50,31Svante Gustafsson -08, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
1.52,29Karl Löfberg -08, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
1.53,46Olle Jendeberg -09, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
2.00,71Hampus Östring -08, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
2.01,03Svante Jorstig -08, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
2.01,64Sture Eriksson -09, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro30 mar
2.04,55Fabian Nordlund -09, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
2.05,26Edvin Wallenberg -08, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
2.06,03Anthon Efremov -09, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro30 mar
2.06,35Adam Montén -08, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
2.06,62Love Bergström -08, IF StartTriumfglasspelenÖrebro24 nov
2.06,66Axel Örneland -08, IF StartTriumfglasspelenÖrebro24 nov

P11 800 M
2.40,65Svante Gustafsson -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
2.45,16Hampus Östring -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
2.48,12Svante Jorstig -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
3.00,26Adam Wong -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar

P11 1000 M
3.39,67Olle Jendeberg -09, KFUM ÖrebroInneserienÖrebro11 dec
3.48,51Axel Örneland -08, IF StartInneserienÖrebro11 dec

P11 1 MILE
6.12,23Axel Örneland -08, IF StartInneserienÖrebro31 jan

P11 2000 M
7.49,74Axel Örneland -08, IF StartInneserienÖrebro11 feb

P11 3000 M
12.18,95Axel Örneland -08, IF StartInneserienÖrebro13 mar

P11 HÖJD
1,30Hampus Östring -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
1,27Svante Gustafsson -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
1,25Adam Montén -08, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1,22Olle Jendeberg -09, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
1,18Henrik Brus -10, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
1,16Milton Westblad -08, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1,15Noel Seger -10, Glanshammars IFVinterspelenÖrebro17 nov
1,15Fabian Nordlund -09, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar

P11 LÄNGD ZON
4,12Alexander Görtz -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
4,09Edvin Wallenberg -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
4,08Svante Gustafsson -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
4,01Olle Jendeberg -09, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
3,80Karl Löfberg -08, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
3,79Oskar Rosenberg -09, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
3,75Adam Wong -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
3,73Anthon Efremov -09, Åsbro GoIFTybblelundsspelenÖrebro2 mar

P11 KULA 2,0
9,36Noah Karlsson Hjortborg -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
7,73Isak Olsson -08, Glanshammars IFMarsspelenÖrebro30 mar
7,27Ludwig Lunander -08, Glanshammars IFVinterspelenÖrebro17 nov
7,24Arvid Melander -08, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
7,18Isak Larsson -08, OK TisarenÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
6,79David Elander -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov

KVINNOR 60 M
7,39Elin Östlund -91, KFUM ÖrebroGöteborgs InomhusGöteborg2 feb
7,61Emma Jansson -97, KFUM ÖrebroISMNorrköping16 feb
7,66Ida Thunberg -99, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
7,87Klara Frykholm -03, Glanshammars IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
7,97Emily Capobianco -01, KFUM ÖrebroIJSMVäxjö23 feb
8,01Ebba Asp -04, KFUM ÖrebroKils InomhusspelKarlstad9 feb
8,09Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
8,14Cornelia Fernsten -02, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
8,21Elin Wallin -03, Glanshammars IFTeamSportiaspelenMotala10 feb
8,23Agnes Bjerke -04, Glanshammars IFTeamSportiaspelenMotala10 feb
8,24Moa Eklundh -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
8,29Clara Bernhult -02, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
8,35Moa Seger -99, Glanshammars IFVinterspelenÖrebro17 nov

KVINNOR 200 M
25,18Emma Jansson -97, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
26,59Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
26,66Klara Frykholm -03, Glanshammars IFMarsspelenÖrebro31 mar
26,75Ebba Asp -04, KFUM ÖrebroIUSMVästerås9 mar
27,46Cornelia Fernsten -02, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
27,80Kayla Collin -07, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
27,86Alva Kojic -01, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
27,88Agnes Bjerke -04, Glanshammars IFIUSMVästerås9 mar
27,93Elin Wallin -03, Glanshammars IFInlagda GurkspelenVästerås20 jan
28,09Sara Angelmyr -94, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
28,11Klara Frih -02, Åsbro GoIFTriumfglasspelenÖrebro24 nov

KVINNOR 400 M
59,96Klara Frih -02, Åsbro GoIFIJSMVäxjö23 feb
60,93Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFInlagda GurkspelenVästerås20 jan
63,56Alva Kojic -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
63,56Cornelia Fernsten -02, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra9 feb

KVINNOR 800 M
2.17,72Klara Frih -02, Åsbro GoIFHammarbyspelenSätra10 feb
2.36,54Elin Freed -06, Glanshammars IFTeamSportiaspelenMotala10 feb
2.38,38IngMarie Johansson -64, Örebro AIKIVSMMalmö3 mar

KVINNOR 1000 M
3.07,50Klara Frih -02, Åsbro GoIFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
3.16,58Liduina van Sitteren -89, Örebro AIKTriumfglasspelenÖrebro24 nov
3.22,13Maria Eriksson -76, IF StartInneserienÖrebro11 dec
3.27,89Marie Dasler -68, IF StartInneserienÖrebro11 dec

KVINNOR 1500 M
4.50,37Klara Frih -02, Åsbro GoIFÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
5.21,06Maria Eriksson -76, IF StartIVSMMalmö2 mar
5.25,78IngMarie Johansson -64, Örebro AIKIVSMMalmö2 mar
5.25,78Marie Dasler -68, IF StartIVSMMalmö2 mar

KVINNOR 1 MILE
5.31,46Liduina van Sitteren -89, Örebro AIKInneserienÖrebro31 jan
5.48,83Marie Dasler -68, IF StartInneserienÖrebro31 jan
5.51,30Maria Eriksson -76, IF StartInneserienÖrebro31 jan

KVINNOR 2000 M
7.09,79Liduina van Sitteren -89, Örebro AIKInneserienÖrebro11 feb
7.18,20Maria Eriksson -76, IF StartInneserienÖrebro11 feb
7.25,03Marie Dasler -68, IF StartInneserienÖrebro11 feb

KVINNOR 3000 M
10.15,40Josefin Tjernlund -92, OK TisarenBauhaus Ind ClassicGöteborg28 jan
10.33,21Lilian Forsgren -90, OK TisarenBauhaus Ind ClassicGöteborg28 jan
10.35,23Klara Frih -02, Åsbro GoIFInneserienÖrebro13 mar
10.36,51Liduina van Sitteren -89, Örebro AIKInneserienÖrebro13 mar
11.22,74Maria Eriksson -76, IF StartIVSMMalmö1 mar
11.28,02Marie Dasler -68, IF StartMarsspelenÖrebro31 mar
11.35,77IngMarie Johansson -64, Örebro AIKMarsspelenÖrebro31 mar

KVINNOR 60 M HÄCK 0.84
8,60Ida Thunberg -99, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra10 feb
9,51Emily Capobianco -01, KFUM ÖrebroQuality Hotel GamesVäxjö20 jan

KVINNOR HÖJD
1,79Klara Frykholm -03, Glanshammars IFInlagda GurkspelenVästerås20 jan
1,64Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFSurbulle IndoorNorrköping6 jan
1,58Irma Kron -04, Åsbro GoIFIUSMVästerås9 mar
1,55Emma Stenman -02, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
1,53Jenna Mogren-Dowding -04, Åsbro GoIFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
1,48Helena Kuksa -02, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
1,48Angelina Mogren-Dowding -05, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
1,46Kayla Collin -07, Åsbro GoIFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1,44Myra Eriksson -03, Stocksäters IFVinterspelenÖrebro17 nov
1,42Olivia Sjöholm -07, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov

KVINNOR STAV
3,65Ebba Blomstrand -00, KFUM ÖrebroÖrebro9 feb
3,40Myra Eriksson -03, Stocksäters IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
3,21Emma Johansson -02, Stocksäters IFÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
2,81Isabell Lundholm -04, Thorengruppen TFCÖrebro22 dec
2,79Alva Nilsson -04, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar

KVINNOR LÄNGD
5,59Emily Capobianco -01, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra9 feb
5,49Klara Frykholm -03, Glanshammars IFMarsspelenÖrebro30 mar
5,19Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
5,19Klara Bernhult -02, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra10 feb
5,17Jennifer Axelsson -03, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov
4,92Klara Frih -02, Åsbro GoIFJulgrötenGöteborg15 dec
4,89Nanna Frih -04, Åsbro GoIFHammarbyspelenSätra10 feb
4,70Sofia Carlberg -01, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro30 mar
4,64Lisa Ljung -02, Glanshammars IFVinterspelenÖrebro17 nov

KVINNOR TRESTEG
10,69Jennifer Axelsson -03, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
10,52Myra Eriksson -03, Stocksäters IFInlagda GurkspelenVästerås20 jan
10,50Lisa Ljung -02, Glanshammars IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
9,82Nanna Frih -04, Åsbro GoIFTriumfglasspelenÖrebro24 nov

KVINNOR KULA 4,0
12,00Elisabeth Lithell -90, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
11,88Ida Thunberg -99, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra9 feb
9,73Ebba Löfholm -00, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
8,95Sara Angelmyr -94, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar

KVINNOR VIKT 9,08
14,28Alice Nilsson -00, Thorengruppen TFCIJSMVäxjö23 feb

F19 60 M
7,97Emily Capobianco -01, KFUM ÖrebroIJSMVäxjö23 feb
8,24Moa Eklundh -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
8,51Alva Kojic -01, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov

F19 200 M
27,86Alva Kojic -01, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov

F19 400 M
63,56Alva Kojic -01, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan

F19 60 M HÄCK 0.84
9,51Emily Capobianco -01, KFUM ÖrebroQuality Hotel GamesVäxjö20 jan

F19 STAV
3,65Ebba Blomstrand -00, KFUM ÖrebroÖrebro9 feb

F19 LÄNGD
5,59Emily Capobianco -01, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra9 feb
4,70Sofia Carlberg -01, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro30 mar

F19 KULA 4,0
9,73Ebba Löfholm -00, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan

F19 VIKT 9,08
14,28Alice Nilsson -00, Thorengruppen TFCIJSMVäxjö23 feb

F17 60 M
7,87Klara Frykholm -03, Glanshammars IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
8,09Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
8,14Cornelia Fernsten -02, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
8,21Elin Wallin -03, Glanshammars IFTeamSportiaspelenMotala10 feb
8,29Clara Bernhult -02, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
8,47Jennifer Axelsson -03, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
8,67Lisa Ljung -02, Glanshammars IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
8,73Maja Persson -02, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro30 mar
8,74Julia Widén -02, Glanshammars IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar

F17 200 M
26,59Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
26,66Klara Frykholm -03, Glanshammars IFMarsspelenÖrebro31 mar
27,46Cornelia Fernsten -02, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
27,93Elin Wallin -03, Glanshammars IFInlagda GurkspelenVästerås20 jan
28,11Klara Frih -02, Åsbro GoIFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
29,26Julia Widén -02, Glanshammars IFMarsspelenÖrebro31 mar
29,38Maja Persson -02, Stocksäters IFVinterspelenÖrebro17 nov

F17 400 M
59,96Klara Frih -02, Åsbro GoIFIJSMVäxjö23 feb
60,93Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFInlagda GurkspelenVästerås20 jan
63,56Cornelia Fernsten -02, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra9 feb

F17 600 M
1.46,92Klara Frykholm -03, Glanshammars IFISM mångkampUppsala2 feb
1.53,79Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFISM mångkampUppsala2 feb

F17 800 M
2.17,72Klara Frih -02, Åsbro GoIFHammarbyspelenSätra10 feb

F17 1000 M
3.07,50Klara Frih -02, Åsbro GoIFTriumfglasspelenÖrebro24 nov

F17 1500 M
4.50,37Klara Frih -02, Åsbro GoIFÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan

F17 3000 M
10.35,23Klara Frih -02, Åsbro GoIFInneserienÖrebro13 mar

F17 60 M HÄCK 0.76
8,85Klara Frykholm -03, Glanshammars IFIUSMVästerås9 mar
9,42Clara Bernhult -02, KFUM ÖrebroIJSMVäxjö24 feb
9,49Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFIUSMVästerås9 mar
9,86Jennifer Axelsson -03, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov
9,93Myra Eriksson -03, Stocksäters IFVinterspelenÖrebro17 nov
10,37Lisa Ljung -02, Glanshammars IFVinterspelenÖrebro17 nov

F17 HÖJD
1,79Klara Frykholm -03, Glanshammars IFInlagda GurkspelenVästerås20 jan
1,64Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFSurbulle IndoorNorrköping6 jan
1,55Emma Stenman -02, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
1,48Helena Kuksa -02, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
1,44Myra Eriksson -03, Stocksäters IFVinterspelenÖrebro17 nov

F17 STAV
3,40Myra Eriksson -03, Stocksäters IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
3,21Emma Johansson -02, Stocksäters IFÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan

F17 LÄNGD
5,49Klara Frykholm -03, Glanshammars IFMarsspelenÖrebro30 mar
5,19Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
5,19Klara Bernhult -02, KFUM ÖrebroHammarbyspelenSätra10 feb
5,17Jennifer Axelsson -03, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov
4,92Klara Frih -02, Åsbro GoIFJulgrötenGöteborg15 dec
4,64Lisa Ljung -02, Glanshammars IFVinterspelenÖrebro17 nov
4,35Matilda Eklind -02, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
4,29Sofie Fransson -02, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan

F17 TRESTEG
10,69Jennifer Axelsson -03, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
10,52Myra Eriksson -03, Stocksäters IFInlagda GurkspelenVästerås20 jan
10,50Lisa Ljung -02, Glanshammars IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
9,09Julia Widén -02, Glanshammars IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov

F17 KULA 3,0
9,27Maja Nilsson -02, KFUM ÖrebroInlagda GurkspelenVästerås20 jan
8,95Tindra Frykholm -03, Glanshammars IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
8,82Klara Frykholm -03, Glanshammars IFVinterspelenÖrebro17 nov
8,57Emelie Lindgren -02, IFK NoraKils InomhusspelKarlstad9 feb

F17 FEMKAMP
3629pKlara Frykholm -03, Glanshammars IFISM mångkampUppsala2 feb
3068pTindra Frykholm -03, Glanshammars IFISM mångkampUppsala2 feb

F15 60 M
8,01Ebba Asp -04, KFUM ÖrebroKils InomhusspelKarlstad9 feb
8,23Agnes Bjerke -04, Glanshammars IFTeamSportiaspelenMotala10 feb
8,45Chekube Anichukwu -05, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
8,46Nanna Frih -04, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro30 mar
8,79Tilda Lindén -04, KFUM ÖrebroKils InomhusspelKarlstad9 feb
8,85Elin Jakobsson -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro17 mar
8,88Rebecka Stensson -05, Glanshammars IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov

F15 200 M
26,75Ebba Asp -04, KFUM ÖrebroIUSMVästerås9 mar
27,88Agnes Bjerke -04, Glanshammars IFIUSMVästerås9 mar
29,18Nanna Frih -04, Åsbro GoIFJulrushenGöteborg16 dec
29,82Elin Jakobsson -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
30,30Molly Eriksson -05, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
30,55Sara Persson -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar

F15 60 M HÄCK 0.76
10,44Molly Eriksson -05, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
10,72Jenna Mogren-Dowding -04, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
11,50Angelina Mogren-Dowding -05, Åsbro GoIFHammarbyspelenSätra10 feb
12,00Maja Särnholm -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar

F15 HÖJD
1,58Irma Kron -04, Åsbro GoIFIUSMVästerås9 mar
1,53Jenna Mogren-Dowding -04, Åsbro GoIFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
1,48Angelina Mogren-Dowding -05, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
1,39Sara Persson -05, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro17 mar
1,38Elin Jakobsson -05, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar

F15 STAV
2,81Isabell Lundholm -04, Thorengruppen TFCÖrebro22 dec
2,79Alva Nilsson -04, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar

F15 LÄNGD
4,89Nanna Frih -04, Åsbro GoIFHammarbyspelenSätra10 feb
4,46Elin Jakobsson -05, KFUM ÖrebroGötas Ungd.spelKarlstad26 jan
4,15Emilia Öster -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
4,14Sara Persson -05, KFUM ÖrebroGötas Ungd.spelKarlstad26 jan
4,14Eowyn Svahn -05, Wedevågs IFSvealandsÖrebro16 mar

F15 TRESTEG
9,82Nanna Frih -04, Åsbro GoIFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
8,48Eowyn Svahn -05, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
8,22Ilva Gunnarsson -05, Glanshammars IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar

F15 KULA 3,0
12,79Tilda Bernhult -04, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
10,80Alva Nilsson -04, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
8,62Emilia Öster -05, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
6,92Ilva Gunnarsson -05, Glanshammars IFSvealandsÖrebro17 mar

F15 VIKT 7,26
10,42Irma Kron -04, Åsbro GoIFÖrebro20 mar
9,17Jenna Mogren-Dowding -04, Åsbro GoIFÖrebro20 mar
6,14Ilva Gunnarsson -05, Glanshammars IFSvealandsÖrebro16 mar

F13 60 M
8,44Linn von Hofsten -06, Glanshammars IFMarsspelenÖrebro30 mar
8,50Kayla Collin -07, Åsbro GoIFFalu IK-spelenFalun9 mar
8,61Elin Simonsson-Rodefors -06, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
8,69Ebba Lindén -07, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro30 mar
8,78Linnea Nevry -06, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
9,01Tuva Frih -07, Åsbro GoIFJulgrötenGöteborg15 dec
9,04Stella Önander -06, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
9,10Cecilia Eriksson -07, IFK NoraVinterspelenÖrebro17 nov
9,20Ida Larsson -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro17 mar

F13 200 M
27,80Kayla Collin -07, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
28,35Linn von Hofsten -06, Glanshammars IFSvealandsÖrebro16 mar
28,51Linnea Nevry -06, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
29,51Elin Simonsson-Rodefors -06, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
30,04Stella Önander -06, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
30,14Elin Freed -06, Glanshammars IFTeamSportiaspelenMotala10 feb
30,19Ebba Lindén -07, Åsbro GoIFGötas Ungd.spelKarlstad27 jan
30,41Olivia Okara -07, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
30,47Tuva Frih -07, Åsbro GoIFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
30,88Maja Söderquist -06, Fjugesta IFMarsspelenÖrebro31 mar

F13 600 M
1.49,54Elin Freed -06, Glanshammars IFÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
1.56,87Olivia Okara -07, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
1.58,06Tuva Frih -07, Åsbro GoIFHammarbyspelenSätra10 feb
1.58,96Alice Lundström -07, Stocksäters IFÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
1.59,84Kim Semstrand -07, IFK NoraÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan

F13 800 M
2.36,54Elin Freed -06, Glanshammars IFTeamSportiaspelenMotala10 feb
2.42,26Olivia Okara -07, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
2.43,36Alice Lundström -07, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro30 mar
2.49,67Tuva Frih -07, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro30 mar
2.51,53Kim Semstrand -07, IFK NoraKils InomhusspelKarlstad9 feb

F13 1000 M
3.53,04Kim Semstrand -07, IFK NoraInneserienÖrebro11 dec

F13 1500 M
5.55,05Kim Semstrand -07, IFK NoraMarsspelenÖrebro31 mar

F13 1 MILE
6.21,55Kim Semstrand -07, IFK NoraInneserienÖrebro31 jan

F13 2000 M
7.45,63Kim Semstrand -07, IFK NoraInneserienÖrebro11 feb

F13 3000 M
12.27,39Kim Semstrand -07, IFK NoraVinterspelenÖrebro17 nov

F13 60 M HÄCK 0.68
10,01Kayla Collin -07, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
10,77Tuva Frih -07, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
10,95Stella Önander -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
12,84Ella Lindgren -07, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
12,87Ebba Lindén -07, Åsbro GoIFFalu IK-spelenFalun9 mar

F13 HÖJD
1,46Kayla Collin -07, Åsbro GoIFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1,42Olivia Sjöholm -07, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
1,38Tilde Söberg Lager -06, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
1,25Cecilia Eriksson -07, IFK NoraVinterspelenÖrebro17 nov
1,25Maja Söderquist -06, Fjugesta IFVinterspelenÖrebro17 nov
1,25Olivia Okara -07, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1,24Ingrid Steinberga -07, Glanshammars IFMarsspelenÖrebro31 mar

F13 LÄNGD ZON
4,96Kayla Collin -07, Åsbro GoIFGötas Ungd.spelKarlstad26 jan
4,58Linn von Hofsten -06, Glanshammars IFSvealandsÖrebro17 mar
4,56Maja Söderquist -06, Fjugesta IFMarsspelenÖrebro30 mar
4,48Ebba Lindén -07, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro30 mar
4,33Stella Önander -06, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
4,26Tuva Frih -07, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro30 mar
4,25Elin Simonsson-Rodefors -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro17 mar
4,15Olivia Okara -07, KFUM ÖrebroGötas Ungd.spelKarlstad26 jan
4,10Cecilia Eriksson -07, IFK NoraVinterspelenÖrebro17 nov

F13 TRESTEG ZON
10,22Kayla Collin -07, Åsbro GoIFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
9,58Tuva Frih -07, Åsbro GoIFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
8,88Olivia Okara -07, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
8,80Stella Önander -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
8,44Elin Rodefors -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
8,11Ida Larsson -06, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov

F13 KULA 2,0
10,62Julia Karlsson -07, Fjugesta IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar
8,29Stella Önander -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
8,07Ida Larsson -06, KFUM ÖrebroSvealandsÖrebro16 mar
7,43Kayla Collin -07, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
7,16Amanda Sjöberg -07, Fjugesta IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar

F11 60 M
9,31Svea Victorén -08, KFUM ÖrebroTybblelundsspelenÖrebro2 mar
9,43Miranda Koubek -08, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro30 mar
9,46Chanelle Falck -09, KFUM ÖrebroÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
9,48Doris Blomqvist-Blom -08, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro30 mar
9,50Wilma Wessman -08, Frövi IKTriumfglasspelenÖrebro24 nov
9,57Elvira Lindén -10, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro30 mar
9,65Wilma Tagesson -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
9,67Evi Larsson -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov

F11 200 M
31,28Doris Blomqvist-Blom -08, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
31,91Wilma Wessman -08, Frövi IKTriumfglasspelenÖrebro24 nov
32,08Svea Victorén -08, KFUM ÖrebroGötas Ungd.spelKarlstad26 jan
32,28Miranda Koubek -08, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro31 mar
32,69Wilma Tagesson -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
32,89Evi Larsson -08, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
33,18Frida Arenvang -08, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
34,23Cornelia Berg -08, KFUM ÖrebroGötas Ungd.spelKarlstad26 jan

F11 400 M
1.19,50Miranda Koubek -08, Stocksäters IFTybblelundsspelenÖrebro2 mar

F11 600 M
2.02,25Frida Arenvang -08, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov
2.09,81Agnes Egeryd -10, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
2.10,63Doris Blomqvist-Blom -08, Åsbro GoIFVinterspelenÖrebro17 nov
2.12,65Miranda Koubek -08, Stocksäters IFVinterspelenÖrebro17 nov
2.15,88Miranda Jönsson -10, Åsbro GoIFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
2.20,03Klara Johansson -09, Stocksäters IFÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan

F11 800 M
2.49,16Frida Arenvang -08, Wedevågs IFMarsspelenÖrebro30 mar
2.49,92Miranda Koubek -08, Stocksäters IFMarsspelenÖrebro30 mar
2.49,94Alisa Sjöberg -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar

F11 1000 M
3.46,26Frida Arenvang -08, Wedevågs IFInneserienÖrebro11 dec

F11 1 MILE
6.23,38Frida Arenvang -08, Wedevågs IFInneserienÖrebro31 jan

F11 2000 M
8.21,67Frida Arenvang -08, Wedevågs IFInneserienÖrebro11 feb

F11 HÖJD
1,36Svea Victorén -08, KFUM ÖrebroAimsoft GamesVästerås6 apr
1,25Alva Sundqvist -08, Frövi IKTybblelundsspelenÖrebro2 mar
1,22Klara Johansson -09, Stocksäters IFInlagda GurkspelenVästerås19 jan
1,20Tea Andersson -08, Fjugesta IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
1,16Agnes Steinberga -09, Glanshammars IFÖrebro Ind GamesÖrebro13 jan
1,15Klara Rönnbäck -09, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
1,12Freja Wilén -09, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
1,11Milla Svensson -09, Glanshammars IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov

F11 LÄNGD ZON
4,20Svea Victorén -08, KFUM ÖrebroTriumfglasspelenÖrebro24 nov
4,19Doris Blomqvist-Blom -08, Åsbro GoIFÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
3,87Wilma Wessman -08, Frövi IKÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
3,83Klara Johansson -09, Stocksäters IFÖrebro Ind GamesÖrebro12 jan
3,77Filippa Hedlund -09, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar
3,75Elvira Lindén -10, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro30 mar
3,71Frida Arenvang -08, Wedevågs IFVinterspelenÖrebro17 nov
3,70Ebba Forslund Ekberg -10, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro30 mar

F11 KULA 2,0
7,83Wilma Tagesson -08, KFUM ÖrebroMarsspelenÖrebro31 mar
6,96Doris Blomqvist-Blom -08, Åsbro GoIFMarsspelenÖrebro31 mar
6,35Ebba Niemelä -09, Glanshammars IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
6,32Linnea Ekström -08, Wedevågs IFTriumfglasspelenÖrebro24 nov
5,75Chanelle Falck -09, KFUM ÖrebroVinterspelenÖrebro17 nov
5,73Alva Sundqvist -08, Frövi IKTriumfglasspelenÖrebro24 nov